337 Shares 1944 views

Jakie są najcieplejsze koce? Jak wybrać ciepły koc?

Na jakiej najcieplejszych koce, opinie klientów jest bardzo różny. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią poduszkę i koc, ponieważ pomagają osobą w pełni zrelaksować. Ważne jest, aby obudzić się rano energiczne, świeże iw dobrym nastroju, zrelaksowany. Wybór ciepłe koce, należy wziąć pod uwagę właściwości klimatyczne Twojej okolicy, warunków atmosferycznych i pory roku. Istotna jest także jakość izolacji mieszkania w okresie zimowym.

Jakie czynniki wpływają na wybór nowego koc

Aby ocenić właściwie co najcieplejsze koce, należy uwzględnić następujące czynniki:

  • stopień ciepła (w dużej mierze zależy nie tylko od materiału, lecz także od zastosowanego pościeli, na przykład pod osłoną bawełniany koc byłoby bardziej wygodne niż jedwab);
  • wielkość (są różne wersje: dla jednego z nich można zanurzyć się w popołudniową drzemkę lub po prostu trochę odpoczynku, a pod innym śnie wygodniejsze całonocny);
  • Kompozycja lub pojazdu (istnieje wiele opcji, więc warto przyjrzeć się bliżej każdej z nich, w niektórych przypadkach, nabywanie kilka opcji).

Najcieplejsze koce muszą zachować podczas snu, pomimo warunków pogodowych stałej temperaturze osoby. Bez względu na rodzaj wypełniacza został wybrany na kocach: owiec lub wielbłąda wełna, jedwab, syntetyki, błonnik sojowy, bambus, pióra, ważne jest to, że posiada funkcję termoregulacji.

Od wielkości wszystkich koce są zazwyczaj podzielone na trzy główne grupy:

  • półtora;
  • podwójne;
  • evrorazmer.

Trudno jest powiedzieć, która obejmuje większość ciepły pół modeli, jak producenci oferują wielkości 155 x 200 cm, 150 x 210 cm, 145 x 205 cm, 140 x 200 cm. Rozmiar wpływa na standard, który działa w kraju pochodzenia. W Rosji, jeden i pół koc Oferowane 145 x 205 cm podwójne w standardzie rosyjskiej. – 175 x 205 cm.

Jak określić zakres koc ciepła

Aby zrozumieć, co koce najcieplejsze, trzeba ocenić ich wydajność grzewczą, czyli stopień ciepła. Można kupić ciepłą atmosferycznych, lekki lekki letni koc. Przykłady wykonania takie same substancje pomocnicze mogą mieć różne stopnie ciepła, co wpływa na wysokość „ciepłe substancji”.

Najcieplejsze koce – dół. Po nich, można wymienić te wykonane z wielbłądziej sierści. Koce są wykonane z wełny, mają bardziej imponującą masę, ale są one mniej ciepła. Jeśli jesteś uczulony na wełnę, można zamiast kupować eukaliptusa lub bambusa koce, lub zdecydować się na modelach wykonanych z syntetycznych wypełniaczy. To również nie jest niebezpieczna dla ludzi, którzy mają skłonność do alergii, oparte na jedwabnej tkaniny.

Wybierz koc dla dziecka

Jakie są najcieplejsze koce i łatwy, bezpieczny dla dzieci? Pożądane jest, aby dziecko zostało wykonane z surowców naturalnych, nie powoduje alergii. Dzieci, które nie tolerują wełnę, w dół zwierzętami, które nie mogą nosić wełniane szaty, a nie będą mogli spać pod owcy lub wielbłąda koc. Poza reakcjami alergicznymi, takie przykłady wykonania mogą spowodować obrzęk naczynioruchowy, bo astmy. Dla małych dzieci, może być wskazane, koce z nowoczesnych wypełniaczy syntetycznych, łatwe do opieki nad nimi, nie rozstrzygać roztocza, minimalne ryzyko dla dziecka.

Wieku przedszkolnym są również odpowiednie kołdry z nadzieniem syntetycznego.

Starsze dzieci nie cierpią z powodu alergii mogą korzystać z opcji na obu Perov wielbłąda wypełniacza.

Jak wybrać dla dorosłych

Jakie są najcieplejsze koce i bezpieczne dla dorosłych? Każda osoba ma swoje własne preferencje, należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Aby zrozumieć, co bardzo ciepłe koce, można przyjrzeć przed zakupem jedną z następujących opcji:

  • Objętość i lekki, są wygodne do zawijania się w złych warunkach pogodowych. Mogą być wypełniona syntetycznym, piórko na podstawie pióra.
  • Zwarta i gęsta, wykonane z materiałów naturalnych (owiec lub wielbłądziej wełny), nadają się dla osób, które mają problemy ze stawami i kręgosłupem. Dla dorosłych, którzy cierpią z powodu alergii, możemy polecić bambusa lub soi koce.
  • Stworzony z naturalnego jedwabiu jest nie tylko przyjemna dla ciała, usuwają ładunki elektrostatyczne, które gromadzi za noc.

W sprawie metod produkcyjnych

Mechaniczny sposób wytwarzania obejmuje podzielenie koce na trzy grupy: klaster pikowane i karostep. Mieć minimalny koszt kołdry. Składają się one z kilku sekcji. Jeden wypełniacz, który jest używany w takich koców, kruszone i przewrócił się, więc tracą swoje pozytywne cechy i kształt. Wśród nich można wymienić koce bawełniane i pierza kołdry. Karostep jest zbiorcze, które ma linię na powierzchni, wykonane w przykładzie wykonania przedstawionym na rysunku. W rezultacie, nawet bez pokrycia koc wygląda bardzo stylowy i piękny.

