852 Shares 3835 views

Jak zrobić technikę Quilling na sercu? Opis pracy

Quilling – bumagokrucheniya niesamowite sztuki, dzięki której istnieje prosta transformacja materiału w niezwykłych rzemiosła. Z takim wąskich pasków kolorowego składanymi skomplikowanych spiralę można uzyskać rozmaite rzemiosła. Ten artykuł zapewnia prosty i zarazem oryginalna master-class „Quilling-serca.” Dwa alternatywnym wykonaniem robót produkcji papieru są pokazane również na dany temat.

Opcje rzemiosło „Quilling-serce”

Wyroby z papieru z nutą romantyzmu mogą być tworzone na kilka sposobów:

– formowanie produktu minimalnej wielkości poszczególnych taśm;

– utworzenie artefakty napełniania płaskiej Blanks małą kontur ograniczonej przestrzeni;

– utworzenie graficzny rysunek „serce” z różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych, umieszczając niektóre na ścieżce;

– ozdobione małymi szczegółami Quilling objętości układzie tematycznym.

Dla wszystkich tych produktów, co do zasady, paski papieru przyklejone do podstawy gorąco. Utworzenie i poszczególnych struktur, w których tylko puste są ze sobą połączone. Zazwyczaj produkowane w ten sposób, na przykład, różne breloczki i wisiorki.

Materiały do produkcji rzemiosła

Przed rozpoczęciem procesu tworzenia rzemiosła, należy przygotować wszystkie niezbędne do stosowania technik Quilling. Serca składa się z zewnętrznego konturu ograniczania długie paski papierowe oraz wiele małych przedmiotów o różnych złożonymi konfiguracjami. Przygotuj następujące materiały do pracy:

– Specjalna dla Quilling papieru (można użyć zwykłej kolorów malowany obustronnie);

– białe lub kolorowe podstawę;

– W przypadku narzędzia Quilling (bardzo cienka, korzystne lub wykałaczki);

– klej PVA;

– parę nożyc;

– linia;

– prosty ołówek.

Kolor papieru najlepiej jest użyć średniej gęstości. I zróżnicowana arkuszy wzdłuż całej szerokości taśmy równej 0,7-1,2 cm, a następnie wyciąć je.

komponowanie

Na różne tematy rzemieślnicze mogą być wykorzystane Quilling. Heart – jeden z wielu ciekawych pomysłów. W tym przykładzie, master class mogą łatwo tworzyć i inne aplikacje sypkich z papieru, tworząc kwiat, zwierząt, etc. Tak więc, zaczynamy pracę:

1. Formularz zarys serca. W tym celu, długi pas (nie mniej niż 12 cm), łączą się w kręgu i składają się w dwóch miejscach, aby utworzyć pożądany obraz.

2. Z wstążki papierowe skrętu spirali, ciasno uzwojenie je na wykałaczki. Ważne jest, aby dokładnie trzymać podstawę taśmy na początku nawijania, a następnie pociągnąć równomiernie i tworzą płaską część. Usuń ze środka kija i trochę atomowym obrabianego, regulując gęstość.

3. zginanie w niektórych miejscach możliwe jest uzyskanie różnych struktur – łodzie, płatki, owalu, etc. skręcenia taśm może być wykonywane w innym kierunku.

4. Aby utworzyć Quilling kolorów wykluczenia za pomocą listwy linijka do kilku części (na liczbę rozetek). Krotnie granicę między nimi. Następnie każdy z mniejszych kawałków w zwój spirali dla wypukłości. W środku kwiat zestaw ciasno zwinięte puste. struktura kleju.

5. Po dokonaniu wiele różnych elementów, wypełniają obwód zamontowany na podstawie. Dołączać elementy do ściany bocznej do podstawy i do siebie nawzajem.

Jak sprawić, by serce Quilling jako pojedyncza część?

Oprócz wielkich kompozycji wypełnionych skręconych wykrojów, można zrobić małe rzemiosła. W tym celu taśma papieru bezpośrednio utworzenia pożądanego wzoru. taśmę barwiącą pożądane zagięcie na pół. Następnie każdy z końców oplotu w ciasnym kręgu w przeciwnych kierunkach. Z przedmiotów otrzymał trochę kształt serca, umieszczając ostry Seredinny zakończyć dół lekko ściskając go dla jasności. Dwa spirala wysłać się, przynosząc je razem. Taka mała Quilling-serce może z powodzeniem ozdobić, takie jak dar tematyce pocztówce. Zrobić kilka kopii nich i stworzyć ciekawą kompozycję.

Opis wytwarzania sypkiego pamiątkę

Kvilling serca w stanie techniki mogą być przeprowadzane nie tylko w postaci płaskiej rzemieślniczym. Rozważ jedną z opcji za pomocą małych papierowych wykrojów dla ozdoby otaczają układ. Wymagać to będzie łatwy podstawę pianki w kształcie serca. Najpierw przymocować górny sznur do powieszenia. Następnie papier produkować wiele różnych konfiguracji części i umieść je w górnej części układu. Dozwolone wielowarstwowa wielobarwne opakowanie ze wszystkich stron. Bardzo oryginalny wygląd niezwykłe ze pamiątek origami złożone serca częściowo pokryte części skręconej nici. Bądź kreatywny i starają się stosować nowe techniki pracy z nieznanym papieru.