303 Shares 4088 views

Roborybka: opinie o nową zabawkę

Więc chcesz zaskoczyć swoich dzieci z czymś nowym i niezwykłym, a zarazem, aby ich błyszczące oczy! Ku radości rodziców, twórcy produktów dla małych odbiorców nie przestają zadziwiać nas z ich oryginalnych wynalazków, które są tak zadowoleni z naszych dzieci. Zabawka roborybka – mianowicie, że zaskoczeniem, że będzie zadowolić swoje oszołomienie i dać prawdziwą radość.

nowy wynalazek

Roborybka, których opinie są pełne jasnych emocji, pojawiła się na naszym rynku nie tak dawno temu, ale zyskał popularność natychmiast. Zabawka wykonana jest dokładnie na podobieństwo tej ryby z miękkiego w dotyku tworzywa. Wyposażone w takie interesujące artefaktów specjalnych czujników, które aktywują się pod wpływem kontaktu z wodą. Zanurzać go w wodzie, a oto ona pływa jak prawdziwe. Porusza ogonem iw pełni symuluje żywą istotę.

Twórcy pomyśleli przez 5 programów podczas jazdy. Ryby opada na dno, a pływa i może znikną szybko płynąć ponownie. W obliczu przeszkody, odwraca i idzie w przeciwnym kierunku. Na ogół oglądam to bardzo ciekawe i ekscytujące. Wybierz „drobiazg” mogą być w różnych kolorach, ma świetny wygląd i jest podobny do prawdziwego. Mechanizm działa przez okrągły konwencjonalnej baterii, czas zmian, a zwierzę jest gotowy do wypłynięcia. Roborybka (sprzężenie zwrotne na tej zabawce występują tylko pozytywne) mogą mylić wyjątkiem tego, że wysokie koszty.

Jak grać

Powinno to przynieść ją do domu, a twoja rodzina na chwilę zapomnieć o wszystkich sprawach. Zagraj to bardzo prosto: wyciągnąć z opakowania i biegać w wodzie. Dopasowanie pojemność: akwarium, bank lub kąpiel. Mechanizm jest uruchamiany, gdy tylko woda styka się z. Ale nie zostawiaj go w wodzie zbyt długo. Jako dziecko z wystarczającą należy oczyścić i umieścić na specjalnej podstawce, albo tak, że nadmiar wody odprowadzany z ryb.

Ma ruchomy ogon, który może być łatwo usunięty. Dlatego ta wspaniała zabawka nie jest zalecane, aby kupić kiddies do trzech lat. W przeciwnym razie istnieje ryzyko połknięcia małych części roborybki. Liczba dzieci i rodziców o jedynym pozytywnym tego wynalazku, to jest tak podobny do obecnego mieszkańca zbiorników, które nigdy nie jest nudny dzieci.

wielki dar

Jeśli myślisz o tym, co się nauczyć roborybka dzieckiem (komentarze i uznanie, że masz do niego, przerastają oczekiwania) byłoby najlepszym rozwiązaniem! Dzieci mogą bawić się z nią na co dzień bez twojej pomocy, potrzebują tylko pojemnik z wodą. Wiele dzieci ma taką zabawkę z nimi podczas kąpieli. Jeśli dziecko nie lubi w łazience, ale teraz to będzie po prostu zachwycony.

Starsze dzieci są zadowoleni z tych zabawek prawdziwym akwarium. Oglądać bardzo ładne, ale pasza dla zwierząt i opieka nie jest konieczne. Ten prezent jest odpowiedni nawet dla dorosłych. Z ich pomocą można stworzyć oryginalny teren z ryb „na żywo”, działają one w jakimś pięknym pojemnika i ozdobione kolorowymi glonów i ciekawych postaci. Chcesz zaskoczyć przyjaciela lub kolegi – nadaje roborybka. Recenzje tych niezwykłych prezentów zapewne ucieszy cię i upewnić się, że dokonaliśmy dobrego wyboru.