Wśród tych parametrów, które są ważne, aby wziąć pod uwagę przy wyborze nowego koc, zwany materiał i rozmiar kocem. Wielkość koc musi odpowiadać szerokości łóżka, lub być nieco bardziej ją. Najcieplejszy koc, co zostało zrobione? Spróbuj zrozumieć.

Najważniejsze cechy kołdra

Tak, to jest ciepły koc wykonany z czym? Zdecydowanie opcja najbardziej popularny jest uważany za naturalny wypełniacz i pióro w dół każdej ptactwa wodnego. Taki wypełniacz nadaje lekkość, łatwość, elastyczność. Pooh zapewnia pełny obieg powietrza, poza tym doskonałe właściwości przewodnictwa cieplnego. Wśród kołdry braki trzeba przydzielić wchłaniania wody, tak, że stopniowo tłumienia. Ta poduszka zawiera co najmniej 10% puch i dlatego elastycznego objętości.

Część producentów dodać w stanie surowym piórem, dlatego mogą wystąpić pewne niedogodności. Wskazane jest, aby zakupić kołdrę, w którym kompozycja ma 40% pierza i 60% w dół. Następnie płukanie przeprowadza się w temperaturze wyższej niż 60 stopni, suszenie – w stanie rozszerzonym, jest pożądane, aby wentylować zewnątrz.

Główne cechy jedwab wypełniacz

Najprostszym i ciepły koc w teraźniejszości – jest jedwab. Materiał ma doskonałe właściwości antybakteryjne, ma długą żywotność. Wśród niedogodności wypełniacza jedwabiu można zauważyć wysokie koszty.

Zalety i wady wypełniacza wełny

Myśląc nad tym, co najcieplejsze koc, wielu kupujących wybiera produkty wykonane z naturalnej wełny. Ten materiał utrzymuje dobrze ciepła i ma długi okres eksploatacji, niskiej wagi.

Jest to ciepły koc, opinie klientów, o których mówić tylko dobrze, pomaga w leczeniu reumatyzmu, osteochondroza, przeziębienia. Wełna, absorbujący do 30% wilgoci pozostaje sucha w dotyku. Zastosowanie takiego kocem pozwala poprawić mikroklimat w łóżku. Wśród głównych wad można nazwać go uszkodzić zjedzone, innych szkodników. To z tego powodu trzeba będzie stale obsługiwać swój koc specjalną ochronną środek odstraszający owady. W przeciwnym wypadku, gdy dostał się roztocza łóżko, poziomy dyskomfort znacznie wzrośnie i trzeba po prostu wyrzucić swój ulubiony produkt w śmieciach. Producenci oferują również i koce wełniane. Aby ustalić, co najcieplejsze koce, koniecznie zapoznaj się z recenzjami swoich przyjaciół. W modelach pikowana koce są o wiele więcej fanów niż dywany, zwłaszcza dla tych mroźnych zim. Pledy są bardziej nadaje się do sezonu letniego, kiedy mokra pogoda chcieliby przykryć i moczyć po spacerze w deszczu. Żywotność jest w przedziale 6-8 lat.

Wełna strzyżona tunikę, więc najlepiej, aby dać ich preferencji czesane. Większość budżet jest nabycie wełnianych koców, która jest stosowana jako wypełniacz futra owczego. Dla wielu ludzi, koza – najbardziej ciepły koc, opinie są bezpośrednim dowodem. Jednak nie jest to wada – koszt.

Wybór i syntetyczna kołdra

Przy wyborze kołdrę, należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to łatwe do przyjęcia różnych zapachów, ma imponującą masę, nie mogą być myte, trzeba wziąć to coś do pralni chemicznej. Sinteponovye wypełniacze eksperci nazywają się dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które są podatne na alergie. Na plus, możemy zauważyć, długą żywotność i niską wagę. Sintepon, w przeciwieństwie do wełny, nie zwinięte w grudki, dzięki czemu można kołdra przemywa w standardowej pralce. Wśród syntepon wad należy zauważyć wysoką chłonność wilgoci.

Wśród nowoczesnych wypełniaczy sztuczne wykorzystywane do wytwarzania ciepłej koce można nazwać i komforel hollofayber. Ich wartość jest nieco wyższa syntepon, podczas gdy materiały te są znacznie dłużej zachowują pewną temperaturę, są lekkie, trwałe, nie są w stanie akumulować ładunki elektrostatyczne.

Wypełniacz bambus na kocach

Takie włókna, jak bambus, jest naturalny, przyjazny dla środowiska materiału, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne i antybakteryjne. Takie koce są uzasadnione koszty, są one podobne pod względem cech do naturalnego jedwabiu.

podsumowując

Tak więc, odpowiadając na pytanie o to, co najcieplejsze koce, czytając opinie, to można zauważyć, że wybór – indywidualne wydarzenie, które zależy od osobistych preferencji osoby, jego stanu zdrowia, bogactwa materialnego. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę porę roku, w którym masz zamiar użyć koc, warunki klimatyczne, wilgotność w pomieszczeniu, a także wiek osoby, która będzie go używać.