159 Shares 7272 views

Pytania na temat jak zainstalować kartę w Minecraft? Jesteś tutaj!

Jesteś właścicielem własnego serwera w Minecraft? Ale nie można zbudować niczego wartościowego na własną rękę, i twoi przyjaciele znudziło gry w monotonnym świecie „Maynkraft”? To nie ma znaczenia! W takich przypadkach istnieje tylko jedno wyjście – aby pobrać i zainstalować swoje ulubione karty na serwerze. Szczególnie dużo graczy stara się tworzyć karty dla Ciebie. Wystarczy tylko znaleźć i pobrać prawo. Następnie trzeba przenieść ją na serwer. Jak zainstalować kartę w Minecraft, zostaną omówione w tym artykule.

Na początek będziemy rozumieć, że to, co karty i jakie są. W „Maynkraft” karta – jest to rodzaj systemu, który składa się z katalogów i plików różnych typów, które niesie informację o blokach i ich usytuowanie. Mapy można wygenerować nieograniczoną liczbę razy, ale są one ograniczone w wielkości, na przykład: najwyższy budynek nie może przekraczać wysokości 256 jednostek, a cała karta nie powinna zająć więcej niż 13 milionów sztuk. Ale nie należy się denerwować, 13 mln sztuk – dużo. Badanie na kartach w 2-3 mln sztuk będzie pozostawiać odtwarzacza kilka dni, nie wspominając o 13 milionów. Mapy są multiplayer i single player. Nietrudno się domyślić, że głównym kryterium tego podziału – liczba graczy.

Przed zainstalowaniem karty o Minecraft, trzeba zdecydować się na jego wybór. To proste. Mapy w Minecraft – jest to bardzo dobra rzecz. Nie tektury w „przygoda”, istnieją karty na przejściu. Jeśli głównym celem – aby przejść samotnie lub z przyjaciółmi wszystkie testy, mijając karty w Minecraft – bardzo wesołego misji. I tam są karty, które nie są bynajmniej piękny design Carry. Tutaj można tylko podziwiać budynki. Najcenniejsze są mapy wykonane ręcznie, a często są one najpiękniejsze. Są one tworzone bez użycia różnych generatorów i gry mijania.

Zwróćmy się teraz do pytania: „Jak zainstalować kartę w Minecraft?” Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Nawiasem mówiąc, powinienem powiedzieć, że istnieją dwa rodzaje instalacji kart: w trybach dla jednego gracza i multiplayer.

opcja 1

Tryb multiplayer zakłada, że trzeba znaleźć kartę, która musi obsługiwać tryb multiplayer (tak wybór jest znacznie zawężony) dla niego. Następnie należy rozpakować plik (zazwyczaj w formie map pobranych Winrar), następnie należy skopiować wszystkie pliki z archiwum do folderu / minecraft / świat /. Jeśli konieczna jest wymiana plików, to nie bój się spokojnie zastąpić. Następnie należy uruchomić serwer i czekać, aż karta jest w pełni załadowany. czas pobierania zależy od wielkości mapy, więc być przygotowany na długo czekać.

opcja 2

W trybie dla pojedynczego gracza, należy również pobrać mapę, ale nie nadaje się absolutnie każda karta, porównywalny do swojej wersji gry. Następnie trzeba znaleźć folder „oszczędza”. Windows 7 w tym folderze można znaleźć w następujący sposób: W polu wyszukiwania wpisz% appdata%, a następnie znaleźć .minecrsft / zapisuje folder, a następnie przenosi się wszystkie pliki z archiwum w folderze znaleźć. W systemie Windows XP folder ten można znaleźć pisząc w poszukiwaniu „Uruchom”, w otwartym oknie, aby zarejestrować: „% appdata%”, itp – wiesz.

W tym artykule stwierdza, mam nadzieję, że pomógł Ci rozwiązania kwestii, w jaki sposób zainstalować kartę do Minecraft.