846 Shares 9825 views

Filiżanka kawy z ziaren kawy własnymi rękami

Prawdziwi koneserzy kawy są przekonani, że nie może być nic lepszego niż filiżanka aromatycznej mocnej kawy rano. Ale nie tak! Chcesz iść spać każdej nocy i budzić się każdego ranka na pyszny smak kawy? Następnie trzeba wykonać naszą radą i zrobić swoje ręce uroczą wyłączną Souvenir – filiżankę kawy.

Kubek z ziaren kawy własnymi rękami

Może i nie doszło do tego, palonych ziaren kawy – doskonały materiał, z którymi można ozdobić wszystko. Ci, których hobby jest ręcznie wykonany, doskonale zdaje sobie sprawę, że mogą być stosowane w celu uzyskania szeroki wybór oryginalnych pamiątek. Ziarna kawy zdobione świece, kartki, opanowanie całych paneli dekoracyjnych oraz tzw Topiary (kawa drzewa).

Z rurą klej i liczby ziaren kawy, to jest łatwe do wykonania nietypowej zegary ramki, aby umieścić okno lub wazon. Jedyną wadą tego materiału jest niezwykły można przemyć produkt pyłu. Ale nawet tutaj istnieje wyjście – na rzemiosła po prostu zastosować powłokę wodoodporną, czy jest ona pokryta lakierem.

W tym artykule przyjrzymy się, jak zrobić oryginalną pamiątkę tego niezwykłego materiału. Tak więc, zaczynamy naszą filiżankę master class.

Materiały i narzędzia

Czego potrzebujemy? Przede wszystkim – mały talerzyk i filiżankę (kawa) to prosta forma, która będzie służyć jako podstawa naszego składu. Oczywiście, ziaren kawy. No, i materiały pomocnicze – piłka sznurka, tubka kleju, złoty atramentu we wkładzie i pistolet klej. Do dekoracji można podać żadnych elementów dekoracyjnych, takich jak laski cynamonu.

Jak zrobić kawę? W pierwszym etapie naszej pracy powinny być oba przedmioty ware szczelne okrycie ze wszystkich stron łańcucha. Działalność ta wymaga trochę cierpliwości. Początkowo owija spodek, zaczynając od środka. Pierwszych kilka rund na wiatr sznurka w ich rękach, trzymając na wadze. Następnie, w środku talerza delikatnie kapać kleju i przyklej powstałego okręgu.

Kontynuować nawijanie cewek, starannie układania sznurek koła – zwiększenie szerokości. Nie zapomnij, aby nawilżyć surowiec z klejem. Jeśli jakiś klej będzie działać między zwojami – nie martw się, wszystko będzie później zamalowane.

Zatem część dolna spodka naszego zanika pod warstwą ułożone spiralnego przędzy. Osiągnięciem krawędzi delikatnie położyć sznurka krawędzią talerza. Następnie przejdź do dołu. Podobnie, nadal kręte aż cały spodek nie może być ukryte pod warstwą sznurka.

Współpracujemy z filiżanką

Filiżanka kawy z rękami zrobić. Zaczynamy od połowy krętych dna na jego zewnątrz. Nie zapomnij dodać kleju na wytrzymałość naszego związku. Filiżanka kawy, jak wiadomo, posiada uchwyt. Więc musimy majstrować. Jak trzymać sznurek pod uchwytem i jak owinąć sobie? Jest na to sposób. Sznurek musi być pocięte na kawałki, aby odmierzyć odpowiednią ilość. skrawki krawędzi zamocowane za pomocą kleju.

Kiedy cały kubek z uchwytem zniknął pod ciasno nawinięta sznurka, to należy przyjąć, że pierwszy etap prac został zakończony. Następnie wziąć puszkę farby złota i równomiernie rozpyla go na nasz produkt. Gdy farba wyschnie, to kolej z ziaren kawy.

Skład sugerują, że ty jako odwrócony kubek na spodek, która wiąże się sączyć kawę. Do tego ułożyliśmy naszą piękną złotą filiżankę na spodek. Tylko wstępnie zdecydować, po której stronie uchwytu będzie zlokalizowany – na górze, po lewej lub po prawej stronie.

Wykonujemy „Lake” kawy

Zabezpieczanie odwrócony kubek na spodek, zaczynają majstrować sączyć kawę. Wziąć brązowy ziarna i układać w rzędach w kierunku od dolnej środkowej części kubka krawędzi z przejściem do spodka. Ziarna gęsto ułożone w rzędach na pre-posmarowaną klejem toru. Pierwsza warstwa ziaren klejona wyciąć Poniżej – pociąć, więc konieczne jest, aby starać się pozostawać możliwie małe luki między ziarnami.

Na spodek przedstawiają kałużę kawy (klej podobnie). Pamiętaj, że punkt styczności z talerzykiem (na obręczy), filiżankę kawy powinny być zabrudzone brązowy. Aby to zrobić, delikatnie wklej na swojej krawędzi szereg ziaren. Oraz dodatek może być ozdobione dekoracyjnym kwiatem.

