362 Shares 5327 views

Baseny w Astanie: adresy, godziny otwarcia, opinie

Kazachstan i życie sportowe są szeroko omawiane w serwisach społecznościowych. To właśnie w stolicy, Astanie, wiele obiektów sportowych, w tym basenów. Basen – Woda jest ulubionym zajęciem wielu współczesnych. Zapewnia tysiące turystów do miasta Astana – kompleksy sportowe, parki wodne, park hotele ze zjeżdżalniami, centrum spa. Wiele basenów w Astanie, aby spełniać najwyższe standardy. Istnieją małe przedziały dla najmłodszych pływaków, nawet dla niemowląt. Kto może uczestniczyć aerobik w wodzie, aby angażować się w unikalnych symulatorów, minimalizując obciążenie kręgosłupa. Baseny w Astanie z nowoczesnym sprzętem, powłoki o wysokiej jakości, są świetną okazją dla konkurencji i szkolenia dla studentów i młodzieży.


Relaks w „czystej” Stawy

Baseny w Astanie są bardzo wygodne infrastruktura, można odwiedzić porazovo, ale można tam regularnie trenować. Dla młodych ludzi otwartych klubów sportowych. W każdej dzielnicy basenów miasta, hotel spa hotel Park. W sąsiedztwie Astana oferuje fantastyczne tereny rekreacyjne z basenami. Więc wsi Kosshi, w pobliżu stolicy, otwarty teren rekreacyjny „czyste stawy”. Zapewnia najbardziej zaawansowaną infrastrukturę, dużą liczbę usług. Tutaj, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających gości.

Konstrukcja strefie rekreacyjnej „Chistye Prudy” jest bardzo dobrze rozplanowany. Jak miło mieszkać w przytulnym domku w domach z bali, usiąść na tarasie z wiklinowymi krzesłami i huśtawkami biegunach. Goście mogą zrelaksować się w altanie, zajrzeć do przytulnej restauracji lub saunie.

Większość podróżnych lubią zrelaksować się w odkrytym basenie. W niej wody odsącza się regularnie i obróbce. Ten wspaniały basen posiada dwa przedziały – jeden dla dorosłych, drugi – dla dzieci. lokalizacja basen jest bardzo przemyślane: w pobliżu rzeki Ishim, na brzegu której znajduje się plaża. Przed udaniem się do "czystej stawach" może być osiągnięty przez telefon: +7 (7172) 965125, +7 (775) 1177661.

"Alatau" – Sport Complex sny

Kompleks sportowy „Alatau” jest otwarta nie tylko dla profesjonalnych zawodników, ale także dla amatorów i początkujących. Ponadto można odwiedzić siłownię, czy fitness, aerobik i wiele innych sportów. W „Tau” jest dorosły i baseny dla dzieci. Angażować się w nich może być sam lub z trenerem. Sport Palace „Alatau” wielu wezwać starego dobrego przyjaciela.

Lily – najlepsze spa

Kiedy kończy się dzień pracy, naprawdę chcą poczuć atmosferę relaksu i odpoczynku. To może zapewnić relaks spa Lily. Jej użytkownicy będą mogli pracować tu w siłowni, popływać w basenie, odwiedzić Roman lub saunę fińską. W centrum znajduje się gabinet masażu i salon piękności. Jest też salon fryzjerski z doskonałych specjalistów. Po zabiegu można zrelaksować się w salonie. Lily – idealne miejsce na wakacje, a także do napędzania ton swojego ciała.

Kompleks sportowy „Astana”

Na basenie jest bardzo ważny w nowoczesnej infrastruktury luksusowych. To miło wrócić do kompleksu sportowego, gdzie szatnie są przytulne, bezpieczne, czyste prysznice. W tej niezwykłej instytucji jest kompleks sportowy „Astana”. Tutaj są regularnie utworzona grupa pływanie dla początkujących i dla dzieci. Zapewnia wiele sal: Sala gimnastyczna dla sztuk walki, tańca, mini. Którzy mogą bawić strzelanie na strzelnicy. Dla studentów istnieją stałe rabaty na wszystkich swoich działaniach. Sport usytuowany na Ave. Saryarka, 21.

