340 Shares 7497 views

Instrukcje dotyczące stosowania czopków odbytniczych "Prostatilen-Zinc"

Lek "Prostatilen-Zinc" jest połączonym środkiem zaradczym zawartym w grupie leków pochodzenia zwierzęcego. Zastosowanie tego leku ma wyraźne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające na organizm jako całość, jak również działanie organotropowe na gruczołu krokowego. Ponadto lek "Prostatilen-Zinc" skutecznie stymuluje mikrokrążenie i funkcjonalną aktywność plemników, poprawia hemostazę płytek i naczyń, a w krótkim czasie zmniejsza infiltrację leukocytów i obrzęk.


Należy również zauważyć, że lek ten ma wyraźne właściwości antykoagulacyjne, zapobiega tak zwanemu krzepnięciu krwi w osoczu, zwiększa napięcie mięśniowe pęcherza moczowego i pragnienie seksualne, zapobiega rozwojowi różnych złośliwych i łagodnych procesów gruczołu krokowego. Zapewnienie integralności plemników, synteza cytokin, stymulowanie odporności organizmu i utrzymanie aktywności spermy zapewnia również taki przeciwutleniacz jak Prostatilen-Cynk. Cena tego kombinowanego leku zmienia się od pięciuset do ośmiuset rubli.

Właściwości kompozycji leczniczej

Ten środek przeciwzapalny jest dostępny w postaci czopków doodbytniczych zawierających siarczan cynku, octan prostatylenu i octan alfa-tokoferolu jako składniki czynne .

Wykaz wskazań medycznych

Eksperci stosują lek przeciw oksydacyjny "Prostatilen-Cincin", przeznaczony głównie do leczenia i zapobiegania łagodnemu rozrostowi gruczołowej gruczołowej gruczołowej gruczołu płciowego, przewlekłej postaci zapalenia gruczołu krokowego i niepłodności. Aby zapobiec powstawaniu powikłań po zabiegu, pokazano również cel tego środka przeciwzapalnego. Ponadto wykaz wskazań do stosowania obejmuje leczenie dysfunkcji seksualnych.

Możliwe działania niepożądane

Przedłużone stosowanie czopków doodbytniczych "Prostatilen-Cynk" może powodować reakcje alergiczne, takie jak wysypka skórna, świąd, zaczerwienienie i palenie natychmiast w miejscu wstrzyknięcia. Ponadto może wystąpić krwawienie z przewodu pokarmowego i zmniejszenie krzepnięcia krwi. Czasami zauważa się kreatynurię, powiększenie wątroby, nudności, zawroty głowy i bóle głowy w wyniku stosowania Prostatilen-cynku. Świadectwa pacjenta świadczą o słabości, stałym poczuciu zmęczenia i zamazaniu wzroku.

Przeciwwskazania do przepisywania leku na receptę

Użyj produktu "Prostatilen-Zinc" nie jest zalecane osobom z większą wrażliwością na jego składniki, a także osobom cierpiącym na stwardnienie rozsiane lub niewydolność nerek. Reakcja alergiczna na białko bydlęce znajduje się również w wykazie przeciwwskazań.