538 Shares 3495 views

Środki do zwalczania trądziku „Skinoren” (żel). opinie konsumentów

Jak pozbyć się trądziku? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań dermatologów. Na szczęście teraz jest nowoczesne narzędzia o wysokiej wydajności do zwalczania trądziku. Jeden z tych leków – „Skinoren” żel. Przegląd konsumentów to częściej pozytywne. Produkowany jest lek w postaci kremu. Która z nich jest bardziej korzystne? O ile lek jest skuteczny? Co kupujący o niej powiedzieć? Na wszystkie te pytania będziemy odpowiedzieć.


Struktura i skład produktu

Popularna środek do leczenia trądziku nazwie „Skinoren” jest dostępny w dwóch postaciach dawkowania: żelu i kremu. Jaka jest różnica? Żel do rodzaju skóry tłustej i mieszanej oraz krem – suchy. Substancją czynną w preparacie – kwas azelainowy, która wykazuje aktywność przeciwbakteryjną. Ponadto, wspomniany składnik wpływa na obniżenie zawartości lipidów warstwy skóry, wolnych kwasów tłuszczowych, a także korzystny wpływ na przebieg procesu keratynizacji w gruczołach łojowych. Strukturę „Skinoren” żelu i kremu zawiera nieruchomy i kwasu benzoesowego, który jest również znany z jego właściwości przeciwbakteryjne. Ten efekt wynika z zahamowania aktywności enzymów istotnych na komórkach bakteryjnych, powodując stan zapalny. Jako substancje pomocnicze oczyszczoną wodę, wodorotlenek sodu, wersenian sodu, kwas poliakrylowy, polisorbat 80, glikol propylenowy, lecytyny i triglicerydów.

Lek „Skinoren” (żel): instrukcje użytkowania

Przed zastosowaniem leku należy oczyścić twarz z brudu, oleju i make-up dzień za pomocą zwykłych kosmetyków. Następnie aplikacja może przystąpić do agenta „Skinoren”. Żel – opinie konsumenckie potwierdzają tę informację – dobre do korzystania z skóry tłustej i problematycznej. Ludzie piszą, że to jest trochę wysusza zmniejsza stan zapalny. Problemy tutaj może wystąpić tylko podczas stosowania makijażu. Żel jest walcowana na skórze, jeśli jest trochę rub. Ale krem nie posiada tej wady. Zaleca się tego preparatu do skóry suchej i normalnej. Zastosuj produkt, czy krem lub żel powinien być tylko na obszarze zagrożonym, a nie na całą twarz. Natrzeć delikatnie kolistych ruchów. Procedura odbywa się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Konsumenci w swoich opiniach, że 2,5 cm leku wystarcza do jednorazowego użytku na całej twarzy.

Podczas oczekiwania na pierwsze rezultaty?

Skóra wszystkich ludzi są różne. To inaczej reaguje na wykorzystaniu narzędzia. Ponadto, stopnia choroby, a także może być inna. Ktoś dużo trądziku, a oni są bardzo zaognione. I ktoś ich niewielu, a oni nie są zbyt bolesne. Dokładnie określić, ile potrwa przebieg leczenia, to jest trudne. Co do zasady, eksperci zalecają co najmniej miesiąc, aby stosować leku. Dopiero po tym okresie czasu będą widoczne pierwsze efekty z jego użytkowania. Ale jeśli było silne pieczenie lub zaczerwienienie skóry, wysypki na to, że jest to konieczne do zaprzestania korzystania z tego narzędzia. Wszystkie te nieprzyjemne zjawiska są spowodowane wysoką zawartością kwasów korozyjnych w składzie leku „Skinoren”. Żel – opinie konsumenckie potwierdzają, że – utrzymuje je w większej liczbie niż kremu. Ludzie piszą, że skutki uboczne są bardziej narażone na to, kiedy go używać.

Komentarze ludzi, którzy doświadczyli skutków leku

I co klienci mówią o tym leku? Jeśli przeanalizujemy odpowiedzi, możemy stwierdzić, że jest bardzo skutecznym narzędziem w zwalczaniu trądziku i stanów zapalnych na twarzy znaleźć. Ludzie piszą, że w ciągu kilku miesięcy można całkowicie oczyścić twarz z trądzikiem stosując lek „Skinoren”. cena żel, w którym aptekach jest 650-700 rubli, bardziej opłacalne niż kremu. Małe opakowanie 30 g wystarcza do pełnego kursu leczenia. Jednak, jak wspomniano powyżej, jest przeznaczony bardziej dla skóry tłustej. Niektórzy konsumenci czuł kwota ta jest zbyt duża dla malutkiej rurki. Uważają, że jest to możliwe, aby znaleźć tańsze analogowych, na przykład, „Aknestop”. Jednak wysoka cena – to chyba jedyny negatywny funduszy mamy. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są zadowoleni z wyników swojej pracy. Panuje przekonanie, że pomaga nawet w najcięższych przypadkach.

Dokonaliśmy przeglądu struktury i funkcji leku „Skinoren”. Żel, przegląd konsumenta, który w większości przypadków pozytywne lub krem – to naprawdę jest skutecznym sposobem, aby pomóc w walce z trądzikiem.