527 Shares 8083 views

Serii „nieomylny remedium”: aktorzy i role

„Nieomylny lekarstwem” – spektakl o lekarzy z dużej litery. Jej akcja rozgrywa się w jednym z wielodyscyplinarnych klinik w stolicy, gdzie zespół prawdziwych profesjonalistów. Dzień po dniu, napotykają szereg chorób, które nie zawsze są rozumiane przez naukę. Jeśli jesteś zainteresowany w chorobie, w jaki sposób one powstały i są traktowane, konieczne jest, aby zobaczyć ten serial „Najpewniejszą środki”. Aktorzy wybrany obraz bardzo dobrze. Patrząc na nich, a oni grają całkowicie zapomnieć, że to tylko film. Teraz więcej o serialu „najpewniejszym znaczy”. Aktorzy i role, które grają, wydarzenia i emocje są przeżywa – to wszystko zasługuje na osobną dyskusję.


obsada

Aktorzy „Najpewniejszą oznacza” bardzo liczne, a niektóre z każdą serią zmian. Jednakże, istnieje stała obsada, która reprezentuje lekarzy w tej klinice.

1. Nikolay Borisovich Masłowa – chirurg i sovmestitelstu wiceszef lekarz.

2. Radugina Elizabeth Andrejewna – terapia rodzinna i bardzo dobrym człowiekiem.

3. Krawczenko Siergiej Iwanowicz – terapeuta, za które wielkie przeżycie.

4. Shvetsova Diana Lvovna – genialny ginekolog z trudnym losem.

5. Golovanov Aleksander Wiktorowicz – młody, ale nie najmniej, dobry kardiolog.

6. Krichevskaya Alla Y. – immunologiem.

Są to główni aktorzy „nieomylny lekarstwo”, a oni są warte trochę więcej do powiedzenia.

chirurg

Rola chirurga w tej serii odegrała wielką aktor Aleksiej Kirillin. On będzie odgrywać kluczową rolę w tym filmie. Tu jest nie tylko lekarzem, ale także osoba o wyjątkowych cechach. On jest gotowy, aby przejść wbrew prawom i przełożonych w celu ratowania życia ludzkiego.

Niejednokrotnie zdarza się, że z powodu trakcyjnych pomóc ludziom dostaje się w kłopoty. Jeśli oglądasz starą sezonu „nieomylnego środka”, aktorzy i postacie grają, pozostaje pełna nas tajemnicą. W każdej serii, skupiono się tylko na pacjentów z ich problemami i doświadczeniami. Dopiero wraz z wydaniem w kinach sequel „najpewniejszym oznacza” (Nowy sezon) aktorów ujawniona.

wyłania się ona w nowym sezonie jest największy ból jest wspaniałym chirurgiem. Okazuje się, że z powodu jego błędu wiele lat temu, jego żona, stała się nieważna, to fakt, że dręczy go przez lata.

terapeuci

Początkowo klinika dwa terapeuta wykazano – to Elizaveta Radugina, grany przez Victoria Almaeva Siergiej Krawczenko, grany przez Siergiej Kolesnikow. Początkowo tylko te 2 lekarzy pojawiają się jako bardziej ogólnym.

Według scenariusza filmu Elizabeth ma 2 małoletnich dzieci z karnego męża. Ona stara się wychowywać je właściwie iw żaden sposób zaprzeczyć. Wyjątkowe cechy ludzkie, nieodłączną jej charakteru, aby pokazać, jak rodzaj i bezinteresowna osoba może być.

W nowym sezonie dojdzie do jej byłego męża, niedawno zwolniony z więzienia, a ich miłość wybucha z hukiem. Zdarza się, że należy się spodziewać: Lisa jest ponownie w ciąży. Ich szczęście nie trwa długo, a jej mąż ginie w innym najazdu bandytów. Wynika z powyższego, że rola odziedziczył Viktorii Almaevoy, pełen emocji, a to może grać tylko naprawdę utalentowany człowiek.

Jak dla Siergiej Krawczenko, coś na ten temat niewiele wiadomo. Nowy sezon nie jest wyjątkiem, i nic więcej poza tym, że ma dzieci, widz nie wie.