Odkryty basen „Oasis”

„Oasis” Beach Club działa w centralnym parku Astana. Co może być lepszego niż kąpiel w otwartym powietrzu, pod gołym niebem. Klub ten znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, tu zawsze przychodzi dużo zwiedzających. Instytucja posiada trzy baseny: płytkie – dla najmłodszych, pół metra – po średnim wieku, głębokie – dla dorosłych. W klubie znajduje się plac zabaw dla dzieci, huśtawka, altanka, boisko do siatkówki. Jeśli potrzebujesz materac, leżak, gumowy pierścień, ręcznik, wszystko jest do pracowników klubu.

Egzotyczna plaża w środku Astanie

Ci, którzy mają jest w ciepłych krajach tropikalnych duszę i ciało – nawet w hałaśliwych środowiskach miejskich, mogą odwiedzić Sky Beach Club. Egzotyczna plaża z piasku ciepły zastępczych wielu Malediwach. Niektóre firmy są imprezy firmowe. Jest to klub na dachu jednego z największych centrów handlowych „Khan Shatyr”. Plaża podzielona na dwa odcinki, jeden basen jest głęboki 1,5 m. Kolejny odcinek ma dwie zjeżdżalnie i mały basen w wodospadzie. Ci, którzy chcą odpocząć w wygodnym hamaku. Jest plac zabaw dla siatkówki plażowej. dwa pokoje przeznaczone dla palących. Jest też sauna, jacuzzi. Hotel – garderoba, prysznic, lustro z suszarką do włosów. Tutaj, w każdej pogodzie, można odpocząć z całą rodziną. Temperatura wody w basenie jest stale utrzymywany, piasek jest podgrzewana. Plaża jest otwarta do godziny 21:00.

Cieszyć się wakacjami w „Złotej bażanta”

Gdzie można bawić się z całą rodziną lub po prostu popływać w Astanie? Goście i mieszkańcy stolicy – Recreation Area „Złoty Bażant”. Jest on położony w odległości 40 minut jazdy od Astany, w miejscowości Koyandy regionu Akmola. W tym kompleksie zawsze można znaleźć rozrywkę. Dzieci mogą bawić się z animatorami. Pracuje codziennie do godziny 22:00, off – wtorek.

Basen jest ogrzewany przez światło słoneczne. Ponadto do oczyszczania wody. istnieje wiele innych atrakcji:

 • jazda konna;
 • sauny, wanny;
 • katamaran, quady, rowery;
 • stelba w desce rozdzielczej;
 • Mini-ZOO;
 • wędkarstwo.

światło klub żeglarski w Astanie

Nauczyć się pływać teraz łatwo warto zaopatrzyć się na zajęcia w klubie Shark pływanie. Ideologiczny inspiratorem i twórca tej instytucji stał się laureatem Mistrzostw Azji Ildar Gabtelmalikova. Ten klub ma autor programu trening pływacki. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 15 osób. Nauczyć się pływać w grupach może być w możliwie jak najkrótszym czasie. Następujące aspekty są główne elementy szkolenia:

 • pływać w zabawie;
 • Najważniejsze – aby utrzymać równowagę;
 • Wydajność 100%;
 • nowe myślenie w podejściu do szkolenia;
 • Technologia ta jest ważniejsza niż wytrzymałość.

Aby szybko osiągnąć rezultaty, jest unikalny, nowoczesny sprzęt w klubie. Doświadczeni trenerzy stale śledzi wyniki fizycznych parametrów organizmu, ponieważ zatrudnia cały zespół specjalistów zakochana w swojej pracy. Dla nich, pływanie – to nie jest praca, a nie hobby, ale styl życia. W tej chwili jest tak wiele osób, które chcą nauczyć się pływać go do klubu pływackiego Starka. Tutaj, wysokiej jakości usług, innowacyjne rozwiązania i profesjonalizm pracowników.

A przecież klub ma program dla dziewczynek, które chcą wyglądać oprzeć. Zajęcia te pomagają panienki, aby stać się osobą, dostosuj postać, zrozumieć ich wewnętrzny świat, nauczyć się prawidłowej techniki pływania. Ten niezwykły program obejmuje 12 sesji, 2 seminaria i warsztaty rozwoju osobistego. Po przejściu programu dziewczęta nabierają szczególnego niepowtarzalnym stylu.

