760 Shares 6684 views

Varnava Ekaterina: narodowość, biografia, życie osobiste

Po urodził lekarz rodzinny i dziewczyna Kozak, który miał stać się symbolem seksu z jednym z najbardziej popularnych rosyjskiego show. Tak narodził Varnava Ekaterina Vladimirovna, którego narodowość jest burza kontrowersji na ten dzień.


W tej chwili jest to jeden z najbardziej znanych kobiet w Rosji. Ten artykuł wygląda na który w tym Ekaterina Varnava: biografia, zdjęcia i fakty z życia gwiazdy.

Pierwsze lata życia

Wiele osób pyta, jak stare Ekaterine Varnave. Jest to dość proste do obliczenia: jej urodzin jest 09 grudnia 1984. Kiedy Kate urodziła, jej ojciec został przeniesiony do służby w mieście Wünsdorf w Niemczech, gdzie mieszkała przez 7 lat. Następnie przyszła rodzina gwiazda wróciła do swojego domu w Moskwie.

Wracając do Rosji było trudne. Idąc do szkoły, dziewczynka stała się wyrzutkiem w klasie, bo było jasne i piękne rzeczy, które nie są dostępne dla innych dzieci. Deficyt w rosyjskim czułem się bardzo gorąco, a Moskwa uczniowie postanowili, że Katia – wspólny dorobkiewicz.

Ale dziewczyna nie zrobił nic, że nie urodziła się w swojej poprzedniej szkole w Niemczech zużycie. Jednak nie przeszkadzało to jej koledzy z klasy, ale dlatego, że w pierwszych latach życia w Moskwie, była bardzo samotna.

taniec szał

Ekaterina Varnava od najmłodszych lat zajmuje się tańca towarzyskiego. To była prawdziwa pasja dla dziewczynek. Uczęszczała szkolenie niemal codziennie, a ona przewidział wielką przyszłość. Ale gdy Kate była 13, była bardzo rozciągnięta i był wyższy od swojego partnera tanecznego aż o 20 cm!

Oczywiście, że nie wolno było tańczyć z nim, aby znaleźć odpowiednie inne szkoły nie były tak łatwe. Ale gdy znalazła parę odpowiedniego wzrostu Katia rannych plecach podczas treningu. Od 14 roku życia musiała położyć kres karierze tancerki.

lata studenckie wcześnie kariera w KVN

Początkowo Kate chciała kontynuować pracę twórczą i przejdź do Uniwersytetu Kultury, ale nie udało się zakwalifikować.

A potem dziewczyna złożyła Misa na prawa i działał za radą ojca. Po jej ukończeniu, stała się sprawdzonym prawnikiem, ale praca na specjalności Katarzyna nie musiała.

Życie studenckie Kate lubiła. Oczywiście, prawo – nie jest to, co chciała, ale tutaj utalentowany piękno znaleźli twórczą atmosferę.

Zaczęła grać KVN, początkowo grając dla zespołu „tajemnice”, aw 2005 roku przeniósł się do stałego personelu, „reprezentację małych narodów” w Premier League KVN.

Łącząc grę KVN i badanie było bardzo trudne. Ciągłe próby objęła prawie cały czas gwiazd, i to prawie wydalony z uczelni. Poza tym, że dorabiał jako tancerz nocnego klubu go-go w Moskwie.

W 2007 roku zespół przestał istnieć, a Barnaba postanowił wrócić do swojego dawnego zespołu „tajemnice”, która w dalszym ciągu odgrywa do jego upadku.

KVN znacznie pomógł dziewczynie do decydowania o miejscu życia i przyszłej kariery. To tutaj, że tworzą wizerunek fatalnym urody, marzy o pięknym życiu i dóbr materialnych, że Barnaba wygrywa z powrotem na scenie show-biznesu.

Katarzyna Barnaba kabaret kobieta

Ale prawdziwa sława przyszła do gwiazdy, gdy w 2008 roku został zaproszony do Comedy Woman. Ekaterina Varnava Sachs stał się symbolem programu iw połączeniu – choreograf widowiska. Czyniąc tak, to wielce użyteczne umiejętności taneczne nauczył się w dzieciństwie.

„Gum Woman” – kobiecy humorystyczny pokaz „absolwenci” KVN, dowodząc, że kobiety też mają poczucie humoru. Wszyscy uczestnicy – Młoda dziewczyna 30 lat, grając różne role, które wzajemnie się uzupełniają. Wszystkie żarty i skecze yumoristka wynaleźć się w czysto drużynie kobiecej.

