272 Shares 8289 views

Wysokiej jakości prezentacja projektu – przepis na sukces!

Nowoczesna prezentacja towarzyszy narzędzia multimedialne, barwnym i żywym wydajności głośnika, oraz wykorzystanie interaktywności sprawi, że prezentacja się sukcesem. Prezentacja projektu inwestycyjnego – skuteczna prezentacja produktu i jego korzyści. Następnie dokonać konkretna oferta wzajemnie korzystną potencjalnego inwestora z oznaczeniem zastrzyków finansowych. To jest cała sztuka sprzedaży, który jest przede wszystkim konieczne, aby przekonać publiczność logicznie, że inwestor otrzyma konkurencyjny projekt oparty na jakość obliczeń i analiz. Multimedialna prezentacja projektu pomogą uczynić mowy bardziej emocjonalny, ekspresyjny, niezapomniany i towarzyszyć będzie jego doskonałą ilustracją faktów i innych obietnic do grupy docelowej.

Prawdopodobnie sami świadkami monotonne prezentacje, gdzie wiele głośniki są „głupie” re-read niekończące teksty i tabele tyłem do widowni, gdzie ponad 20 slajdy z małym żółty tekst na jasnym zielonym tle. Dlatego w tym artykule podsumowuje moje osobiste doświadczenie w prezentacji projektu, studiował dalej czytać, poniżej przedstawię złote zasady i wytyczne, które pomogą Ci odnieść sukces, dzięki wysokiej jakości i udanej prezentacji.

Po pierwsze. Wszystkie oczy na głośniku i prezentacji. Prezentacja projektu – nie jest to dokument, więc to zrobić tylko w Power Point, ale nie w słowie, do ciągłego tekstu można wykorzystać razdatku. Pamiętaj, co masz napisane na slajdach, swoich gości, a więc mogą samodzielnie czytać, powiedz głośno, szybko i własnymi słowami. Jeśli się nową prezentację produktu, pokazać go i pozwól mu dotknąć. Jeśli zaprezentować hymn firmy, a następnie organizuje i śpiewać to wszystko razem. Pokaż swoje zdjęcia wysokiej jakości, jeśli prezentacji nowej maszyny.

Po drugie. Numery Magic. Należy przestrzegać zasady „10-20-30”, co oznacza:

– nie więcej niż 10 slajdy (10 pomysły, idee, 10 10 kluczowych wiadomości, napisać pomysł jednego slajdu);

– nie więcej niż 20 minut na wydajność;

– 30-th czcionki pisania tekstu na slajdzie.

Jedyne zastrzeżenie, zalecana przez Steve Jobs (Apple) – jest zwykle od 10 minut do słuchaczy nie męczą, konieczne jest co 10 minut, zrobić sobie przerwę na prezentacji produktu, Marszałek zmiany, w końcu trzeba powiedzieć anegdotę.

Po trzecie. Nie powinno skutkować danych potrzebnych informacji i rozwiązań. Co sądzisz, jaka jest różnica między danymi i informacjami? Dane – jest nagie figury, stoły i tekst. A informacja – przetwarza dane, wykresy porównawcze, analizy i konkretne propozycje. Prezentacja projektu – to nowość, sensacja, wniosek, który nie jest zawarty w tych kategoriach są w razdatke.

Po czwarte. Złota zasada wizualizacji informacji. Przed sporządzić slajdów, należy przestrzegać surowych reguł, które pozwalają na wygodne i wyraźnie dostarczenie informacji, przeczytaj poniższe zalecenia:

  • Driving – wykres na slajdzie – to najbardziej udany obrazowania. Możliwość pojawienia się nowych wersji Power Point są nieskończone: ogromna liczba różnych odmian i wzorów.
  • Rysunki – muszą być wysokiej jakości, jasny i wyłącznie na ten temat. Wykorzystujemy je tylko w przypadku, gdyby nie udało się dokonać obwodu.
  • Użyj grafiki tylko wtedy, gdy nie może znaleźć zdjęć do prezentacji.
  • „Naga” tylko tekst, jeśli nie udało się zrobić, narysować właściwy harmonogram.

Po piąte. Suwak nie powinno być więcej niż pięć elementów, wzór znaleziono amerykańscy naukowcy. Ludzka pamięć krótkotrwała może jednocześnie zapamiętać nie więcej niż 5-7 elementów na slajdzie nie powinno być „bałagan”, jeśli informacja jest znacznie więcej – grupowane są zredukowane do najważniejszych i klucza.

Na przykład prezentacja projektu stopni – jest skupienie uwagi na pilność prowizji i wartości pracy kwalifikacyjnej, spójny i logiczny dowód cele.

Udana prezentacja projektu – jest kluczem do przyszłego wzrostu, pomyślności i spełnienia. Te pięć skutecznych porad i złotych zasad, które pomogą Ci zrobić krok w kierunku sukcesu. Życzę powodzenia!