604 Shares 4403 views

Gry w naturze dla całej rodziny lub dużej firmy

W dobie całkowitej komputeryzacji wirtualnym świecie jest coraz bardziej przyciąga ludzi od dzieciństwa. Jednak gry cyfrowe nigdy nie może całkowicie zastąpić naszą rzeczywistość, ale z powodu gry w przyrodzie nie traci swoje znaczenie. Po tym wszystkim, nie ma nic lepszego niż schodzą na wiosnę w lesie rozliczeń zwartych rodziny lub wesoły firmę i zagrać w coś. Aktywne gry w przyrodzie może zgromadzić nawet tylko znajomości, nauczyć się pracy w zespole, aby pokazać swoje ukryte cechy osobowości, lub po prostu służyć jako wspaniałe rozrywki.


Jeśli masz już zaplanowane na weekend, ale nie wiem jak do zabawiać gości, oferują na swojej uwagi grę na charakter latem.

  • Kompas. Ta gra jest odpowiednia dla młodzieży lub dzieci pod opieką osoby dorosłej. Uczestnicy dzielą się na 2 lub 3 zespoły 3-4 osób każda. Każdy zespół otrzymuje kompas, mapę i kilka wskazówek na temat gdzie znaleźć mecze trasy i akcesoriów do grillowania. Zwycięzcą jest pierwszym zespołem, aby poradzić sobie z zadaniem: znaleźć dopasowanie, zebrać drewno na opał i dokonał ogień do grilla.
  • Pożar. Ta gra jest odpowiednia dla firm, w każdym wieku i nie ma żadnych ograniczeń dotyczących liczby uczestników. W środku koła siedzi jeden z graczy z zawiązanymi oczami. Wokół niego rozłożone gałązki. Wyzwaniem inni gracze – cicho czołgać do pierwszego i zbierać gałązki. Jeśli gracz siedzi w środku, słyszy hałas, musi, bez wyjmowania bandaż, należy określić, która strona hałasu. Zwycięzcą jest ten, który udało się zebrać wszystkie oddziały lub centralną gracza, jeśli nikt nie udało.
  • Dzikie kwiaty. Jest w naturze gry dla dzieci. Dzieci są podzielone na zespoły 3-4 osób. Ponadto uczestniczy również 3-5 osoby dorosłe, z których każdy jest ukryte w warunkowej miejsce w pobliżu niektórych roślin. Dzieci otrzymują mapę z zaznaczonymi na niej umieszcza dorosłych lokalizację. Zespoły zadaniowe – znaleźć mapę wszystkich dorosłych wiedzieć, że dla roślin rosnących w tym miejscu, aby umieścić go na mapie i wrócić do miejsca startu. Nuance: w całej grze, dzieci muszą trzymać się za ręce. Zwycięża zespół, który zajął się w pierwszej kolejności.
  • Kwiaty, owady, żaby. Uczestnicy dzielą się na 3 równe zespoły, które są rozmieszczone w okręgu 3: zewnętrzny – Kwiaty – ich zadaniem – aby stać nieruchomo, środkowy – Owady – muszą zebrać nektar z kwiatów, ale nie daj się złapać żaby domowe – żaby – muszą łapać owady. Żaby może poruszać skacze tylko na kolanach (na prisyadkah), owady mogą poruszać się roi na kolanach, kwiaty – są stałe, ale może poruszać ramionami. Gwizdek rozpoczyna grę, w której każdy gracz musi spełniać swoje zadanie. Owad złapany żaba zamienia się w żabę. Kwiat zapylanie przez owady, przekształca się w owada. Aby uniknąć zapylania, kwiat musi być oznaczone z żabą (trzeba dołączyć do rąk). Każda runda trwa 15-20 sekund. Następujące wyniki wyborze zwycięskiego zespołu.
  • Znajdź mnie. Gracze dzielą się na dwie grupy: drapieżników i ich ofiar. Każda grupa składa się z 3-4 osób i posiada swój własny dźwięk. Grając o zmierzchu na określonym obszarze, aby przejść dalej, że jest zabronione. Problem drapieżnika – łapać i otaczać zdobycz. W tym przypadku ofiara powinna mieć jeden, a drapieżniki w pełnym dowództwem. Gra rozpoczyna się, gdy wszyscy członkowie zespołu są rozproszone w różnych rogach kwadratu. Według sygnałów audio muszą odnaleźć siebie i poświęcenie. Zadaniem ofiar – dostać się razem i nie dać się złapać drapieżników.
  • Stalker. Gracze są podzieleni na 2 zespoły. Jeden z nich z zawiązanymi oczami i są ułożone w określonej dziedzinie u ich stóp leżał kamień (stożek, oddział …). Drugi zespół gracze mogą swobodnie poruszać się po terenie, ich oczy nie są dokręcone. Ich zadaniem – aby zebrać wszystkie artefakty, ale w taki sposób, że przeciwnik ich nie słyszeć. Jeśli gracz zawiązanymi słyszeć stalkera, musi określić kierunek, z którego nadchodzi hałas. Jeśli domyślił prawo – gracze zamieniają się miejscami.

Gry w naturze – to świetna alternatywa dla gier komputerowych, pozwala nam zrozumieć, że prawdziwy świat nie mniej interesujące niż wirtualny jest. Są interesujący zarówno dla dzieci i młodzieży oraz młodzieży i dorosłych firm. Ponadto, gry w przyrodzie rozwijać słuchania, logicznego myślenia, umiejętności orientacji w otwartym, pracy zespołowej, zwinności i koordynacji. Ale pamiętaj, po weekendzie posprzątać w przyrodzie, nadając młodszego pokolenia szacunek dla środowiska.