594 Shares 3077 views

Tulipan papieru własnymi rękami

Origami – starożytnej sztuki dekoracyjne składane różne figury z papieru. Jej korzenie sięgają do starożytnych Chin, gdzie, ściśle mówiąc, wynaleziono papier. Istnieje wiele systemów origami, z których można tworzyć różne kształty, kolory i zwierząt. Rękodzieło tworzone przez tych schematach wygląda bardzo piękne i niezwykłe. Kwiaty origami papier czasami wyglądają tak, jakby były one prawdziwe.

Ponadto, proces ten jest bardzo ekscytujące i pomoże rozjaśnić swój wolny czas z korzyścią i dla przyjemności. Przez długi okres, będziesz cieszyć się z ich rąk rzemiosła papieru. Kwiaty, wykonane w ten sposób można umieścić w wazonie. Będą dekoracji wnętrz, nadając jej smak.

Produkcji papieru tulipan dość łatwo. To jest moc nawet czterech letniego dziecka. Ponadto, wynik będzie cię uszczęśliwić – kwiat staje się bardzo słodkie i miłe.

Aby papier tulipan, musimy arkusz kwadratowy żółty, czerwony, fioletowy lub bordowy dokonywania bud i zielony papier na liściach i łodydze, który zostanie dołączony kwiat.

zrobienie

Kwadratowy kawałek papieru i złożyć po przekątnej natychmiast wdrożyć go do swojej pierwotnej pozycji.

Ponownie zagina arkusz w połowie poziomo rozwinąć.

Teraz Vaughn wewnątrz podłużnych fałd. Zatem trójkąt z fałd wewnątrz. Jest to podstawowy kształt – trójkąt lub „bomby wodne”.

Wchodzisz na górne narożniki dołu do góry.

Przewrócić i zrobić twarzą w dół, to samo z innych niższych obszarach.

Ponadto konieczne jest zginać pod kątem prostym. Mieliśmy diament złożony w środku. Teraz musimy obrócić model i zrobić to samo jeszcze raz.

Krawędzie i rogi muszą spojrzeć w górę.

Teraz trzeba złożyć prawy róg do centrum. Lewy róg bend pokrywają się więc, że prawo zostało całkowicie zamknięte dla nich.

Teraz musimy obrócić figurę i powtórzyć procedurę ponownie.

Następnie schować jednego obszaru do drugiego. Obróć model i znowu powtórzyć tę czynność.

Nasz pączek jest prawie gotowy! Pozostaje tylko znaleźć na dnie otworu i napompować go, a następnie ostrożnie wygiąć płatków.

Aby tulipan papieru miała estetyczny wygląd, trzeba dodać łodygi i liści.

Dokonywanie trzpień

Złożyć łodygi z liściem.

Kwadratowy arkusz poszerzyć kąt wzrostową.

Pochylać się ku przodowi aż do połowy lewym i prawym rogach.

Ponownie rozkładana na środku górnych narożach bocznych.

Teraz trzeba zginać postać w połowie poziomo, a następnie na pionowej połowę.

Pociągnąć wewnętrzne trójkąta, lekko pociągając go na prawą stronę. Nowa poprawka linia zagięcia.

Teraz musimy połączyć z bud macierzystych. To jest to! Tulipan papieru gotowy!

Aby stworzyć piękną kompozycję, zrobić kilka tulipanów w różnych kolorach, umieścić je w wazonie. W związku z tym, można urozmaicić swoje wnętrze i nadać mu nastrój wiosny. piękne kolory również będzie wyglądać skład dwóch odcieniach. Na przykład, biały i różowe tulipany lub biały czerwone (lub białego do fiolet). Można wybrać kolor, w połączeniu z kolorem tapetę lub zasłony, które dadzą pokój specjalny urok i komfort.