377 Shares 2759 views

iPad Mini 4 – Informacje o produkcie

We wrześniu 2015 roku, Apple wprowadził świat do swoich nowych produktów – iPad, iPhone Pro 6s i 6s Plus. Jednocześnie zwolniony i Apple iPad Mini 4 Wi-Fi, ale drugi news „w cieniu” uwalnianie tego małego urządzenia. A prasa i producenci wspomniano 4th iPad Mini serie przez przypadek, bez żadnych szczegółów.


A kiedy w rękach fanów wciąż mam tabletu internetowego, wielu zaskoczyła ciekawe, ale jednocześnie niezbyt wyraźne funkcje i cechy iPad Mini 4. Omówienie urządzenia, różnica 4. generacji od poprzednich, a prognozy cen – to wszystko czeka na Ciebie w tym artykule.

Wydajność nowego mini-tabletki

Postaw na dobry farsz nie wszystko. Nicea do poprawy wyników w innych produktach firmy, tak wielu było przekonanych, że producenci mini-tabletek nie są pozbawione ulepszeń i przyszli klienci będą zadowoleni.

Wielu oczekiwało iPada Mini 4 pewne fundamentalne innowacje, a przynajmniej kilka podstawowych zmian w urządzeniu do nabijania w porównaniu z Mini 3. Jednak w niektórych momentach Apple nie tylko poprawę wydajności, ale także „przekazywana”. Oczywiście, tablet jest lepszy niż wiele innych, ale z poprzednich wersji nie jest zupełnie inna.

Kupujący nie są zadowoleni, że liczba rdzeni procesora spadła – A8 3 do 2. Oczywiście, ich moc wzrosła, i 4. generacji działa najlepiej 3-ci i 2, ale, na przykład, z 6s iPhone i iPad AIR 2 on nie musi konkurować. Mimo tego pokolenia Mini jest zoptymalizowany jeszcze lepiej niż wielu innych urządzeń o tych samych wymiarach.

System operacyjny iOS 9, na pierwszy rzut oka od poprzedniej wersji nie różni się zbytnio. Dla użytkownika, iPad Mini 4 nie będzie dużo lepiej niż jego poprzednik w wersji 8.4.1. Co więcej – wielu użytkowników zauważyli, że wbudowana wersja iOS 9 Istnieje wiele błędów, jak również pewne problemy z optymalizacją, bo co nowego urządzenia czasami „zawiesza” na elementarnych problemów. Nawet ulepszeń, które wkrótce wejdą do tej wersji systemu operacyjnego, z jakiegoś powodu, problemy nie są rozwiązywane.

Ale gra z aplikacji „EpStora” i surfowanie w Internecie – łatwo. Nawet jeśli użytkownik będzie zawierać kilka programów w tle, nie ma problemu z urządzeniem nie jest tam, prędkość jest doskonała.

wygląd

iPad Mini 4 nie zmieniły się znacznie wygląda – te same trzy opcje kolorystyczne (szary, biały i złoty), jest taka sama jak w poprzedniej generacji, z ekranem o przekątnej 7,9 cala, – tego samego projektu.

Tabletka jest cieńsza w 20 gramach i jest cieńszy o kilka milimetrów. Wśród innych zmian – małe przemieszczenie przycisków i zmienić otworów głośnikowych. Port układ, kształt i konstrukcja pozostała taka sama.

Montaż nowej jakości, tabletka nie grzechotka, nie wstrząsając nic w środku. Crash test, jak w dawnych czasach, pass jest mało prawdopodobne – nawet upadek z niewielkiej wysokości na pewno przyniesie szkody dla iPad Mini 4. Omówienie urządzenia byłaby niepełna bez tej podróży, ale nie celowo rozbić sprzętu.

