838 Shares 9865 views

Życie morskie na Morzu Czerwonym

Jak niesamowity świat elementu wody! Wciąż nie mogę powiedzieć, że głębokość oceanów i mórz badał człowieka całkowicie. Coraz częściej osoby badające wodnisty elementu, istnieją dziwne i wręcz fantastyczne życia morskiego.


Każdy zna historię, która mówić syren i syreny – istoty o wyglądzie pięknej nagiej kobiety z rybim ogonem. Syreny w legendzie mieć magiczny głos usłyszał, że ludzie kameneyut. Dziś wiadomo, że prawie wszystkie z nich – fantazję. Z wyjątkiem jednej rzeczy – syreny i syreny faktycznie istnieje!

Jednak tak naprawdę nie wyglądają jak piękne kobiety. Ten tak zwany krowy morskie – ssaki z rzędu syren. Tłumaczone z malajskiej nazwa oznacza „syrenę” lub „syrena”.

Być może, sposób ich poruszania, który różni się od pływania do innych mieszkańców mórz i oceanów, zawstydzać tych, którzy spotkali się z nimi w morze. Po wszystkich życia morskiego krów morskich „spacer” na dnie płytkiej wodzie, powołując się na przednich płetw jak ramiona. I podczas nawigowania te zwierzęta są aktywnie korzysta ogonem. Tylko nieletnich wykorzystywanych do kąpieli płetw piersiowych.

Ale nic z syrena piosenek i nic nie mówią! Solidna kpina! Po tym wszystkim, „morze dziewica” jest zazwyczaj bardzo cichy. Tylko gatunki przestraszony lub podekscytowany mogą wydzielać ostry gwizd. Cubs jak krów morskich i wszyscy są w stanie tylko beczeć jak owce ziemi. Co tu utwory?

Mówiąc o mieszkańców morskich, nie można zapomnieć o tych niesamowitych stworzeń takich jak ośmiornica. Te morskie stworzenia są głowonogi, czyli wszystkich swoich ośmiu nogach, macki rosną prosto z głowy. Ich ośmiornica korzysta uchwycić żywności. A jeśli ośmiornica dla dzieci, może powodować bolesność, dorośli niektórych gatunków mogą być bardzo agresywne i niebezpieczne dla ludzi.

Szczególnie interesujące dla ichtiologów Morza Czerwonego. Tutaj można znaleźć delfiny bottlenose i zielone żółwie, rekiny i murenowate.

Napoleon ryba – jeden z niesamowitym ryb żyjących w Morzu Czerwonym. Jej nazwa, są to rzadkie życia morskiego dostał rodzaju wzrost w przedniej części głowy.

Ogólnie, woda z Morza Czerwonego obfitości różnych gatunków ryb, które może wstrząsnąć ich wygląd żadnej wyobraźni. Na przykład, ryba clown lub cefal.

Ponadto, jasny i atrakcyjny butterflyfish. Bohaterowie nie są animowane film?

Hit ludzi z jego poglądów i tych z życia morskiego Morza Czerwonego jak ogórki morskie. W inny sposób, są one również nazywane Potbelly morze lub holothurians. Ten bezkręgowców szkarłupni, którzy przeważnie wolą leżeć na morze lub na dnie oceanu. Istnieje około 1150 gatunków tych stworzeń.

Mięso ogórki morskie ludzie jedzą, ich jad jest stosowany w farmakologii. Ale to nie jest wstręt do jedzenia holothurians i stworzeń morskich. Dlatego też, w przypadku zagrożenia morskiego ogórka może strzelać do wody przez część odbytu jelita z łatwiejszego wody, a tym samym odciągnąć lub przestraszyć napastnik. Ciekawostką jest fakt, że władze straciły szkarłupni bezkręgowych bardzo szybko przywrócone.