541 Shares 2192 views

Czego 0xc000000f błędów i jak to naprawić?

W systemie Windows 7 i buduje się poprawnie z uruchomieniu komputera obserwowane są dość często, gdy na ekranie wyświetla 0xc000000f błąd. Co to jest, dla wielu użytkowników jest to absolutnie jasne. Spójrzmy na naturę tego zjawiska, a jednocześnie analizować metody korygowania tej sytuacji.

Co 0xc000000f błędu podczas uruchamiania systemu Windows?

Jak już widzieliśmy, na podstawie samej sytuacji, to można zauważyć, że pojawienie się tego typu wiadomości jest niemożność uruchomienia systemu operacyjnego. Przyczyną tego może być tyle, ile jest to konieczne. Z grubsza rzecz biorąc, ładowarka nie zobaczyć lokalizację, z której system informacji dla uruchamiania systemu Windows powinien zostać załadowany lub pobrać plik sam jest uszkodzony.

Co to jest najbardziej smutne jest to, że jeżeli uszkodzony sektor rozruchowy lub nawet sprawdzanie dysku odzyskiwania prowadzony przy pomocy specjalistycznych narzędzi nie zawsze pomaga.

Przyczyny awarii

Jak w przypadku pojawienia się awarii głównego warunki wstępne podczas uruchamiania systemu, najczęściej są następujące: problem z uszkodzeniem dysku sektor rozruchowy dysku, błędy na dysku systemowym, nieprawidłową instalacją aktualizacji, problemy ze sterownikami i kontrolery IDE SATA, itd.

System Restore

Co należy zrobić, przede wszystkim dlatego, że użył dyskietkę lub dysk flash USB. W większości przypadków, począwszy 0xc000000f błąd w systemie Windows 7 lub 8 jest skorygowany powrotem systemową (odzysk) do stanu kontrolnego, kiedy jeszcze nie zaobserwowano takich awarii.

Można to zrobić przez rozruch z dysku gdzie konsola odzyskiwania jest wybrany do tego zadania. Po pierwsze, trzeba korzystać z ustawień automatycznych. Jeśli system zostanie przywrócony i 0xc000000f błąd nie ustępuje, można pogratulować sobie sukcesu. Ale to tylko połowa sukcesu.

Sprawdzanie dysku systemowego

Zatem uruchomieniu systemu. Teraz konieczne jest, aby sprawdzić wielkość systemu (zazwyczaj dysk C). Oczywiście, można użyć standardowego narzędzia systemowego, aby sprawdzić dysk twardy, do których dostęp można uzyskać za pośrednictwem właściwości menu płyty lub sekcji. W tym przypadku, należy skorzystać z opcji automatycznej korekcji błędów.

Ale to tylko takie podejście nie zawsze działa. System może, w pewnym momencie, po prostu wyświetli komunikat informujący, że test tej wielkości nie jest możliwe. Co robić?

W tym przypadku jest konieczne, aby użyć ciągu poleceń, w którym wejście polecenia chkdsk c: / f / R. W zależności od rozmiaru dysku twardego i liczby błędów proces może trwać dość długi okres czasu. Ale lepiej jest poczekać. I na koniec procesu, aby zapewnić pełną funkcjonalność systemu, komputer będzie konieczne ponowne uruchomienie.

Jak naprawić błędy 0xc000000f: przywrócić sektor startowy w systemie Windows 7

W niektórych sytuacjach może pomóc efektywności odzysku sektora rozruchowego systemu. W przypadku wystąpienia błędu podczas uruchamiania 0xc000000f znowu trzeba też używać dysku rozruchowego.

Rozważmy ten proces „Siedem”. Po pierwsze, jak wynika z konieczności BIOS, aby ustawić priorytet (pierwszy), czyli urządzenie, z którym do rozruchu.

Po uruchomieniu okna Instalator systemu Windows konieczne jest, aby wybrać linię odzyskiwania, a następnie wyświetla listę wszystkich dostępnych w systemie operacyjnym komputera (choć jest mało prawdopodobne, że ktoś zainstalowane jednocześnie dwa lub więcej systemów operacyjnych). Wybierz system Windows 7, a następnie w nowym oknie – opcja „Startup Repair”. Po kompletnym systemem kontroli wyświetla komunikat z propozycją korekcją błędów i ponownie uruchomiony. Zgadzamy się i czekamy na to, co zostanie wznowiona.

Może zdarzyć się tak, że po tym 0xc000000f błąd nadal pozostaje. Nie będzie trzeba przywrócić menu systemu, aby wybrać linię poleceń, które konsekwentnie przepisanej Bootrec.exe / zespół fixmbr i Bootrec.exe / FixBoot (po każdym naciśnięciu polecenia ENTER (Enter). Potem znowu trzeba ponownie uruchomić system.

Jeśli to nie zadziała, linia poleceń będzie musiał wprowadzić inną komendę. To Bootrec.exe / RebuildBcd. Ten klucz jest używany albo utworzyć nową partycję rozruchową lub przywrócenia środowiska rozruchowego (tylko naszym przypadku). Znowu przeciążenie systemu i cieszyć się.

Poprawka do pobrania na Windows 8

Jeśli chodzi o „Grupa Ośmiu”, algorytm jest zasadniczo taka sama. Dopiero po wejściu do menu odzyskiwania systemu należy najpierw wybrać menu Diagnostics, a następnie przejść do sekcji Ustawienia zaawansowane, gdzie automatyczne odzyskiwanie ma siedzibę.

Czekamy na zakończenie procesu poszukiwania i korygowanie problemów, a następnie ponownie uruchom komputer. Jest oczywiste, że 0xc000000f błąd może pop-up ponownie. Jednakże, jako ucieleśnienie „Seven” trzeba używać wiersza poleceń, jak opisano powyżej.

Zamiast epilogu

Pozostaje dodać, że jest to tylko podstawowe metody korygowania tego rodzaju błędów, które nie obejmują doprowadzenie do korzystania z narzędzi firm trzecich. A dziś można je znaleźć dużo. Wśród nich warto zwrócić uwagę, takie jak Hiren Boot CD, Hard Disc Manager fixmbr i wielu innych. Ale lepiej jest wykorzystać, by tak rzec, natywne narzędzia firmy Microsoft o nazwie BCDBoot. Ale to tylko w ostateczności, gdy wszystko inne zawiedzie.

Jeśli chodzi o rozbudowę, że nie uważa się za część problemu jest wyeliminowana przez redukcję systemu lub usunąć je ręcznie. Jednak, jak pokazuje praktyka, są w większości przypadków tego błędu są związane tylko o ile. Co do zasady, zwykle rolki z powrotem system jest niemal zawsze przynosi pożądany rezultat. Ale jeśli dysk twardy jest już na ostatnich nogach oddychać, nic nie można zrobić – będzie musiał się zmienić, albo, co gorsza, użyć czegoś podobnego HDD Regenerator. Jednak gwarancja pełnego odzyskiwania dysku twardego, z wyjątkiem deweloperów (i zrozumiałe), nie można dać.