311 Shares 9002 views

Symulacje ciężarówek: Truck Simulator 3D i Euro Truck Simulator 2

Jeśli często spędzają czas na telefon i korzystać z różnych gier, a następnie chcielibyśmy dać opis bardzo zabawnej grze, Truck Simulator 3D, która należy do gatunku „symulatorów ciężarówek”. Oczywiście, rozwój ten jest najbardziej podobny płci męskiej, jak niewielka liczba dziewcząt kochać wyścig, podczas gdy jeszcze na ciężarówce. Gra Truck Simulator 3D przeznaczony jest na kilka różnych sposobów. Można ściągnąć sobie grę na urządzeniu mobilnym, który działa na platformie „Android”, ale można zainstalować wersję dla PC. Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o Portable Edition, jak to obecnie ma dużą popularnością i zainteresowaniem wielu użytkowników na całym świecie. Przy okazji, chciałbym również, aby pamiętać, że gra – symulator ciężarówek, które prezentujemy dzisiaj, niezwykle wciągająca. Powinien on być testowane w praktyce wszystkich fanów gatunku.


Świetna zabawa

Jeśli wcześniej miał do czynienia z różnych gier w gatunku „symulatorów ciężarówek” i się nudzić po kilku godzinach, a następnie Truck Simulator 3D jest doskonałym rozwiązaniem dla rozwiązania tego problemu. Jeśli jesteś zainteresowany w tym rozwoju, zalecamy przeczytanie jego pełny opis, który prezentujemy poniżej.

funkcje

Symulacje ciężarowe teraz są w szerokiej gamie. Producenci, którzy pragną wyróżniać się wśród konkurentów. Truck Simulator 3D gra cała akcja odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Stopniowo będzie można wybrać nowe pojazdy, a także będzie można odkryć najbardziej interesujących i ekscytujących karty. W rzeczywistości niewielu graczy zdaje sobie sprawę z faktu, że w ten ten symulator daje wiele różnych możliwości, które będą stopniowo móc używać. Oczywiście, im więcej wejść do wniosku, że wszystko trzeba będzie otworzyć. Wtedy nie trzeba nawet huśtawka modę, jak wszystko jest już zawarte w rzeczywistym pliku gry. Głównym celem jest, aby udowodnić, że jesteś najlepszym kierowcą ciężarówki i tylko Ty jesteś godny nagród i może oznaczać między królami drogi. Osiągnąć sukces nie będzie łatwe, ponieważ w grze istnieją różne poziomy trudności, niektórzy użytkownicy muszą pracować dość trudno je zdać.

historia

W tej grze nie trzeba zaparkować samochody, pójdziesz tylko do Stanów Zjednoczonych i dostarczyć towar do różnych częściach kraju. Teraz dla Ciebie, dajemy trochę więcej szczegółów o tej ekscytującej przygodzie, a dopiero wtedy można mieć pewność, że ten projekt jest naprawdę godne waszej uwagi. Zauważ, że wiele symulatorów samochodów ciężarowych, w tym Truck Simulator 3D mają specjalną wersję dla telefonu Android „platformy”. Pierwszą rzeczą, która rzuca się to fakt, że aplikacja jest ładowany prawdziwą mapę USA. będzie można jeździć na największych i najbardziej znanych miast. fizyka samochodowe są również wielu użytkowników szokujące, ponieważ projekt został opracowany przez profesjonalnych programistów, którzy spędzili dużo czasu na to, aby moje dziecko jest niemal doskonały. Stopniowo będzie można odkryć nowe samochody, które są istotnie różne charakterystyki. Zdaniem ekspertów, gra została wykonana bardzo profesjonalnie.

Euro Truck Simulator 2

Moda ciężarówka „Simulator 2„wspiera różnorodne iw ten różni się od powyższych gier. W tym projekcie, Truckers umiejętności pomogą Ci jak rozwój strategii gospodarczej na dużą skalę. Zauważ, że tutaj AI jest najbardziej zbliżone do rzeczywistości.