276 Shares 8304 views

Co ona myśli, i jak z nim walczyć

Być może każdy z was interesuje w myślach innych? Co jest teraz na umyśle przechodzień z melancholijny wygląd? A co myśli są zajęte o tej starej damy? Często zadajemy sobie te pytania, ponieważ w większości są przyzwyczajeni, aby ukryć prawdziwe intencje innych, a inni mogą stworzyć coś zupełnie innego od tego, co jest teraz w jego umyśle.


Co sądzi, że dziewczyna lub kobieta – jest zazwyczaj kwestia pytania! Mężczyźni szaleją z kobiecej logiki i sposoby komunikowania się, a nawet próbując wydedukować formuł za pomocą którego będzie można odgadnąć jej prawdziwych pragnień, potrzeb i coś, co ona obraził. Z kolei dziewczęta myślą faceci mózg w tych samych zaawansowanych i przypisywać do nich samych myśli precel, które czyni kobiecego umysłu, ale nadal starają się zachowywać z mężczyznami jak z przyjaciółmi, analizować i przewidywać konsekwencje działań.

I to jest właśnie to, co ona myśli, gdy to robi? Nic dziwnego, że mówią, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus, a więc nie błędnie uważa, że człowiek był kiedyś w stanie znaleźć kobieta, używając swojego męskiego podejścia i logiki. Z kolei kobiety i niech nawet nie próbują przypisywać ludziom logikę, która jest używana dla siebie.

Co kobieta myśli

Tak, bardzo! Drugi w głowie może wymknąć 2 zupełnie różne myśli, a gdy to nadal będzie w stanie wykonać jakiś ruch. Rzeczywiście, taka prędkość i wszechstronność mózgu może powodować zazdrość silnej połowy ludzkości, ponieważ ludzie widzą, że i myślę, więc łatwiej jest zapomnieć o swoich problemach, gdy są zajęte czymś.

Kobiety również zapomnieć o kłopotach na chwilę, trzeba coś znacznie bardziej rozpraszające niż przejście do innej działalności. Chodzi o to, że myślenie o jednego problemu może on przez kilka tygodni, robiąc zwykłe obowiązki w domu, w szkole lub w pracy. Jest tylko jeden sprawdzone narzędzie, które jest w stanie wyrwać dziewczynę z niewoli złych myśli. Jest to dziwna sytuacja: wiedza / nauka nowego, nieznanego terenu, łagodny stres, strach, trzeba zrobić coś nigdy przedtem.

Dlatego dziewczyna utknęła w sprawach domowych i życiu dawna harmonogramem, dużo więcej zdobywa głową niepotrzebnych uczuć, niż ten, który ciągle się zmienia aktywność nie została zaostrzona w procedurze domowego i zaakceptować nowosci. Naukowcy twierdzą, że w ten sposób życia przedłuża młodość, zdrowie i dobre duchy. Więc, chcesz żyć szczęśliwie, często uniknąć automatycznego działania, ale wciąż przyzwyczaić się być w chwili obecnej, to znaczy, jeśli zupa kucharz, pomyśl o tym – i będziesz szczęśliwy.

Dziewczyna myśli – burza nadchodzi

Mówi się, że myśli, naszych matek, żon, sióstr, córek i babć na temat przyszłości świata. Fakt ten już dawno zostało udowodnione przez naukowców we wszystkich krajach i obszarach nauki. Raczej idea każdego człowieka wpływa na przyszłość ludzkości, ale myśli dziewczynki są najsilniejsze, ponieważ są one związane z energią Ziemi. Twoje piękne rodzinne pół słowa mogą pomóc lub odwrotnie, aby zniszczyć tak wiele, że ludzie po prostu licznik w leczeniu kobiet z pogardą i zostawić je niezadowolony.

W dawnej Rosji od dawna zastanawiał się: „Co ona myśli?” I to z powodzeniem rozwiązany. Istnieją nawet specjalne zostały przyjęte zwyczaje i zasady, opowiadając, jak człowiek powinien traktować żonę, a ustawa zasadnicza została wiązanie jej satysfakcję, że był zadowolony i szczęśliwy, a następnie osiadł w rodzinie gwarantuje harmonię i ciepło paleniska. Nie trudno sobie wyobrazić, że część gry wstępnej starców były znacznie bardziej biegli w tym, można powiedzieć, ich los zależał. Dlatego myśl przychodzi, że poczta pantoflowa przekazywana starożytną wiedzę, jak zrobić kobieta szczęśliwy, jak ją zrozumieć, ale jak dotąd wydaje się być stracone.

W rezultacie, jeśli zrozumiesz, że skuteczna formuła zachowań z płcią przeciwną istniały przed i jest uważana za ważną częścią wiedzy o życiu? Oznacza to, że możemy je przywrócić, są bardzo ważne. Na początek, można tylko słuchać słów, a wtedy na pewno wie, co ona myśli, co chce, i jak należy się zachowywać.