Aby to zrobić, wziąć kawałek sznurka i położyć go w kształcie pętli płatków. Środek klej kwiat naprawić i miejscu na stronie kubka. Centrum i każdy z płatków wypełnionych ziarnami kawy. Spodek to możliwe do dekoracji parę pałeczek cynamonu połączonych sznurkiem. Ten wspaniały złoty puchar zapach rozlanej kawy rozjaśnić poranne przebudzenie, ożywić i uczynić uśmiech.

"Gwałtowny wzrost" Coffee Cup

Nawet bardziej oryginalne teksty, które będzie doskonałym prezentem dla wszystkich ludzi, kawy, może być dokonane, jeżeli podnośnik kielich i sprawiają, że „pływać”. Nasz niezwykły wzór będzie stanowi „wisi” na powietrzu odwróconego kubka, z której jest wylana aromatyzowanej napoju kawowego.

Należy zauważyć, że w ostatnich latach rzemiosło z ziaren kawy stały się bardzo popularne wśród dzieci i dorosłych. Fani tego materiału nie zatrzymuje się nawet jej stosunkowo wysoki koszt. Efektem twórczych wysiłków są stylowe elementy wystroju wnętrz ze wspaniałym aromacie. filiżanka kawy z ziaren kawy klejonych na całej powierzchni bez szczelin lub naszego „Floating” – wielką pamiątkę, prawdziwy przykład twórczego podejścia do biznesu.

Puzzle na tym urządzeniu „magiczny” nie jest warte kubek. Wszystko odbywa się po prostu przez zwykłe pary kawy – filiżanka i spodek, gruby drut, brązową farbą akrylową, szczotki, taśmę maskującą i klej Melt. I, oczywiście, ziaren kawy.

rama mistrz

Przede wszystkim, możemy przygotować „zbrojenie” przyszłości kawy wodospadu. Wziąć kawałek o grubości drutu delikatnie Gnehm je w postaci ciekłego strumienia wypływającego. 2 – 3 cm od każdej krawędzi łagodnie jest obniżany, dolny – do góry hak – zaczep w dół. W rezultacie nasz kawałek drutu jest nieco przypominający literę łacińskiego «Z».

Następnie klej termotopliwy, dolna krawędź naszych litery trwale przykleić środek talerzykiem góry – z wnętrza kubka, filiżanki odebraniu zbocza, tak, że został wywrócony górą w dół pod kątem około 45 stopni. W tej pozycji naczynie z dowolnego płynu jest wyciskany gęstego płynnego strumienia.

Alternatywnie, zamiast drutu można wyciągnąć wtyczkę z miękkiego metalu, za pomocą pary szczypiec odkształcić jej górny koniec dla wprowadzania do kielicha ząbki zginać poziomo i przylega do talerza. Pamiętaj, aby przejść do określenia położenia uchwytu kubka, który, podobnie jak w pierwszym przykładzie, może być umieszczony z boku lub z góry.

Wykonujemy naszą „wodospad”

Następnie należy poczekać do całkowitego wyschnięcia kleju i zapewnienia niezawodności stanowiska naszych kubków w powietrzu. Teraz nadszedł czas, aby zamaskować zwory z drutu z kilku warstw papieru taśmą maskującą. Ten element ma symulować strumienia płynu, a jej szerokość zależy od bardzo wąski na krawędzi kubka do talerza na szerokim stopniu.

Po tym malować strumienia brązowej farby akrylowej przy użyciu pędzla zgromadzone wcześniej. Odbywa się to tak, że między ziarna kawy nie wykazują poprzez białej taśmie. taśmy maskującej można zastąpić masy do modelowania, w tym przypadku, w celu utworzenia strumienia płaską i gładką będzie jeszcze łatwiejsze. Przed malowaniem należy poczekać na jej całkowitym wyschnięciu.

Po wyschnięciu farba zaczyna dekorować nasze strużkę ziaren kawy. Muszą być starannie dobrane i ułożone ciasno obok siebie. Aby wykonać tę pracę bardzo uważać, że podłoże nie błyszczą. Wewnątrz kubka należy zwrócić dużo kawy, który jest wklejony ziarna gęsto w warstwach. Spodek jest wymagane do reprezentowania kałużę kawy. Jest również rozprzestrzeniać ciasno ziarna do siebie. Powierzchnia powinna być ściśle poziome (tak, że ziarna nie zjeżył).

zamknięcie

Filiżanka kawy, jak również każdy artefakt może być dalej upiększać. W tym momencie swojej wyobraźni nie ma limitu. Opcje zdobienia są ogromne. Można skojarzyć grubej przędzy, lub nawet z cienkich sznurka małych kwiatów i trzymanie się z boku urządzenia. Można owinąć dekoracyjny kubek z ciągiem, umieszczając je na klej. Jest to możliwe do produkcji elementów dekoracyjnych z wstążki i koraliki, guziki, sztucznych barwników i tym podobne.

Każdy artysta stara się wymyślić coś własnego. I głębiej zanurzyć się w magicznym świecie sztuki, bardziej oryginalne opcje rodzi się w głowie, tym bardziej stajesz się twórczy.

Życzymy sukcesów w produkcji szerokiej gamy oryginalnych rzemiosła i wielu przyjemnych godzin spędzonych na tej wspaniałej rozrywki.