Ten show jest doprowadzana do wszystkich dziewczyn niesamowita popularność. Stało się sławny i Ekaterina Varnava, którego życie osobiste zainteresował się społeczeństwa znacznie więcej niż aktorstwo.

Wielu nie może dzielić bohaterka seksualne Katie na scenie z tej Katarzyny w życiu.

Ekaterina Varnava: biografia, życie osobiste

Fani interesów show-biznesu życiu osobistym takimi gwiazdami jak Ekaterina Varnava. Poznał aktorkę przez długi czas nie było jasne, bo nie lubi się reklamować swoje życie prywatne publicznie.

W wywiadzie, Katarzyna wyznała, że kiedyś dnia żonatym mężczyzną, a to w znacznym stopniu zmienione. Wiedziała, że aby to zrobić prawidłowo, od dawna opór to uczucie, ale nadal poddał. Ich związek trwał przez dwa lata, a po rozstaniu Barnaba zdecydował, że już nigdy nie będzie prowadzić taką powieść.

W 2012 roku zaczęła się spotkać ze swoim odpowiednikiem Dmitriem Hrustalevym. Patrząc na tę parę, nawet nie wierzą, że mają świetne poczucie światła. ale mimo
co mieli szczere i zmysłowy powieść, nawet przeniósł się razem i jechaliśmy ożenić. Ale w 2014 roku para zerwała ich związek, ponieważ zostały wyczerpane.

„Nie jesteśmy razem, ale nadal pozostają przyjaciółmi” – mówi Ekaterina Varnava.

Prywatne życie gwiazdy w tej chwili nie jest zbyt szorstki. Nie tak dawno temu okazało się, że ona zaczęła spotykać się młoda tancerka Eugene Borodenko.

Etniczność Ekateriny Varnavy

Wielu zastanawia się, dlaczego jest to tak ekstrawagancki wygląd. Kto jest Varnava Ekaterina? Narodowość dziewczyny – pół Kozak. I dlatego, że wygląda bardzo specyficzne, że wystarczy, aby podkreślić kosmetyków.

Ładna dziewczyna jaskrawo malowane na scenie. Bez makijażu Kate znika od razu, a jej piękne, wyraziste oczy są tracone. Chociaż yumoristka nie nieśmiały pojawiać się publicznie bez makijażu.

Na przykład, nie jest po prostu robienie zdjęć na plaży z absolutnie bez makijażu, a ona nie wahała. Katarzyna uważa, że gwiazdy to też ludzie i nie koniecznie musi iść ciągle pomalowane. Jednak wszystkie dziewczyny miały zmienić moje zdanie w tej sprawie.

Kiedy przyszła do innego urodzin bez makijażu otaczający zareagował bardzo szybko, a Kate zgodziła się, że światło będzie wyłącznie z makijażem.

Ale trzeba przyznać, że nie lubi być pomalowane jaskrawo w życiu codziennym. A przed nami jest zupełnie inna Varnava Ekaterina. Narodowość nie jest winien. Jest na scenie to jest – spektakularny rocka piękna, ale w prawdziwym życiu ona preferuje styl nyud ukrywając niedoskonałości skóry, podkreślając oczy, ale stwarza wrażenie braku makijażu.

sceniczny wizerunek

Ale na obrazach scenicznych Kate spędza mnóstwo makijażu. Robi się duży nacisk na oczy, że nie zawaha się użyć jasne szminki. W trosce o wizerunek pani wampirzyca, i sexy piękno jest wciągająca i tak cienka talia w gorset umieścić na mini spódnicy i ogromnych obcasach. Wzrost Katie jest wysoka – 181 cm i waga 63 kg. Patrząc na nią, nawet nie powiedzieć po prostu jak stare Ekaterine Varnave. Ale 09 grudzień 2014 miał trzydzieści lat.

Ale nie tylko piękne oczy przyciągają wzrok. Wiele dziewcząt chce mieć te same wspaniałe loki jak gwiazda. Pomimo faktu, że jest wielokrotnie malowane, włosy są bardzo grube i piękne. Ten Ekateriny Varnavy kolor włosów – czarna jak smoła. Ale ona odwiedził i blond i brązowe włosy.

Teraz Kate przemalowany w pięknym kasztanowym kolorze, ale na jak długo?

Szczery Fotek Ekateriny Varnavy

Popularność uczestniczący Comedy kobieta złowionych uwagę wielu publikacji, w tym ludzi. W 2010 roku, dziewczyny zostały zaproszone do szczerej fotografii w czasopiśmie „Maxim”. Postanowiłem wziąć fotografie i Varnava Ekaterina. Narodowość i edukacja dziewczyny nie od razu uzgodnić, aby umożliwić jej się rozebrać przed kamerą, ale zrobiła to.

