289 Shares 6403 views

Tworzenie wakacje. Jak zrobić kwiat z kulkami

Co postacie nie tylko mistrz zwykłych balonów – ulubionych zabawek z dzieciństwa. A jak wyglądają świetnie, dzięki czemu festiwal radosnego nastroju! Trudno oderwać wzroku od tego spektaklu, ale nie jest łatwo stworzyć samemu. Tak, zrobić kwiat z balonów jest dość prosta.

Przed utworzeniem pierwszej arcydzieło, trzeba zaopatrzyć się w materiały. Jak zrobić kwiat z kulkami?

Weźmy dwa długie kule zielone i czerwone, pompkę ręczną i własnej wyobraźni, poparte cierpliwości (ponieważ je dość trudno usta nadmuchać). Początkowo nadmuchać czerwoną piłkę do symulacji, aż wolna od powietrza nie pozostaje tylko wierzchołek 3 centymetry długości. Następnie trzeba związać dwa węzły na końcach wyrobu gumowego, złóż go na pół i skręcić w połowie dwukrotnie. Następnie delikatnie skręcać piłkę dwukrotnie w taki sposób, że podział na trzy równe części. Ponadto, w tym konstrukcja sprawia, akordeon, ręce tworząc trzy płaty.

Jak zrobić kwiat kulki na trzpieniu? Płatki jesteśmy gotowi, przejdź do łodygi. Luźno nadmuchać zieloną piłkę i związał go. Kolejnym przedmiotem około 10 cm od końca trzpienia, a elementami. Po tym zielona piłka musi być podłączony do czerwonego, wkładając go w środku kwiatu. Dać składu pożądany kształt. Z tych dziwnych roślin można zrobić kolorowy bukiet, który zachwyci zarówno dzieci i dorosłych.

Wcześniej, opisuje jak stworzyć kompozycję, która wykorzystuje specjalny długich piłek powietrznych. Dokonaj kwiaty i może być od zwykłych produktów okrągłych.

W jaki sposób? up Zdjęcie na tekturze, linijka, papeterii nóż, nożyczki, długopisem, ołówkiem, kula niebieskiego i cztery żółte. I trzeba taśmę, pompkę ręczną lub rakietę-AS.

Jak zrobić kwiat z kulkami? Po pierwsze, wyciąć kwadrat kartonu. Będzie to szablon, z którym będzie można nadmuchać kulki tego samego rozmiaru na płatkach. Kartonu należy zwrócić kształt pożądanego rozmiaru i cięcia. Otwór zmierzy: jeśli kula nie przechodzi, należy wypuszczać trochę, ale jeśli odbywają się zbyt luźno – znowu pompować powietrze.

Konieczne jest, aby napompować pierwsze dwie kule koloru żółtego, bez ich związania. Potem następuje przymocować je razem na ogonach. W tym celu jedną piłkę przekręcać ogon dwukrotnie wokół ogona sekundę. Podobnie zamocować drugą parę żółtych perełek. Po tym, stosuje się parę drugi krzyż i przekręcić je razem. Podstawa kwiat jest gotowy.

Dla środkowa nieco nadmuchania niebieski kulkę (średnica około 8 cm), związane i umieścić na środku między płatkami. Niebieski ogon żółty kombajnu. Od kilku tych kwiatów można zrobić bukiet.

Jak zrobić kwiat z kulkami? Odpowiedź na to pytanie jest teraz w stanie podać żadnego ucznia, który lubi grać w te nieważkości, ale bardzo jasne zabawek. Wypróbuj go – i trzeba to zawsze się zdarza. Po opanowaniu techniki prostych kształtów, można bezpiecznie i łatwo przejść do tworzenia bardziej skomplikowane.