271 Shares 2641 views

Rozwijać logiczne myślenie. Puzzle dla dzieci

Niezbędne dla niemowląt zabawki są zagadki. Jednakże mogą one być interesujące nie tylko dla dziecka, ale nawet osoby dorosłej. Zagadki nie tylko przyczyniają się do rozwoju logicznego myślenia i kreatywności, która pojawia się, gdy dzieci próbują znaleźć nietypowe z sytuacją, w procesie rozwiązywania problemów. Zabawki te pozwalają Tobie i Twojemu dziecku bawić podczas nauki czegoś nowego. Później w tym artykule rozważymy niektóre z nich.


Gra "supernode-7"

Ciekawym zabawka będzie wydawać się niezwykłe gra logiczna, odpowiednia dla dzieci od siedmiu do czternastu lat, który jest nazywany „supernode-7”. Zabawka pomaga rozwijać zmysłowe myślenia, a także poprawić sprawność manualną. Na zewnątrz „supernode” wydaje się dość proste, ale aby rozwiązać zagadkę dla dzieci wymaga dużo cierpliwości, opieki i zdolność do działania poza pole. Zabawka jest montaż kilku drewnianych barów. Konieczne jest, aby zdemontować konstrukcję. Trzeba będzie znaleźć bar, który jest głównie w puzzle. Jednak nazwa, czy raczej numerem 7, która jest w nim, wskazuje na fakt, że do tego trzeba wydać siedem manipulacji innych częściach składowych zabawek. Jeśli uda Ci się poradzić sobie z pierwszym zadaniem, można rozpocząć, aby zająć drugie: teraz trzeba zbierać jednostkę powrotem. Aby przyspieszyć ten proces, pierwszy krok wymaga również pamiętać lokalizację wszystkich barów.

„Kostka”

Jest to idealne puzzle dla dzieci od trzech lat. Dzięki tej zabawce dziecko nauczyć się pakować w małe kostki. Zestaw składa się z ośmiu elementów, w którym pięć – konwencjonalne kostki stałe, a pozostałe trzy są przyklejone na dwie części. W tym przypadku jeden dłuższy niż drugiej płycie. Warto zauważyć, że wszystkie szczegóły są starannie przetworzone zabawki, więc nie mogą być szkodliwe dla dziecka. Takie puzzle dla dzieci uczyć, żeby zachować ostrożność, i szukać rozwiązania trudnych problemów. Ponadto, bloki są wykorzystywane do rozwoju umiejętności motorycznych.

napęd Rudenko

Istnieją również interesujące zagadki dla dzieci do 10 roku życia. Jeśli chcesz, aby niezwykły dar, należy odwołać się do znanej serii Rudenko zabawkę, która jest nowy model – opracowanie napędu. Ta zabawka pomaga dzieciom uczyć się kolorów, zwiększa inteligencję, przyczynia się do rozwoju logicznego myślenia, a także mięśnie rąk i palców. Logiczne jest tarcza, która jest podzielona na trzy części. są wielobarwne koła i żetony w każdym sektorze. Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest, przenoszenie elementów na kołach tego samego koloru, aby stworzyć tęczę.

Różne zabawki z barów

Ta skomplikowana gra. Puzzle dla dzieci, które korzystają z barów, aby przyciągnąć uwagę nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zabawka wspomaga rozwój logiki i poprawia pamięć. Wszyscy gracze rozpatrywane bary. Ponadto procedury wydawania zależy od liczby uczestników. W przypadku dwóch z nich, pierwszy dostanie czerwone, żółte i pomarańczowe tabletki, a druga otrzyma zielony, niebieski i fioletowy. W sprawie dotyczącej trzech pierwszych graczy podano zielony i czerwony, drugi – niebieski i pomarańczowy, a ostatni – żółty i fioletowy. Jak widać, wszystkie bary są wykorzystywane sześciu kolorów. Dlatego też, jeśli liczba uczestników jest równa tej liczbie, każdy przyjmowania tabletek tego samego koloru. W zależności od nazwy gry, chcesz zbudować z części o różnych kształtach. Na przykład, istnieją typy „dobrze” i „ogrodzenia”. Podczas działania tego gracza rozłożone na jednym pasku, ważne jest, aby monitorować na sąsiednie części były tego samego koloru. Jeśli uczestnik nie jest możliwe, aby przestrzegać tej zasady, to trzeba przejść kurs. W każdej postaci w grze zwycięzca jest określany na różne sposoby. Jednak głównym zadaniem – aby wykorzystać jak najwięcej z barami.