671 Shares 6595 views

Pasta Rosenthal: skład, sposób podawania, przeciwwskazań

Wszelkie choroby, wymaga natychmiastowego leczenia. Po uruchomieniu choroba może prowadzić do poważnych powikłań. Szczególną uwagę należy zwrócić na choroby stawów. Wszakże choroby mogą znacznie pogorszyć stan pacjenta, co powoduje niewygodę i ograniczenie do poruszania się. Wyeliminować ból będzie wkleić Rosenthal.

Jaki rodzaj leku

Pasta Rosenthal – mieszanina składników czynnych. Lek ten różni się od jego analogów czerwony lekko brązowawej spoin. Znamienne tym, że lek ma specyficzny zapach, i przypomina gęsty syrop lub zawiesiny konsystencję. Pasta służy wyłącznie do stosowania miejscowego. Stosować leku wyeliminować bóle mięśni i stawów.

Jeśli chodzi o skład, że składa się z pasty parafina Rosenthal, jodu, alkoholu i chloroformu. Elementy te mają działanie przeciwbólowe. Ponadto część wosku funduszy zmiękcza i rozgrzewa tkanki. Jod ma antyseptyczne i drażniący.

Jak działa lek

Pasta Rosenthal, analogi, które są produkowane przez tylko kilka firm, wskazane do takich chorób jak:

  1. Zapalenie mięśni.
  2. Reumatyzm.
  3. Zapalenie nerwu.
  4. Nerwobóle.

Ze względu na mechanizm działania tego leku, jest to spowodowane przez komponentów wchodzących w skład pasty. Alkohol, chloroform i jod mają miejscowe działanie drażniące. Ze względu na tę zmianę wywołał mechanizmy odruchowe. Rezultatem jest zmniejszenie bólu. Parafina ma efekt ocieplenia. To sprawia, że możliwe do zmiękczenia tkanki i dalej je uśpić.

Pasta Rosenthal: instrukcje użytkowania

Produkowane fiolki leku, których objętość wynosi 50 ml. Wykorzystuje lek tylko zewnętrznie. Zastosuj pastę na zagrożonym odcinku Rosenthal Zaleca się korzystanie gaza lub wacikiem. Warto zauważyć, że lek może powodować pieczenie i zaczerwienienie skóry rąk.

Rosenthal rozprowadzać pastę nie powinien równomiernie w postaci siatki, a tylko część, która wymaga traktowania. Leczenie trwa do wyeliminowania wszelkich nieprzyjemnych doznań i pełne odzyskanie.

Jeśli powierzchnia skóry nagromadzonego nadmiaru leku, to powinny one być usuwane gazy bawełnianej lub gazikiem. Rub lek do tkanki nie jest konieczne.

Przeciwwskazania

Pasta Rosenthal jest przeciwwskazany u tych, którzy mają indywidualny nietolerancji którykolwiek składnik leku. Ponadto, stosowanie leku należy przerwać u pacjentów, którzy cierpią z powodu różnych dolegliwości skórnych.

Przed nałożeniem pasty Rosenthal należy skonsultować się ze specjalistą. Nie zalecamy samoleczenia, ponieważ może to spowodować pogorszenie stanu pacjenta.

skutki uboczne

pasta Rosenthal może powodować działania niepożądane. Zazwyczaj jest to kontaktowe zapalenie skóry oraz pokrzywka. Inne działania niepożądane zostały zidentyfikowane. Ponadto, nie było żadnych przypadków przedawkowania. Warto zauważyć, że lek jest w połączeniu z alkoholem. Dlatego spożywanie alkoholu podczas leczenia może być, oczywiście, jeśli nie ma innych zaleceń lekarza prowadzącego.

Funkcje aplikacji

Eksperci zalecają, aby zachować szczególną ostrożność wklej Rosenthal, ponieważ lek może powodować oparzenia tkanki śluzówki. Przechowywać ten lek powinien z dala od światła słonecznego i dzieci, a także chronić przed gorącem. Zabronione Rosenthal pastę z innymi lekami, w tym amoniaku i olejki eteryczne.