583 Shares 4636 views

Co może oznaczać sytuację, w której kaszle? Jak sobie z tym poradzić?

Pojawienie się takich objawów jak kaszel, co znacznie komplikuje życie. Jest jedna rzecz, jeśli zawsze uczcić go w tym czasie, w odpowiedzi na niektóre kwitną traw lub innych kontakt z alergenem (np detergentem). Druga sprawa, że kaszel kaszel (czyli jest sucho), a męki wy nie jest pierwszy dzień.


Jeśli kaszel utrzymuje 2 tygodnie, lub nieco więcej (aż do 20 dni), uważa się, dotkliwy. Powody są zwykle zakaźna choroba dróg oddechowych:

1) wirusa: grypy, grypy rzekomej, adenowirusem infekcji. Zwykle suchy kaszel początkowo niewielka ilość kaszel może błony śluzowe (przezroczysty lub białawy) plwociny. Towarzyszy temu wzrost temperatury, osłabienie, katar, czerwone oczy.

2) bakterii: gronkowce, paciorkowce, Pneumokoki, krztusiec. Te bakterie mogą wejść do ciała na tle już istniejącej infekcji wirusowej. W tym przypadku sytuacja taka jak kaszle, no: pozostawia sporą ilość żółtych, żółto-biały, żółto-zielony (ropnej plwociny).

Ponadto powstał niezależnie (a nie z SARS), zakażenie bakteryjne zazwyczaj objawia jak gorączka, kaszel może być suchy, a stopniowe przekształcenia go na mokro. Wydany dużą ilością ropnej plwociny.

Kaszel przez tydzień lub dwa – znak wystąpieniem choroby przewlekłej

1. Jeśli kaszel kaszel może być objawem astmy. W tym przypadku, temperatura nie jest obecny, osoba ta może być zaniepokojony utrudniony oddech, łagodnym uczuciem braku powietrza. Rzężenia może być słyszalny wydechowego (nawet z dużej odległości), do zliczania liczby wdechów – więcej niż 20 minut.

2. Przewlekłe zapalenie oskrzeli. W tym przypadku powodem najczęściej infekcja bakteryjna lub wirusowa wchodzi oskrzela zwykle tło dymu. Jest często mokry kaszel, plwocina – ropne, rano pozostawia dużą ilość. Charakteryzuje się szybszym zmęczenie, osłabienie.

3. gruźlica płuc. W tym przypadku raczej wilgotny kaszel, krwioplucie notatki, osłabienie, pocenie się w nocy, niewielka gorączka.

4. Leki takie jak „enalapril”, „Berlipril”, „Captopril” ( „Kaptopress”), „Lisinopril”, aby doprowadzić do sytuacji, w której kaszle, jest sucha i dość męczące. Wycofanie leku prowadzi do zaniku objawów.

5. Choroby układu krążenia, w tym nadciśnienia. W tym przypadku, kaszel jest suchy, występuje zwykle w nocy.

6. Onkologicznej choroba płuc. Bo to jest charakterystyczne nie tylko z suchym kaszlem, ale również utrata masy ciała, zmęczenie, odkrztuszanie krwi może być.

7. choroby zawodowe płuc krzemowej, pylicy azbestowej.

Zalecenia dotyczące przebiegu dość długotrwałej choroby

Jeśli kaszel nie wybulić, a następnie wydać tych badań:

a) Pomiar ciśnienia krwi;

b) pomiaru temperatury ciała trzy razy na dobę;

c) morfologia krwi;

d) Badanie rentgenowskie płuc.

To musi być zrobione, aby dowiedzieć się, dlaczego kaszel nie wychodzi na tydzień lub więcej.

Przed wyniki badań będzie gotowy, aby zrobić z sody inhalacji 1%
gotowane skórki ziemniaka. Jeśli istnieje podejrzenie alergicznego charakteru kaszlu, będzie skutecznym środkiem otrzymania „Aerius”, „Tsetrin” lub inny lek przeciwhistaminowy. Jeśli temperatura ciała podnosi się, wdychanie nie powinien to zrobić, to lepiej wziąć pigułkę „Lasolvan” ( „Ambroxol”) i przejść badania, które będzie do zawarcia chorobę zakaźną masz i czy trzeba antybiotyków.