Charakter jego charakteru można tylko powiedzieć, że nie jest obojętny na problemy innych ludzi. Jest również doskonałym lekarzem i przyjacielem, chociaż jego pragnienie się, że za wszelką cenę pomóc chorym, dużo niższe niż jego kolegi Elizabeth.

Nie tak dawno temu na ekranach out nowego sezonu „nieomylnego środka”. Aktorzy 2014 roku pozostała taka sama, ale uzupełnione o nowe twarze. Tak, zespół terapeutów dołączyło syn Nikolai Masłowa – Samoylenko Konstantin Nikolaevich – i Bondarev Andrey Grigorevich.

ginekolog

Rola ginekologa-położnika w serii poszedł Larise Markinoy. W całej serii, że ma do czynienia z wyjątkowymi przypadkami ciąży iw zasadzie wychodzi zwycięsko w walce z chorobą.

Życie osobiste rozwija, gdyż nie jest do końca udany. Diana L. jedno życie. Jest w nowym sezonie, publiczność dowiaduje się, że ona sama nie mogła mieć dzieci i to jest jej wielki ból. Być może dlatego, że przypomina pacjenci mają aborcji.

Ponieważ „najpewniejszym oznacza” – serialu, aktorzy w nim ciągle się zmieniają i są uzupełniane. Więc tutaj – pomoc Diana Maria Lvovna przyszedł Ostrovsky, grany przez Olga Evseev. Maria przeszła rezydenturę w tej klinice, a jej związek z Dianą, bezpośrednim przełożonym, dodaje nie zawsze jest skuteczne. Wynika to z faktu, że Maria ma swoje zdanie, że nie zawsze pokrywa się z czego oczekuje się od niej. Poza tym, to jest dość trudna sytuacja życiowa.

immunolog

Rola odgrywana Ally Krichevskoy Anna Litkens. Według scenariusza filmu Alla – nieśmiałego i bardzo miły dziewczyna, która jest często do czynienia z bardzo poważną chorobą.

Nowy sezon serialu pojawia się ciemna przeszłość Allochka, mianowicie narkomanii. Teraz ona jest zagrożone, a to jest niepożądane, aby mieć dzieci.

kardiolog

Rolą kardiologa w szpitalu udał się do młodego aktora Aleksander Marczenko. Według scenariusza filmu Aleksandra – młodych i zdolnych specjalistów, którzy nie rozwijać relacje na osobiste przodu. Niekończące dziewczęta nie pozostają w duszy jest tylko pustka.

W nowym sezonie, buduje relacje z Alloy Yurevnoy, ale ciągle przeszkadzają. Najpierw glavrach szpitalnego Vadim Somkin, grany przez Nikołaj Tokariew, a następnie szef pielęgniarki Margarita Bucharina Anny Skyner.

W odróżnieniu od nowa od starego

Już dawno rozpoczął strzelanie nowy sezon „nieomylnego środka”. Aktorzy wybrany jako vseda ostrożnie, dlatego pokaz stał się jeszcze bardziej ekscytujące. W porównaniu do poprzedniej serii, nowy sezon otwiera wszystkie sekrety bohaterów. Teraz nie jest to tylko inna historia każda seria i kontynuacją poprzedniego. To znaczy, jeśli wcześniej było to możliwe do pominięcia kilka odcinków i zacząć szukać, nie mając nic do stracenia, ale teraz wszystko się zmieniło.

Teraz, omijając następnego wydania, nie od razu złapać wszystkie zmiany. „Prawidłowe narzędzie” – serial, aktorzy, którzy dają pełny, więc zegarek jest bardzo interesujący.

Nowe twarze i starzy przyjaciele

Kilka nowych twarzy pojawiły się na wystawie z nowym sezonem, już wspomniano, i jest bardzo mało bohaterów, że nie wspomniano. Ten terapeuta Sayan Danzarovna grany przez Elmira Ibragimova. Historia, w której dostała się do szpitala i tam lekarz, ciekawe i nieoczekiwane.

Anton Chigishev – lekarz pogotowia i niepełnym wymiarze czasu chłopak Diany Lvovny. Odgrywał Sergey Guzeev. I wreszcie, stary znajomy, ale nie mniej ważne – Pielęgniarka Barbara Zoe i Lana, bez których ten pokaz nie mieć pełny obraz tego, co się dzieje.