780 Shares 2168 views

"The Pilgrim": historia, skład, teksty

Na horyzoncie muzycznym świeci gwiazd i pójść w zapomnienie z prędkością światła. Zmiana publiczności ulubione style, obrazy, a wraz z nimi wykonawców. Ale są też takie, które są zapamiętywane, jeśli nie z ich piosenek, to przynajmniej indywidualne, specjalny styl i niezwykły dźwięk. Takie dotyczy rosyjskiej grupy rockowej „Pilgrim” – zbiorowy los z niezwykłej i niezwykłej kreatywności.


Z grupy. Historia powstania

Trudno jest podać dokładną datę narodzin grupy. Jego stałym solistą Andrei Kovalev był założycielem uczelni muzycznej grupy w 1975 roku. Student Grupa „Pielgrzym” nie trwał długo i był zapomniany aż do 1987 roku. Andrei Kovalev tworzy nową grupę o nazwie i poprzedniego stylu. Ukazał się ich pierwszy album – „Wyznania egoistą”

W 1989 roku zespół wyruszył w trasę koncertową we Włoszech. Kraj przyciąga dzieci i proszą o azyl polityczny. Władze włoskie nie zaprzeczył, ale w domu, w ZSRR, „Pielgrzymi” są marginalizowane. Czekają na pierwszym międzynarodowym skandalem, a następnie zapomnienie. „Pielgrzym” staje się luka. Ale kiedy rockers gwiazdowe prawie zmierzch, los (albo frontman) postanawia, że „Pielgrzym” musi wrócić do nieba rosyjskiego rocka.

Po 16 latach Andrei Kovalev ponownie odtworzyć grupę, pozostawiając nazwę i koncepcję. W miejscowości Puszkina na wystawie rower pochodzi pierwszy mini-koncert. Mówi się, że rowerzysta motyw stał się jednym z głównych para z patriotycznych. Ale o tym poniżej.

Skład i Andrey Kovalev

Solista i twórca „Pilgrim” Andrey Kovalev – niezwykłą osobę. Kilka wcielenia w nim są ze sobą powiązane i oba są naprzeciw siebie, muzyk, biznesmen, wahadłowe, zastępcę i rowerzysta – to wszystko o Andrew. Niestety, gdy wiele cech osobowości są mieszane, człowiek nie może być rozumiany przez swoich grupach społecznych. Takie życie jest wyposażony Kowaliow. W roli zastępcy krytykował jego maniery koledzy wahadłowe, między rockers „śpiew zastępca” powoduje zamieszanie i nieporozumienia. Andrei Kovalev (grupa „Pielgrzym”) – nie jest jednym z tych, którzy zwrócili uwagę na zadziorów. Rozwijanie kreatywności i jego zespół, usunięto żywy wideo z gwiazdami, pisanie nowych piosenek i wydawnictw. I choć krytycy chciwie zaprzeczył należące do Rock Band, „Pielgrzym” jest stały i charakterystyczny wystarczająco dorosła publiczność. Na tle blaknięcie gwiazd rocka i raperów ekscytujące podstawowe pozycje i popsovikov to bardzo dobrze. Zespół ma miejsca na rozbudowę, co oznacza, że ich utwory będą odtwarzane przez długi czas.

Pieśni „Pielgrzym”

Repertuar grupy trudno nazwać różnorodność. Motyw „Pielgrzymi” – patriotyczne, rowerzysta piosenki, przeważnie dziedziczą „Aria” single takie jak „Ryk silników” i pieśni ludowych w układzie ( „sierocy”). Musical arrangement – hard rock, hard gitarowe riffy, wirtuozowskie rolki bębnowe zabrany do świata demonów, żołnierzy, aniołów i motocyklistów ( „Nie jest to demon, nie aniołem”, „Poluzver”). Mitologia słowiańska dla pary z demonologii wplecione patriotycznego tematu. Twarda metalowa nagle delikatnie ramki rodzaj miłosnych Kovalev z ( „Cara”, „Cholera Love”). Klawisze repertuarze każdy znajdzie coś własnego, co odpowiada ducha.

"Pielgrzym", a Pamela Anderson

Andrei Kovalev dokłada wszelkich starań popularności. „Pielgrzym” zespół wydał albumy, współtworzone z popularnych raperów (ponad wydaniu chłopaki „Marta” Praca z Ptah i „legalizacji”) w klipy są zaproszone gwiazdy. Fiński „Apocalyptica” jest zaangażowany w kręcenia teledysku do piosenki „Judas” w zespole działania polecenia promo Film został usunięty wraz z Dolph Lundgren. Grupa może być dumny.

We wrześniu 2014 Pamela Anderson przyjeżdża na wideo fotografowania, „ryk silników.” Ona gra na spływanie z wesela oblubienicy. Wideo spowodowała rozmaite reakcje. kluby rowerzysta nie są obsługiwane uwalnianie, krytykując sposób Kowaliow. Tak, a Pamela wkradł wiele plotek i spekulacji, w tym, że aktorka nie brał udziału w badaniu, ale tylko pod warunkiem, że materiał do montażu klipu. Pogłoski te były podsycane przez sposób strzelaniny, w której gwiazda Pam i Kovalev naprawdę nie są pokazane w ogólnych kadr, ale sieć jest chodzenie dużo zdjęć, gdzie piękno i wybitna grupa „Pielgrzym” razem.