874 Shares 7156 views

Opowieści na dobranoc dla dzieci Web-programowanie. O Stwórca wszystkich Internetu.

W królestwie daleko daleko, tridesyatom kraju, mieszkał chłopiec. A jego nazwisko było Tim Berners-Lee. A stan jest bardzo przypominają naszej starej dobrej Anglii. Tak, w domu Merri Poppins i chłopiec, Który Przeżył. Cóż, pewna Dr. Ale wracając do naszego bohatera, historia o ratowaniu świata i niebieskiej budce telefonicznej, powiem ci później. Więc Ros Tim w bardzo zwykłej rodziny. Jego rodzice byli bardzo lubił matematyki, ale jeszcze bardziej kochają najbardziej Tym. To jest przede wszystkim zainteresowany w życiu komputerach. Nawet jako dziecko zbierał swój pierwszy komputer, który zamiast Monitor był najbardziej konwencjonalny TV.


Co? Dobrze, jeśli zachowują się, a ty go nauczyć. Jest możliwe, aby kontynuować? Cóż … Chłopiec Tim miał sen – zjednoczenia wszystkich komputerów na świecie w jednej sieci. Rodzaj sieci World Wide Web, jednocząc wszystkich, niezależnie od odległości między nimi. Niestety, Tim nie była wróżka lub magiczne różdżki, a nawet stare lampy, więc musiał pracować przez długi czas na realizację swoich marzeń. Miał nawet czas rośnie, a tylko 36 lat był w stanie zrealizować swoje marzenie – stworzyć pierwszy na świecie portal. Jeśli chcesz, jutro pokażę ci to, wciąż przechowywane w archiwach. Co? I to jest również w krainie snów … dobrze, ponieważ Internet nie jest wymagane, aby być łączone tylko jeden świat, prawda? Widzisz. Co było na pierwszym miejscu? Informacja, która jest World Wide Web, jak to działa, gdzie można uzyskać przeglądarkę, a potem listę innych stron. W ogóle wszystko, co pomaga innym ludziom zrozumieć, dlaczego trzeba się z Internetem. Tak, jest to chłopiec Tim może być uznany twórca Internetu. Był nie tylko w stanie spełnić swoje marzenia, ale również zmienił świat. Pierwszy tridesyatom swój stan, a następnie naszej planety. Oczywiście, każdy był mu wdzięczny, laureatką licznych nagród i wyróżnień, a Królową królestwa Far Far Away nawet uczynił go rycerzem. I stał się poważnym wuj, a przed jego nazwa zostanie dodany wszystkie „sir”. Ale w duszy sir Tim Berners-Lee jest jeszcze mały chłopiec z wielkim śnie i nadal pracuje, aby poprawić World Wide Web …

Dobra, słuchaj, już clumped oczy. Chodźmy spać, a następnym razem, jeśli chcesz, powiem ci, o chłopcu, który postanowił stać się najlepszym web-programista. Dobranoc!