377 Shares 2875 views

Co należy wiedzieć przy wyborze Dziecięce wózki

Spacery z dzieckiem od urodzenia jest konieczne. Więc wózek jest jednym z najważniejszych akcesoriów w pierwszych latach życia dziecka. Jeszcze przed jego narodzinami rodzice myślą o wybranie modelu. To nie przypadek. Zrozumieć, co trzeba dla Ciebie i Twojego dziecka nie zawsze jest łatwe. wózki dziecięce na rynku, to nie tylko marka i cena, ale także ich przeznaczenie, funkcjonalność, a także gotowość do pracy w różnych środowiskach.


Jak dokonać właściwego wyboru i nie być zakładnikiem maloudobnogo akcesorium?

Ważne jest, aby natychmiast ustalić, co trzeba wózek. Jest to dość proste. Każdy model został zaprojektowany dla konkretnego wieku dziecka. Tak więc, wózek dla dziecka można podzielić na trzy rodzaje:

  1. Niemowlę (klatka albo koszyk);
  2. dla dzieci, które są już posiedzenia (przyjemność);
  3. uniwersalne (2: 1, 3 1, transformatory).

Jeśli kupujesz pozycji dziecka dla noworodka, zdecydował się na podstawce, można od razu zacząć szukać wózek za sześć miesięcy – rok to na pewno się przyda. Faktem jest, że kiedy dziecko zacznie pewnie siedzieć w kołysce, przeznaczony wyłącznie do leżenia, nie będzie zainteresowany.

Niektórzy rodzice, którzy przewidywane są w celu zmniejszenia do minimum okres wózkami, często kupują tylko podstawkę, mając nadzieję, że jak najszybciej uczy dziecko samodzielnie chodzić, wózek będzie używany tylko do podróży, długie spacery, lub w sytuacjach, gdy dziecko się męczy. W takich przypadkach zaleca się, aby mieć tani laskę wózek, który będzie miał niewielki ciężar i kompaktowy kształt. Należy jednak pamiętać, że plany mogą się istotnie różnić od chęci i możliwości dziecka i wczesnych prób uczą go do pieszych spacerów mogą mieć do czynienia z protestem dziecka.

Tymczasem większość rodziców wolą uniwersalne wózki dziecięce. I jest ku temu powód. Po pierwsze, kupując wózku jeden dzień, nie będzie powrotu do tej kwestii. Po drugie, łatwiej będzie określić czas awarii progów zwalniających spacery. Zachęcaj dziecko do siedzenia w opcji spaceru, można zrozumieć bez żadnego problemu, jest gotowy na to, czy nie. I nie będzie trzeba przechowywać w domu dwoma wózkami, wystarczy odpowiednio dostosować lub zainstalować siedzisko transformator do przewozu 2 do 1. Po trzecie, uniwersalnego modelu – jest to dobra okazja, aby kupić tani wózek. Wygodne i funkcjonalne transformatory wózek i 2 na 1, teraz może zrobić tylko 6-7 tysięcy rubli.

Wybierając wózek, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę cechy nadchodzącej operacji. Na przykład, jeśli twój dom mała winda, wąskie przejścia i mały pokój do toczenia – wymagana kompaktowy wózek, a jeśli trzeba chodzić na nierównych drogach – ważny warunek zakupu wózek będzie duże koła i wytrzymałe amortyzatory.