713 Shares 3688 views

Instalator modułów systemu Windows Pracownik statek procesora, co robić?

Bardzo często, ostatnio zdarzały się przypadki, gdy niektóre terminale komputerowe obserwowano spowolnienie w pracy. Dotyczy to tylko urządzeń, które są podłączone do Internetu. Gdy proces rozpoznawania często próbują tego samego menedżera zadań jest jakaś usługa Instalator Pracownik Moduły systemu Windows. Co to jest, sama jest daleko od każdego użytkownika. Przyjrzyjmy się dokładniej.


Jaki jest robotnik Moduły Instalator Windows?

Aby rozpocząć, zaczniemy od wbudowanych w Windows i procesów back-end usług, które działają w niewidzialnym do trybu użytkownika.

Faktycznie, przekład, który jest sklasyfikowany proces instalatora Pracownik Moduły systemu Windows może być interpretowane jako „modułów systemu operacyjnego instalator.” Nie należy mylić elementów „systemów operacyjnych” z aktualizacjami. Są to zupełnie różne rzeczy, choć są one połączone ze sobą jest wystarczająco silny, jednak jednostronna. Fakt, że instalator modułów systemowych uaktywniony bez usługi aktualizacji często nie działa w ogóle. Ale wszystko po kolei. Po pierwsze, należy rozważyć samą usługę, ponieważ nie jest to ostatnia rola w całym systemie.

moduły

Fakt, że system Windows punktualnie aktualizacje są uwalniane w formie zwykłej aktualizacji zalatyvayuschih dziury w systemie bezpieczeństwa lub dodatki Service Pack, być może nie powinien powiedzieć.

Nawet „Dziesięć”, za które, jak wspomniano, aktualizacja nie jest wymagana, ponieważ system jest dostępny do pobrania w formie wersji Pro na oficjalnej stronie Microsoft nadal posiada specjalną usługę dla tego celu. Więc, czy chcesz, czy nie. Pracownik składnikiem Instalator modułów systemu Windows wysyła do systemu w tle, ciągle próbuje znaleźć nie update „systemów operacyjnych”, a dodatkowe składniki są uważane rozszerzyć możliwości systemu Windows.

Okazuje się, że w każdym przypadku, gdy usługa jest uruchomiona w tle i zakończyć to jest możliwe, chyba że za pośrednictwem Menedżera zadań (a nawet wtedy nie zawsze).

Dlaczego Instalator modułów systemu Windows Pracownik statek procesor i jak się go pozbyć?

Faktem jest, że w tle użytkownik może przeglądać nie wszystkie usługi. Nawet w standardowych Menedżer zadań wyświetla tylko podstawowych procesów, zakończenie, które mogą znacząco wpłynąć na wydajność systemu Windows.

Dlaczego obciążenie procesora? Tak, po prostu dlatego, że stara się znaleźć coś nowego masz aktywne połączenie do serwisu internetowego jest stale odnosi się do wielu zasobów. Aktualizacje nie działają, a raczej są zaplanowane. Jak wynika, najprostszym sposobem, aby wyłączyć istniejące połączenie. Oto spojrzenie, efekt będzie objawiać się natychmiast.

Problem z aktualizacjami

Nie może być dyskontowane i Windows Update. Jak pokazuje praktyka, Instalator systemu Windows ładuje Pracownik Moduły procesora i działa Aktualizacje automatyczne (pracują razem).

Wyłącz wyszukać i zainstalować aktualizacje, można po prostu «Windows Update”, chociaż ze względu na specjalistów z Microsoftu, to nie jest zalecane. Umożliwia dostęp do odpowiedniej sekcji w Panelu sterowania.

Najprostszym sposobem, aby wyłączyć Task Manager

Jak wynika kwestia związana jest z faktem, że Instalator systemu Windows Pracownik Moduły dostarczy procesora, może być rozwiązany z wykorzystaniem wymuszonego wyłączenia tego składnika w standardzie Menedżerze zadań.

To prawda, powinniśmy zwrócić uwagę na tego stopnia, że będzie to podróż jednorazowy. Nawiasem mówiąc, proces ten nie pojawia się w pozycjach startowych, ponieważ system Windows przypisuje go do systemu. Dostęp użytkownika do niego tak blokowane.

Wyłączenie to może być tylko w „Service” Task Manager. A następnie, w zależności od ustawień systemu, to jednak faktu, że proces nie zostanie załadowany po ponownym uruchomieniu, gdy włączone Aktualizacje automatyczne.

Korzystanie ze snu przez menu „Start”

Problem z tym, że Instalator systemu Windows Pracownik Moduły dostarczy procesora, może być rozwiązany po wejściu do menu „Start” (Windows 7, na przykład) „usługi” zapytania.

W oknie, które zostanie otwarte, po prostu trzeba znaleźć moduły proces instalatora i prawego przycisku menu, w którym cały zespół będzie obecny.

Ponownie, taka opcja jest aktywowany tylko jednokrotnie (jak również zakończenie aktywnego procesu w menedżerze zadań).

Co jeśli wszystko inne zawiedzie?

Aby całkowicie pozbyć się tego uciążliwego usługi, trzeba go wyłączyć w pozycjach startowych w karcie Menedżer zadań, a „Usługi” przy jednoczesnym odłączeniem Aktualizacje i instalacja systemu. Zauważ, że nawet jeśli opcja wyszukiwania jest wybrany aktualizacje i sugestie dotyczące instalacji później, to nadal nie pomaga. Aktualizacje powinny być całkowicie wyłączony.

Zrozumiałe jest, że przeprowadzenie procesu usunięcia lub zatrzymania w zakresie automatycznego ładowania przy starcie systemu Windows, jak to możliwe i stosując odpowiednie klucze rejestru, lub nawet całkowite usunięcie składnika z systemu. Jednak te kroki są zalecane tylko dla doświadczonych użytkowników, którzy są w pełni świadomi tego, jak i co należy zmienić.

W przeciwnym wypadku, konsekwencje takiej ingerencji może być bardzo nieprzewidywalne, jeśli nie śmiertelny dla systemu komputerowego, do tego stopnia, że jeśli nie są odpowiednio wyłączenie lub usunięcie komponent miałby do czynienia z, jeśli nie zainstalować ponownie system Windows, pewien system odzyskiwania. Dlatego zanim wyłączyć tę funkcję, trzeba myśleć sto razy, czy to zrobić. deweloperski Okna przebiegły w niektórych aspektach. Usługa ta jest obecna nie na próżno. Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś wie, dotyczy to również „maki” i Linux, i ogólnie wszystkie systemy UNIX-podobne, jednak nie jest zasłonięta sposób, że normalne użytkownikowi dostęp do funkcji niepełnosprawnych bez specjalnej wiedzy będzie patrząc na bardzo długi czas.