Katia była bardzo boi się, jak będzie dostrzec jej konserwatywnych rodziców. Ale zaskakująco, oni odpowiedzieli dość adekwatnie, choć ojciec i kupił kilka czasopism, które nie posiadają przynajmniej ktoś.

Sesja zdjęciowa w magazynie „Maxim” nie był jedynym twórczy esprerimentom Katie Belle. W 2012 roku znów zdjęła ubranie dla magazynu XXL, nawet pojawiające się na okładce.

stosunki rodzinne

Katarzyna Barnaba bardzo blisko i pełne zaufania relacje z rodziną. Nawet w sesji zdjęciowej dla magazynu „Maxim” Zgodziła się, ale kiedy jego rodzice zareagowali dobrze i nie sprzeciwił.

Ona nawet przeniósł się do własnego mieszkania tylko w 2011 roku, długo nie ośmielając się wyprowadzić od rodziców i zacząć życie samostoyatelnuyu.

Relacje w rodzinie mają silny wpływ na rozwój tożsamości dziewczynki. Na przykład, jest religijnie przekonany, że potrzeba wziąć ślub tylko raz w życiu. Być może to dlatego, że złamał swoje zaangażowanie z Dmitriem Hrustalevym, tak aby nie dokonać złego wyboru.

Kiedy jej ojciec zachorował, Kate całkowicie zmieniła swoje nastawienie do życia, zdając sobie sprawę, że wszelkie konflikty krajowych i kłopotów więdną na tle prawdziwej katastrofy. I nie można wydać na głupoty nerwy i pustych obelg. Ojciec Katarzyny był chory przez rok, aw tym czasie nauczyła się być bardziej tolerancyjne w stosunku do wszystkich innych.

Relacje ze współpracownikami

Barnaba bardzo dobre stosunki ze wszystkimi kolegami kabaret kobieta, ponieważ rzeczywistość jest taka, że nie są takie, jak na scenie.

To jest tylko dla kamer są stale kłótni, dowiedzieć się relacje i wzajemnie pin up w każdym calu. Ale życie jest bardzo przyjazny personel. Wszyscy uczestnicy przeszli KVN szkołę, która jednoczy i sprawia, że grać na tej samej fali.

Najbliższy związek opracowaliśmy z Ekateriny Varnavy Maria Krawczenko, ale także z innymi dziewczynami, że jest bardzo przyjazny. Wszystkie z nich nie są już w wieku do konfliktów i kłótni, każdy odgrywa swoją rolę znakomicie i ma swoje miejsce w show, bo Katarzyny bardzo wygodny w zespole Ta damskiej.

Ponadto, show czasami zaczyna odzwierciedlać rzeczywistość, że Barnaba całkiem podoba.

Inne projekty Ekateriny Varnavy w filmie i TV

Ekaterina Varnava działa nie tylko na pokaz komedii Comedy kobietą, ale również odgrywa w różnych programach telewizyjnych i filmach. Oczywiście, dopóki ta rola nie jest tak duże, ale z czegoś zacząć.

Tak, zagrała w serialach takich jak "Happy Together", "UniVer" i "Babes and Chicks", grając samą siebie. Ale w filmach „8 pierwszych randek” (2012) oraz „Młody dziadek” (2015) ma bardziej znaczącą rolę.

Może kiedyś Ekaterina Varnava zagrają nie tylko w serialach i filmach, ale również poważne zdjęć. Na przykład, w dramacie, jak ona marzy. Po tym wszystkim, ona ma naprawdę wielką charyzmę.

W 2012 r Ekaterinu Varnavu został zaproszony do prowadzenia programu „NTV rano.” Ponadto, podczas gdy ona służyła jako współgospodarz „Clash of the Chórów” na kanale „Rosja 1”.

Katarzyna stale oferują szereg projektów. Na przykład, pojawiają się w reklamach w telewizji lub wykonać na każdym biegu. Ona nie zawsze brać sugestie, ale w 2013 roku pojawił się w telewizji komercyjnej sklepie Sapato.ru.

A w 2014 roku przyjęła propozycję projektu ukraińskiego „kto jest na górze” i stał się jego liderem.

W międzyczasie Varnava Ekaterina, którego obywatelstwo jest nadal plotka sprawa, dopiero zaczynają wspinać się po drabinie kariery. Z pewnością przed nią czekając na wielu dużych projektów i ról.

Trzeba dodać, że Kate praktycznie nie korzysta z Internetu, a nie mają konta w sieciach społecznościowych. Takie tu Ekaterina Varnava. Biografia, życie osobiste i twórcze osiągnięcia, które przyciągają wzrok wielu fanów.