364 Shares 4052 views

Jak wybrać chiński nosić? Co należy zwrócić uwagę?

Wiele opracowali stabilny stereotyp, że wszystkie produkty są produkowane w Chinach, na pewno to ma złą jakość. Jednak pogląd ten nie ma już znaczenia. Oczywiście, jeśli kupisz rzeczy wykonanych nielegalnych warunkach „piwnicy”, nie ma gwarancji nie może być. Odnosi się to również do takich towarów jak chińskie kurtki. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że odzież jest wszyta w dużych fabrykach z ścisłej kontroli wszystkich etapów produkcji, możemy liczyć na produkty doskonałej jakości. Musimy tylko inteligentnie podejść do wyboru.


Jaki jest kurtka?

Dół płaszcz – ciepły płaszcz wypełniony dół lub z tworzywa sztucznego. Noszą chińskie kurtki może być w zimie i w offseason. Współczesny rynek oferuje ogromną liczbę wariantów takich powłok na każdą pogodę.

Jak ocenić jakość kurtek dół?

Aby sprawdzić, jak dobrze szyte kurtka, chwyć swój ulubiony model w ręku. Chińska marynarka fabryka musi koniecznie mieć etykietę, która będzie określać skład wypełniacza i tkaniny. Jeśli etykieta jest słowo «dół», to znaczy, że jako wypełniacz stosuje się naturalne dół.

Najczęściej producenci stosują Eider, gęsi, łabędzie i kaczki w dół. Wypełniacz składa się z puchu w 100%, jest bardzo kosztowne, a więc zużycie chińskiego tego rodzaju rzadkie. Jeśli pojawi się napis na etykiecie «bawełnianej», co oznacza, że trzymają w swoich rękach kurtkę.

Dokładnie sprawdzić szwy na rękawach i łokcia. Chińska marynarka fabryka uszyte bardzo starannie, nie można znaleźć rozproszone szwy i nierówne linie.

Dobry przyszyte produkt wysokiej jakości włókien, ale z górnej warstwy tkaniny nie jest widoczny wystające pióro i na dół. Okładzina wykonana jest z jedwabiu, nylonu. Należy zwrócić uwagę na sprzęt – musi być prawidłowo podłączony i nie wygląda brudny.

Przy jednoczesnym przestrzeganiu podstawowych zasad pielęgnacji i nosić w dół kurtki z naturalnych piór żywotności 20 lat. Kurtki zimowe chiński puch syntetyczny będzie trwać do pięciu sezonów. Charakteryzują się one hypoallergenicity i odporność na wilgoć. Ponadto różnią się one w niskiej cenie.

Jak wybrać model?

Istnieje wiele różnych modeli kurtek damskich w dół. Kurtka puchowa jest nie tylko praktyczne i wygodne, to nigdy nie wychodzi z mody. Biorąc pod uwagę chińskie kurtki, wybierz odpowiednią opcję bardzo trudne. Standardowo wszystkie modele dół kurtki są podzielone na krótkie i długie. Przycięte kurtki są wygodne dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia, prowadzi samochód lub dużo po mieście. Bardzo często, te modele wybierane przez młodych dziewcząt, tak krótkiej kurtce doskonale zwężone dżinsy i legginsy tak popularne.

Długa wersja jest przeznaczona dla tych, którzy noszą sukienki i spódnice i buty na wysokich obcasach. W tym przypadku, długa kurtka puchowa staje analogowy jesienny płaszcz, dając jej właściciel elegancki i wyrafinowany wygląd. Czasami można znaleźć kurtki i nietypowe transformatory. To długa kurtka, która ma zamek w pasie i biodrach. Ruchem nadgarstka wydłużonym płaszczu zamienia się w stylowej krótkiej kurtce.

waga w dół kurtki

Kupując kurtkę, trzeba zwrócić uwagę na tak ważnym kryterium jako ciężar płaszcza. Jeśli jakość modelu, jego całkowita waga nie może przekraczać 1000 g, nawet jeśli jest to najdłuższa modelu. Jeżeli kurtka jest ciężki, warto pomyśleć dwa razy przed zakupem. Szanse są, dużo wagi jest oznaką złej jakości wypełniaczem, a produkt będzie trwać długo.

Wybierając kurtkę dla dziecka

Jak dobrze zimowa odzież została wybrana, to zależy zdrowie i komfort dziecka. kurtki chińskich dzieci są bardzo popularne, ponieważ cena jest bardzo demokratyczny, ale jakość jest praktycznie nie różni się od droższych modeli kanadyjskich. Ponadto kurtka Wybierając dzieci w dół, nie trzeba się martwić o to, czy będzie to wystarczające dla kilku sezonów, ponieważ dzieci są bardzo szybko rośnie, a następnego roku, prawdopodobnie będzie musiał kupić nowy produkt.

Za miękkie i ciepłe kurtki zimowe dla dzieci można kupić z wypełniaczem, który składa się z 50% w dół i 50% – pióra. Dla bardziej surowych warunków klimatycznych Należy wybrać wypełniacz, przy czym stosunek ten wynosi od około 70 do 30 lub nawet 90 do 10.

Należy zapoznać się z wszystkimi informacjami na etykiecie. Bardzo dobrze, jeśli urządzenie jest podłączone broszurkę, w której zasady pielęgnacji i czyszczenia dół kurtki są szczegółowo opisane.

Dla modeli dla dzieci jest bardzo ważne, na rękawach iw dolnej części kurtki została dokręcania dziane mankiety, które nie pozwolą na zimno przenikają wierzchnią warstwę odzieży.

Gdy jest najkorzystniejsza kupić w dół kurtki?

Najdroższe chińskich puchowe kurtki damskie są w upadku. Już od sierpnia, kupowane są importowane w sklepach nowych modeli, ceny są zwykle dość wysokie. Ale bliżej Nowego roku, koszt odzieży zimowej zaczyna gwałtownie spadać. Jest to zrozumiałe, ponieważ sprzedający jest zainteresowany sprzedać cały towar zakupiony, więc nie leżą dokoła w magazynie.

Najbardziej tanie puchowe kurtki są w lutym i kwietniu, kiedy przechodzą elementy wyprzedaż zima. W tej chwili można kupić stylowy model jest dwa razy tańsze niż to było warte jesienią. Jednak odłożenie zakupu aż do wiosny, można się zmierzyć z problemem wyboru: zwykle o tej porze większość biegania rozmiary (44-48) zostały już wyprzedane. W lecie, witryny sklepowe jest prawie niemożliwe, aby zobaczyć zimę w dół kurtki, ponieważ są one czyszczone przed nadejściem mrozów. Dlatego lepiej być zainteresowane zakupem z góry.