817 Shares 3464 views

Swietłana Sheptuha – pierwszy mistrz-kucharz z Ukrainy

Show "Master Chef" na Ukrainie rozpoczęła się w 2011 roku. Wzięło w nim udział kucharzy amatorów z całego kraju. Oni pokazali swoje umiejętności przygotowując pyszne dania z konkurencyjnej chwili. Zwycięzcą pierwszego sezonu była Swietłana Sheptuha. Cicha i skromna młoda kobieta pokazała się pokazać, jak legkoobuchaemaya i wolne od konfliktów osobowości.

Swietłana Sheptuha: biografia

Urodziła się i wychowała w rodzinie Donieck górnika. Uwielbiała od dzieciństwa, aby zobaczyć, jak przygotowane mama i babcia. Kiedy mój ojciec poszedł do pracy, ona i jej matka z niepokojem czeka na niego zmienić. Zawód górnik fizycznie trudne i niebezpieczne. W związku z tym, w rodzinie, gdy wrócił z pracy, przyszedł spokój i szczęście panował.

Wspomina, że kiedy sprawa zapada w kopalni, a matka doświadczyła strasznych godzinach oczekiwania i niepokoju. Po szkole, Swietłana Sheptuha weszła w handlu i instytucji gospodarczych. Tam otrzymał zawodu księgowego i komputer.

Wkrótce poślubiła górnika. Ona również dostał pracę jako księgowy. Gotowanie to jej hobby. Czytała dużo literatury na ten temat i na święta próbujących odtworzyć nowe recepty na życie. Często spróbować swoich sił nie mogła przygotować egzotyczne potrawy, ponieważ produkty stosowane w tych receptur są drogie, a rodzina żyła skromnie.

Udział w castingu

Swietłana uznaje się, że kwestionariusz wysłany do udziału w wystawie w tajemnicy przed wszystkimi. Ona od dawna marzył, aby wziąć udział w filmie kanału „STB”. W pierwszej chwili nie wierzyłem, że nawet zaproszony na rozmowę. Kiedy dziewczyna dostaje telefon od Kijowa, musiała przyznać, mój mąż i krok krewnych.

Swietłana Sheptuha zgodził się pójść do stolicy z mężem, w nadziei, że będą one wyglądać w mieście. Nadzieje na przejście do następnej rundy odlewie nie było. Ale lubiła naczynie do sędziów i ciągnęła.

Potem przeszedł dwadzieścia, została zaproszona do obsady w serialu. Przyjeżdżając w Kijowie i osiadł w ośrodku rekreacyjnym w kraju, Światło ocenić ich siła jest bardzo niska w porównaniu z innymi uczestnikami.

Swietłana Sheptuha: "Master Chef"

Droga do zwycięstwa była bardzo trudna. Dziewczynka trudno było przyzwyczaić się do życia w mieście i harmonogramu fotografowania. Uczestnicy prawie nie ma czasu na odpoczynek. Zdjęcia rozpoczęły się o godzinie 8 rano, a kończy się po godzinie 22:00.

W rzadkich weekendu Swietłana spali pół dnia i resztę uczenie nowych receptur. Szybko udał się do jego zwycięstwa. Początkowo dziewczyna wyznaje, że nie zacząć ktoś przyjaźnie. Myślała, że będzie zostawić na początku projektu, a nie chcą przywiązywać się do ludzi.

Kiedy weszła do pierwszej dziesiątki, pewność siebie wzrosła. Swietłana zaprzyjaźnił się z Anną. Dziewczyny następnie dotarł do finału. Niestety, Sheptuha uznaje się, że przyjaciel doświadczył bolesnego złą passę i zatrzymał się, by porozmawiać z nią.

Twarda rywalizacja sposób

Pierwszy mistrz-kucharz wspólnego, że najtrudniej było rzutować moralny stand „atak” ze strony uczestników i sędziów. Ze względu na jej charakter spokojnej Swietłana było bardzo trudno właściwie dostrzec intryg i skandali. Była w pierwszej dwudziestce szarą myszką.

Pod koniec pokazu ona zmieniła nie tylko zewnętrznie, ale także wzmocnić jego charakter. Przeszła trudną drogę do zwycięstwa, a teraz jest przekonany, że może pracować w kuchni każdej restauracji z najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wszystko to razem jest utrzymywana najbliższą osobę – męża, Vladimir. Jest on jednym z niewielu, którzy wierzyli w jej mocy, a on wiedział, co zwycięstwo będzie jego żoną. Sędziowie przestrzegane również za jej talent i chęć poznania czegoś nowego.

Życie po zakończeniu projektu

Po otrzymaniu tytuł „Master Chef” Swietłana postanowił całkowicie zmienić swoje życie. To ze względu na udział w show zwolniony. Wygrał. 500 tysięcy hrywien. i wycieczkę do Paryża, by studiować prostą dziewczynę Swietłana Sheptuha. Po zakończeniu projektu, poszła tam poznała swojego męża w domu z Nowym Rokiem.

Ta szkoła gotowania jest jednym z najlepszych na świecie. Sheptuha udał się do Francji na 3 miesiące. Oto ona opanowała wiele nowych receptur i technik gotowania. Otrzymała nie tylko nową wiedzę, ale również pewność, że jej późniejsze życie będzie związane z gotowaniem.

Po przybyciu Swietłana Sheptuha mieszkała przez całe lato na Krymie i pracował jako kucharz. Jest ona opanowała wiele receptur ryb. Poszła na studia i dostać drugiego stopnia, który jest skojarzony z niuansami technicznymi organizacji branży restauracyjnej.

Z biegiem czasu, Swietłana przyjęła zaproszenie Nikolay Tishchenko (Sdz projektu) i poszedł do pracy szefa kuchni w jego restauracji. Potem przyszedł długo oczekiwany imprezę – w 2015 roku stała się matką wspaniałą dziewczynę Alice. Kilka miesięcy po urodzeniu córki poszedł do pracy szefa kuchni w innej dużej restauracji w Kijowie Svetlana Sheptuha. Po zakończeniu projektu jest popyt jako kucharz w każdej restauracji w kraju.

Ona z powodzeniem łączy macierzyństwo i karierę. Ona i jej mąż uwielbiają podróżować do różnych krajów. Tam trafia do małej restauracji i odkrywania tradycyjne potrawy. Z preferencją daje żadnego miejsca dla turystów i instytucji, w których miejscowa ludność spacery.