538 Shares 8699 views

"Resolute" lek. Instrukcje użytkowania


Lek „zdecydowanego” odnosi się do grupy farmakoterapeutyczne wątrobowej. Substancja czynna – lipoid. Wątrobę aktywności leku powoduje wzrost szybkości procesów regeneracyjnych w komórkach wątroby, stabilizacji membrany, spowolnienia utleniania lipidów i hamowanie syntezy kolagenu w wątrobie. Lek sprzyja normalizacji metabolizmu lipidów, obniżania poziomu cholesterolu przez zwiększenie tworzenia się jego estry oraz kwas linolowy. Lek jest dostępny w postaci bezbarwnych przezroczystych kapsułek żelatynowych, posiadające wydłużony kształt. Wewnątrz zawiera ciekły lepki, żółto-brązowego lub złoto-żółty kolor. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z adnotacją.

"Resolute" lek. Instrukcje. świadectwo

Środki zaleca się tłuszczowej zwyrodnienie wątroby różnego pochodzenia, przewlekłe zapalenie wątroby typu toksyczne uszkodzenie wątroby. Przez wskazań należą marskość, hipercholesterolemia (w przypadku awarii diety i innych środków nielekowych).

Lek "Resolute". Instrukcje. Przeciwwskazania

To nie jest upoważniony do odbioru leków nietolerancji soi, orzeszków ziemnych, fosfolipidów i oznaczają składniki. Należy zachować ostrożność podczas podawania dzieciom w wieku dwunastu lat. W praktyce tyle na temat bezpiecznego korzystania z danych leku w ciąży i podczas karmienia piersią. W związku z tym praktycznych aplikacji w każdym przypadku ustalona przez specjalistę. Bierze się tu pod uwagę przypuszczalny szkody i oczekiwanych korzyści z leczenia. W razie potrzeby w prowadzeniu terapii w okresie karmienia piersią należy przerwać karmienie piersią.

medycyna "Resolute". Instrukcje użytkowania

Lek jest przeznaczony do podawania doustnego. W przypadku braku innych wymagań (ekspert) oznacza „zdecydowanego” instrukcji zaleca dwie kapsułki trzy razy dziennie przed posiłkiem. Lek nie jest żuta, spłukiwane z dostateczną ilością wody. Czas trwania odbioru jest ustawiony zgodnie z upływem patologii, wiek i tolerancji pacjenta.

Działania niepożądane

W terapii mogą wystąpić różne skutki negatywnego charakteru. W szczególności, w praktyce zauważyć rozwój objawy niestrawności, biegunki, bólu lub dyskomfortu w nadbrzuszu. W niektórych przypadkach występuje alergia. może nastąpić na podstawie elementów nietolerancji Zjawiska takie jak pokrzywka, świąd lub pieczenie. Wraz z rozwojem tych efektów, lek należy odstawić, zwrócił się do lekarza. Działania niepożądane obejmują krwawienie w okresach międzymiesiączkowe u kobiet wybroczynowa wysypki. Efekty te występowały bardzo rzadko.

informacje dodatkowe

W praktyce nie stwierdzono przypadków przedawkowania. Z zastrzeżeniem wymogów leków zatrucia jest możliwe. Nie ujawniono częściowo znacznie (klinicznych) interakcji z innymi lekami.

Lek "Resolute". Instrukcje. cena

Apteki oznacza koszt wynosi 380 rubli.