104 Shares 9998 views

„Volkswagen Classic”: charakterystyka techniczna popularnego samochodu

„Classic Volkswagen” – to kompaktowy samochód produkowany w Niemczech, który znany jest z nami od 1975 roku. Jest on dostępny jako sedan. Jest to dość dobrze znany model, a nawet w 2010 roku stało się samochodem na świecie, jak iw Europie. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest naprawdę godny. To z tego powodu powinien powiedzieć więcej na ten temat.

Historia

Pierwszych producentów do produkcji tego samochodu tylko w wersji hatchback. A w 1995 roku, miałem już zaczęły wychodzić „Classic Volkswagen”. Ta wersja została wykonana w Hiszpanii. To było prawie pół metra dłuższy niż jego poprzednik, a także samochód rzeczywiście stał się lepszy i bardziej przestronne, głównie ze względu na wzrost bazy. Wewnątrz nie było tak dużo miejsca, że tylne siedzenie można łatwo umieścić cztery osoby. Nawiasem mówiąc, w tym samym czasie we Frankfurcie nowy samochód o nazwie Caddy został wprowadzony. Ten ładunek automatyczna, który wiele osób błędnie postrzegają inne Volkswagen Polo Classic. Jednak warto zauważyć, że do niego samochód nie ma nic wspólnego, i, oczywiście, także podobieństwa między nimi.

parametry techniczne

„Volkswagen Polo Classic” to, po pierwsze, silnik turbo diesel nowy 1,9 litra. Silnik ten był bezpośrednim wtrysku TDI i dobra moc do tego czasu – 90 KM. Nawiasem mówiąc, producenci dostarczają także potencjalnym klientom możliwość zakupu innej wersji z silnikiem benzynowym. Było to 1,4-litrowy, mniej energii – tylko 60 „konie”. I wreszcie, można kupić samochód z trzecią wersją silnika – silnik 1,6-litra 75 litrów. a. W zasadzie, to samochód dość szybko i byliśmy dobrze przyjęty w dynamicznie rozwijającym się i rosnącym rynku (w tym czasie) i kompaktowych sedanów. „Classic Volkswagen” doskonale pasuje do liczby tych modeli, które skupiały się głównie na młodych rodzin, i stał się ulubionym i cenionych wśród kierowców.

Zaktualizowana modelu

W październiku nowa „Classic Volkswagen”, a jego nazwisko było już inny – Polo BlueMotion. Jest to samochód z obniżonej negatywnego wpływu na środowisko. Ta wersja jest wyposażona w nowy silnik turbo diesla 1,2 litra o ograniczonej prędkości obrotowej biegu jałowego. Nawiasem mówiąc, współczynniki przekładni zostało zmniejszone.

System odzyskiwania energii w silniku do przesyłania dużej generator prądu, a tym samym ładowanie akumulatora, gdy samochód hamuje. Wtedy, gdy jest dodatkowo przyśpieszenie, agregat został odłączony, przez co zmniejsza się obciążenie silnika. Również start / stop system został wprowadzony. Jest to i zatrzymuje silnik, gdy stop „Volkswagen Polo Classic”. Silnik, nawiasem mówiąc, natychmiast rozpocząć tak szybko, jak pedał hamulca zostanie zwolniony, ale to tylko w tych maszynach, w których istnieje automatyczna skrzynia biegów. A w przypadku z mechaniką to nastąpi, jak tylko kierowca wciśnie sprzęgło. W sumie całkiem użyteczne i wygodne funkcje.

Oryginalny wzór

Na koniec chciałbym powiedzieć o tym modelu pod nazwą Cross Polo. Samochód ten pojawił się jeden z najbardziej oryginalnych w swojej klasie został uznany za latem 2010 roku. producenci prześwit zwiększony o 15 milimetrów, plus całości, eksperci postanowili dać model poszczególnych części, które przyciągają uwagę. Obejmują one, na przykład, przedni zderzak z dużym wlotem powietrza. Również podkreślić jego obrazu, światła przeciwmgielne plastikowe przedłużenie nadkola, które przechodzą do ochrony progów i drzwi, z czarną obwódką z centralnych filarów. A wnętrze samochodu, nawiasem mówiąc, wydany jako SUV. Plus, model miał kilka opcji silnikowych – od 70 litrów. a. a kończąc na 105. Nie jest to zły samochód, dlatego szybko stał się poszukiwanym i popularne.