Kamera, ekran i dźwięk

Komora przednia poprawić komfort 8 milionów pikseli. Skorygowany odwzorowanie kolorów, dzięki czemu zdjęcia z urządzenia są raczej dobre. Aparat z przodu i 1,2-megapikselowy pozostało trochę zdenerwowany nabywców, którzy będą doskonalić do 5, jak nowych modeli iPhone.

Jasność i kontrast wyświetlacza mile poprawiła i zwiększenie kąta widzenia. Na codzień i rozrywki, który jest całkowicie brakuje. A dzięki powłoce antyrefleksyjnej użyciu tego tabletu internetowego jest dogodna zarówno w domu i na ulicy.

Głośnik lokalizacja uległa zmianie – są one na tyle blisko siebie. Ale jakość dźwięku nie ulega zmianie – wszystkie dźwięki czyste i syczy. Jako urządzenie multimedialne jest całkiem dobry iPad Mini 4 – Badanie to potwierdziło.

Czas urządzenia grzewczego i

Niestety, ze względu na fakt, że wymiary urządzenia uległa zmianie, a zmniejszoną pojemność akumulatora. Teraz jest to tylko 19,3 W / h versus 23,8, jak w iPad Mini 3. ale przyjemnych użytkowników niespodzianka, urządzenie okazało się dobrze zoptymalizowane, tak że czas pracy nie zmieniła się znacznie, a nawet nieznacznie się poprawiła.

Pełne naładowanie baterii będzie trwać 3-4 godzin gry i godzinach 8 filmów. Jest to bardzo dobry wskaźnik dla małego tabletu internetowego.

Badania wykazały, że tabletki w nim warunki termiczne są zoptymalizowane. Nawet po uruchomieniu „ciężkie” aplikacje i długotrwałe stosowanie więcej niż dopuszczalne i komfortową temperaturę gadżet nie jest ogrzewany.

Opcje

Nabywcy mają do wyboru między 4 iPad Mini 64 GB, 16 GB i 128 GB. Jak zwykle, wsparcie dla kart pamięci nie jest, więc urządzenie z dużą ilością pamięci jest nadal najbardziej popularny. Każda z opcji można kupić z Wi-Fi lub Wi-Fi + 3G.

Najbardziej opcja budżet – Mini iPad 4 Wi-Fi w 16 występie. To kosztuje 32 990 rubli. Ale najdroższe seria iPad Mini 4, których cena prawie 59.000. Rubli, jest wyposażony w więcej funkcji i 4G. Jednakże, jest to typowa różnica dla urządzeń Apple.

Czy to iPad uzasadnionych oczekiwań?

Główną wadą iPada Mini 4 – cena. To nie jest tak duża jak to jest niezrozumiałe dla potencjalnych nabywców. Na przykład, w wersji mini spektaklu 2. generacji iPada nie różni się zbytnio od nowa, i wynosi obecnie 3 razy tańsze.

W ogóle, to tabletka internet jest dobre dla biznesu i dla przyjemności. Wyświetlacz jakość, dobre osiągi, design pojemność baterii. Ale oto błędy w systemie operacyjnym, aby kupujący myśleć.

Zmiany nie lubił też wszystko w projekcie. Lekki korpus i wziąć kilka mm szerokości – to nie jest zły, ale nic „podstawową” w to urządzenie, i tak i tak jest nadal „mini”. Na bardziej wygodna opcja, też nie można mówić – że 2nd że trzecia „mini iPad” światło i przemyślane.

Jeśli zdecydujesz się na zakup iPada mini i czwartej generacji nigdy w rękach nie posiadał poprzedni model w serii, to urządzenie będzie cię zadowolić. Ale ci, którzy mają do czynienia z poprzedniego minipadami, jego zdaniem niejednoznaczne – miłośnicy produktów Apple oczekuje od większych producentów.

Niezależnie poczęte producentów, nie przyszedłem, aby utworzyć nowy iPad Mini 4 – recenzja jest pokazany. Miłośnicy produktów Apple nadzieję, że 5th przedstawiciel serii będzie się różnić od poprzednich.