730 Shares 2231 views

Rycerze Okrągłego Stołu: „The Power – to nie jest sprawiedliwość, sprawiedliwość – to jest moc.”

W moim dzieciństwie powiedziano nam w nocy z rodziców są różne ludowe opowieści o zwierzętach, dobrych i złych ludzi. Ale w Anglii, człowiek śmiał się, gdy on nie wie, kim jest Korol Artur i Rycerze Okrągłego Stołu. Od dzieciństwa, mieszkańcy tego kraju, aby zaszczepić miłość słynnych wyczynach angielskich rycerzy. Jeśli nasze dzieci jak dziecko bawiące się w wojnę i prezentują się Aleshey Popovichem i Iley Muromtsem Anglicy pokonać sztucznych miecze, prezentując się Lancelot i Arthur.

„Siła – to nie jest sprawiedliwość, sprawiedliwość. – to jest moc”

Jak to wszystko się zaczęło? Według legendy, w której rzeczywistość miesza się z fikcją, Rycerze Okrągłego Stołu prześledzić ich historię z kornoulskogo Tintagel Castle. Według legendy żył dzielnego rycerza z żoną Gorlua Igren, który zdobył swoje piękno Król Uther Pendragon. Nie można zakochać się w kobiecie, król ucieka się do uroków i prosi o pomoc kreatora Merlin, który żył w czasie. Zwrócił się do zewnętrznego wyglądu Uthera Gorlua. I dopiero potem wykonany układ dziewczynek, a wkrótce z ich związku urodził się chłopiec, który został nazwany Arthur. Jeszcze przed urodzeniem, był przeznaczony do stać odważny i mądry król, ze względu na jego narodziny zadbał o siebie czarodziejem. Słynny rycerz i jego żona mieszkała w zamku Guenever Kamelott. Tam też Rycerze okrągłego stołu jest włączone po raz pierwszy. Pomysł za przykładem Wieczerzy Pańskiej. Korol Artur zamierza zrobić honor, szlachetność i wykorzystuje Główną cechą królestwa. Zgromadzeni przy okrągłym stole, oni rozwiązać problemy dotyczące królestwa, był to rodzaj władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.

Wyrzeczenie of Honor

Nie przeznaczone do królestwa Arthur przez długi czas, aby zatrzymać się na model szlachty. Pierwszy rycerz Tristan zakochał się w żonie irlandzkiego króla Marka – Isolde, a później Arthur cierpieli z braku miłości. Jeden z rycerzy Lancelot zapłonął gorące uczucia do Ginewry, który odpowiedział. Artur był w stanie przeprowadzić przez szlachtę życia, i nie stracił nawet w tej sytuacji, pokazując, że przykładem dla innych. Na stosunkach Lancelota i Ginewry znał wszystkie Rycerze Okrągłego Stołu, ale Artur milczał, tak aby nie powodować zniszczenie braterstwa. Okazuje się, że nie wszyscy rycerze byli tak szlachetny i godny tego tytułu. Modred przekonany Arthur iść na polowanie, w nadziei, że spotkanie wyznaczy ukochanej. I tak się stało, ale przebiegły Modred nie zatrzymał, i włamali się do sypialni do Ginewry. Nauki niniejszego Arthur i Rycerze okrągłego stołu były zmuszone do reakcji. Ich zdanie było okrutne: jego niewierna żona spalić na stosie. Ginewra był przywiązany do pala, kat był gotowy i czeka na swoich zamówień Artur, ale zawahał się. I wreszcie, nie było Lancelot, Ginewra, która ukradła. Jest to izolacja i czekał na Artura. W rezultacie, braterstwo musieli maszerować do Franków, a tym samym Modred zaletą braku Artura i postanowił przejąć władzę. Słysząc to, król natychmiast odwrócił swoją armię z powrotem do domu. Komblan pobliżu rzeki wziął ostrą walkę między Arturem i Modredom, który zabił wielu wspaniałych rycerzy. Modred został również zabity przez Artura, ale przed śmiercią udało mu się rany króla. Leżące w pobliżu rzeki, Arthur rycerz zapytał Bodivera rzucić miecz w Komblan do miecza zginął wraz ze swoim panem i nikt nie niszczą honoru swego wyrzeczenia, niesprawiedliwości i podłości. Z rzeki ręce kobiety, która odbyła się słynny miecz. Noble zakończył życie Arutra nie mniej szlachetną śmierć.

Gdzie prawda i fikcja?

Obecnie istnieje wiele dyskusji na temat istnienia Artura i jego rycerzy. Było rycerze Okrągłego Tabela naprawdę szlachetne takie jak oni czerpać teraz, a te wszystkie tam ludzie? Wiele zamków, takich jak Tintagel, narodzin Artura, nadal istnieje, choć z nich były tylko ruiny. Dokumenty z tego okresu potwierdzają również istnienie Artura, Lancelota i innych rycerzy. Ale czy były one rzeczywiście tak szlachetny – nie jest znane, a co za różnica. Najważniejsze, że ta piękna legenda pouczającą znaczenie, a wszyscy młodzi ludzie patrzą na Rycerzy Okrągłego Stołu.