Na Starka klub istnieje kilka programów do nauczania pływania. Każdy, kto chce się uczyć sam ocenia swoje umiejętności sportowych i wybiera jedną lub inny etap nauki. Wstępny program nazywa się „żeglowania swój pierwszy kilometr”. To pozwala nauczyć się podstawowych umiejętności pływackich: Jak prawidłowo oddychać, aby nauczyć się utrzymać ciało w wodzie, zjeżdżalnia, zaniedbany. Kolejny etap – „pływać najlepszą kilometr”. Tutaj uczniowie poznają różne sposoby pływania, zwiększy poziom cech fizycznych, poprawę wydajności funkcjonalnej wszystkich szkoleń kroku organizma.Tretya nazwie „Swim kilometrów od siebie.” Tutaj, chętni i zdolni do przygotowania osobowych i sportowych rekordów. Również klub ma programów dla dzieci i dla całej rodziny. Zajęcia te pomagają im zebrać.

Kompleks sportowy „Kazachstan”

Ten wspaniały kompleks słynie nie tylko ze względu na wspaniały basen, ale także lodowisko. Swimming pool kompleks sportowy „Kazachstan” można nazwać najlepszym w Astanie. Prowadzą różne zawody w pływaniu na terenie miasta i republiki. Fasada kompleksu sportowego jest wykonana w formie azjatyckiej, jak hełm samuraja. Ten niezwykły kompleks wybudowany w pobliżu rzeki Ak-Bulak, gdzie można pójść wiosłowe i żaglówki. Przy wejściu do kompleksu sportowego znajduje się schody prowadzące na drugie piętro i stanąć na straży. Następnie można zobaczyć niewielki sklep detaliczny, który sprzedaje symbolikę hokeju Kazachstanu. Nieco dalej znajduje się w kasie. Za nim znajduje się mały sklep, gdzie można kupić wszystko dla nawigacji w przystępnej cenie. Następnie korytarz prowadzi do kasie, którą nabyć bilety do gry w hokeja.

Basen jest możliwe na różne sposoby: są karnety na 6 wizyt tam 12. Jeśli weźmiemy abonament na 12 wizyt można dostać premię w wysokości 2 bezpłatnych wizyt. Wprowadź basen zorganizowanej przez grup czasowych (jedna grupa pływaków 45 minut). Istnieją dwie szatnie w basenie, samców i samic. Jeśli ktoś zapomniał w domu lub topnienie pokrywy, tam jest wszystko, co można wypożyczyć. specjalne komórki mają również do przechowywania kosztowności. W szatni jest bardzo przestronne i czyste, można siedzieć na szerokich drewnianych ławkach. Oto dwie kabiny, gdzie można przebrać bieliznę. Korytarzem znajdują się prysznice.

I sam basen. Jego wymiary są następujące: 50 m do 25 m i 10 tory. Osiąga 2,2 m głębokości. Obok basenu dla dorosłych dziobie dzieci, głębokość 1 m. Basen posiada regularne szkolenia dla różnych sportów wodnych. Basen jest również zorganizowane w grupach szkół i innych instytucji edukacyjnych. Największy napływ ludności stanowiły wieczorem. Pierwsze trzy utwory są przeznaczone do zatrudniania kobiet i dzieci. W ciągu ostatnich dwóch torów pływania instruktorzy są specjaliści lub początkujących, aby nauczyć się pływać. Po wszystkie sesje są wysyłane do suszarni. Następnie można udać się do kawiarni i wypić gorącą herbatę lub kawę.

Basen w kompleksie sportowym „Dynamo”

Baseny Astana odmiana dla wszystkich smaków. Nie mogę nie pamiętać o niezwykłej wody „giganta” w kompleksie sportowym „Dynamo”. Długość toru tutaj wynosi 25 m, głębokość -. 3 m Trasy zaledwie 6. Temperatura wody 30 stopni stale utrzymywane. Jest też basen dla małych dzieci. Początkujący mogą ćwiczyć z trenerem. Dla dziewcząt organizowane zajęcia z aerobiku wodnego. Sports Complex znajduje się przy ul. Potanin, 14. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami telefonicznie: +7 (7172) 387689.

Nowa Ice Palace w Astanie z basenem

Ostatnio Ice Palace otwarty w Astanie. Na otwarciu wzięli udział prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew. Jest to ważny przedmiot społeczny. Obejmuje on światowej klasy stadion, o pojemności 12 tysięcy widzów. Tutaj istnieje Akademia hokeja, a lód areny. Szczególną atrakcją kompleksu jest 50-metrowy basen profesjonalny. Zadziwiające jest, że Kazachstan płaci dużą uwagę do rozwoju różnych rodzajów sportu.