865 Shares 5052 views

Jest, aby zrozumieć, że ten esej

Szkic, być może najtrudniejszy do zidentyfikowania gatunki dziennikarskie. W rzeczywistości, jest to gatunek, który wchłania i dziennikarstwo oraz fikcję. Jest subtelnie łączy elementy dziennikarstwa i fikcji.

Jaki jest esej można znaleźć otwierając żadnego magazynu artystycznego i dziennikarskiego. W nim jest sposób przekazywania ważnych czynników społecznych i zjawisk, które dokładnie opisuje warunki życia niektórych grup społecznych w społeczeństwie. Materiał dostarczany jest w formie studiów autora pewnych aspektach życia społecznego.

Jakie są główne elementy to esej? Istnieją trzy główne – dziennikarstwo, socjologia i opis sztuki. Pierwsze dwa – to bliżej dziennikarskiej badań.

Socjologiczny opis w eseju jest zbadanie relacji w społeczeństwie, analizując relacje między jednostką a społeczeństwem.

Dziennikarstwa, autor wyraża swoją opinię na temat różnych aspektów życia, w tym samym czasie, w oparciu o konkretne fakty.

Gdy artystyczny opis zadania w tworzeniu tego obrazu, który składa się z wydarzeń i faktów, który przedstawia rzeczywistość. Używa pisanie – zbiorowej i selektywną. Zbiorowo charakter można zobaczyć wszystkie właściwości i cechy, a także działania, które są specyficzne dla różnych osób z różnymi postaciami. W wyborach wpisując w fikcyjnej postaci z zebranych oznaki zachowania i charakteru niektórych typów ludzi. Tak więc możliwe jest, aby dostrzec esej jako dzieło literackie.

Co to esej, Można je rozumieć poprzez czytanie dzieł badaczy gatunku literackiego. Obecnie istnieje około 50 odmian eseju. Klasyfikacja pojedynczy gatunek nie istnieje. Jednak rodzaje esejów nadal istnieje:

  • Dokument jest oparty na prawdziwych faktach z prawdziwych bohaterów.
  • Opisuje on fikcyjny „życie” sytuację z fikcyjnymi postaciami.
  • Portret tworzy reprezentatywnego obrazu określonym środowisku i analizuje rzeczywistość.
  • O moralności w społeczeństwie – opisuje istotne podstawy do pewnych konkretnych sektorów społeczeństwa.

Definicja co to esej, w dużej mierze opiera się na typach autora narracji. Opowiadanie może być prowadzona przez osobę trzecią. Autor analizuje problem bycia na zewnątrz. Wiele znanych eseje pisane są w tym duchu.

Pierwszą osobą jest autorem opowieści jako bezpośredni uczestnik wydarzeń. W tym przypadku, historia jest ciągle w czasie teraźniejszym. Oznacza to, że autor „nie wie”, jak wydarzenia będą się dalej rozwijać. Inna wersja tej historii zdarzenia, które już miały miejsce.

Innym rodzajem eseju to opowieść w formie badań. Autor przebiegu wydarzeń rozwija własne zdarzenia oceny i fakty.

Jest szkic typ, w którym historia jest pierwsza osoba liczby mnogiej. Autor opisuje wydarzenia, które dotyczą wszystkich członków opisanych działań.

Najdokładniejszą odpowiedź na pytanie, co eseju, zawarte w samych esejów.