788 Shares 3757 views

Historia "Honda Integra"

Po raz pierwszy w modelu publicznym „Honda Integra” zadebiutował w 1985 roku. Samochód był dostępny dla klientów w dwóch wersjach nadwozia – coupe i sedan. W amerykańskich samochodach sprzedawanych na rynku pod nazwą „Acura”. Cztery lata później, japoński producent zaprezentował zaktualizowaną modyfikacji samochodu, którego dopuszczenie do obrotu zostało przeprowadzone do 1993 r. Silnik „Honda Integra” Druga generacja stała się pierwszą silnik atmosferyczny, którego gęstość mocy wynosił 100 „koni” za każdy litr objętości roboczej. Należy zauważyć, że seria została opracowana trzy warianty elektrowni. Jak na polach, nie jest oferowany do wyboru albo cztery lub pięć automatycznych etap prędkości mechaników. Generalnie, modyfikacje mogą być opisane jako niezawodne i skromny samochodu.


W 1993 roku został uruchomiony gazociąg z następnym, trzecim pokoleniu „Honda Integra”. Specyfikacje nowych elementów nie różni się zbytnio od swojego poprzednika. Główny nacisk w samochodzie został umieszczony na wygląd stał się bardziej „rapid” ze względu na zaostrzoną czołowej. Dwa lata później, sprzedaż w Europie dały japońskich samochodów w składzie „Acura”, który był realizowany za granicą. W 1997 roku rozpoczął seryjny sportowy produkcji coupe. Aby nazwą Type R. modyfikacje prefiks został dodany

W 2001 roku, podczas wystawy w firmie Detroit Honda przedstawiła uaktualnioną wersję samochodu. Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok w „Honda Integra” czwartej generacji – jest on powszechnie stosowany w wykończeniem aluminium. Samochody w swoim przebraniu, jak wszystkie jego dynamiki i agresywności. Pod jego maską jest silnik dwulitrowy, że był w stanie rozwinąć 160 koni mechanicznych. Dla sportu producent zmienność dostarczył 220 powerplant.

Następna aktualizacja samochody sportowe dotknął zmodyfikowany typ R i wystąpił w 2004 roku. Nowy „Honda Integra” był znacznie szerszy. We wszystkich innych aspektach styl pozostał ten sam. Zmiany w palecie kolorów samochodów: został on uzupełniony aksamitną-niebieskie zabarwienie. Zwiększenie szerokości korpusu pociągnęło za sobą potrzebę nowego zawieszenia. Ponadto, projektanci, zdecydowano o konieczności podniesienia nieistotne kolumny kierownicy. Doskonała dynamika samochody po raz kolejny podkreślił, całkowicie nowy zderzak. Jeśli chodzi o wnętrze samochodu, to tutaj niektóre stylowe elementy zostały dodane. Wśród nich, aluminium wstawia na pedałach, jak również oryginalnego pokrętła na dźwigni zmiany biegów wykonana ze stali. Dość ciekawym rozwiązaniem było również zainstalowanie większej instrumentacji.

„Honda Integra” był jeszcze inny wariant, w jakim znaków tytuł jest dodawany. Urządzenie różni się od opisanego powyżej jedynie kilku drobnych elementów wyposażenia typu R, które należy podkreślić, sportowym. Na przykład, obrzeża koła powstaje w wyniku naturalnej skóry. Moc silnika w tym wariancie było 160 koni mechanicznych. Ze względu na fakt, że producent ma skupić się na funkcjonowanie napędów, projektanci zastąpiła „wypychania” w kierownicy i samochód został wyposażony w ręczną pięciu etapach. Dzięki zastosowaniu kół o wymiarach 17 cale ciało nieznacznie wzrosła.

Cokolwiek to było, Honda Integra był samochód, w którym możliwe było łączenie dynamiki, doskonałą obsługę i zewnętrzną agresję.