437 Shares 4120 views

Pianista Victoria Postnikov: biografia, życie osobiste

Victoria Postnikov – utalentowany pianista, pierwszy oświadczył sobie dzięki prestiżowym konkursie Vianna da Motta. Filigran technika, naturalne dary, złożone i ciekawy repertuar – warunki sukcesu. Najlepszą rzeczą w tym kobieta zarządza wykonanie romantycznej muzyki. Co jeszcze możesz nam powiedzieć na ten temat?

Victoria Postnikov początkowy sposób

Pianista urodził się w Moskwie, stało się to w styczniu 1944 roku. Victoria Postnikov wcześnie zainteresował się muzyką. Dziewczyna była prawie sześć lat, gdy jej rodzice naukę w szkole muzycznej. Pierwszy koncert Victoria dała w wieku siedmiu lat. Publiczność była zafascynowana sposób młody pianista wykonuje Koncert fortepianowy Mozarta.

Kontynuować szkolenie Postnikov postanowił w Konserwatorium Moskiewskim. Była uczestniczących w kursie, który doprowadził Yakov Flier. Ten człowiek, który jest znany ze swego daru nauczyciela, Victoria jest bardzo wdzięczny. Pomógł początkującego pianisty przynieść technikę do perfekcji.

Pierwsze sukcesy

Victoria Postnikov pierwszy przyciągnął uwagę publiczności podczas treningu w oranżerii. Utalentowana dziewczyna wzięła udział w Konkursie Chopinowskim, który odbył się w Warszawie. Główną nagrodą następnie udał się do innego uczestnika, ale jurorzy chwalili zdolność zawodników.

W 1968 roku Victoria działał w prestiżowym Vianna da Motta, który odbył się w Lizbonie. To było wtedy, że była w stanie wygrać swoje pierwsze wielkie zwycięstwo, dzięki czemu stał się znany w Europie. Postnikov podzielił pierwsze miejsce z Farhad Badalbeyli, muzyk z Azerbejdżanu.

W 1970 roku Victoria Postnikov znakomicie przeprowadzone na Międzynarodowym Konkursie Czajkowskiego. Potem zajął trzecie miejsce. To ciekawe, że w tym konkursie udział i Vladimir Spivakov, którego pianista później poślubił.

repertuar

Victoria Postnikov – pianista, że natura nie jest pozbawiony talentu. Ona stała się gwiazdą nie tylko do swoich danych, podziwiając opinie dostaje jej technikę filigran. Należy zauważyć, i słynny repertuar – ciekawe i skomplikowane. Straussa, Brahmsa, Chopina, Brucknera, Czajkowskiego, Glinki – utwory fortepianowe z tych autorów, często wykonuje.

Najwyższy podziw fanów jest jak dobry w Victoria romantycznych kompozycji. Wyrafinowane utwory Prokofiewa pozwolić wykonawca w pełni wykazać swoją bezbłędną technikę.

Ponadto Postnikova kiedykolwiek wykonywać utwory Arvo Pärta, kompozytor z Estonii. Ten człowiek również aktywnie współpracował Spivakov.

Pianistka i skrzypaczka

Nie jest tajemnicą, że Victoria Postnikov i Vladimir Spivakov były mąż i żona. Pianista na ślubie był pierwszy, a dyrygentem był już rozwiedziony. Niestety, Unia z dwóch gwiazd zerwała. Postnikov odeszła od męża dla innego mężczyzny, a Victoria Vladimir rozwiedziony we wczesnych latach osiemdziesiątych. Spivakov był bardzo zdenerwowany z powodu decyzji drugiej połowie opuszczenia, wielokrotnie próbował ją odzyskać. Jednak pianista pokazał jędrność i uzyskał rozwód.

Chęć opuszczenia była wzajemna, ale dawni małżonkowie udało się utrzymać przyjazne stosunki. Spivakov brał czynny udział w wychowaniu ich łącznie z Postnikova syn Aleksandra, choć nie nosi jego imię. Spadkobiercą muzyków idąc w ślady rodziców połączony swoje życie z muzyką. Sam wkrótce po jego rozwodzie z Victoria zajęła trzecie małżeństwo, choć pierwotnie przeznaczone tylko sobie tylko kreatywność Vladimir.

Rodzina, miłość

Oczywiście fani zastanawiać się tam po raz drugi, aby poślubić Victoria Postnikov. Prywatne życie gwiazdy jest naprawdę rozliczane stało wybrany Giennadij Rożdiestwienski. Kompozytor pianista stał się nie tylko troskliwym mężem, ale również partnerem w dziedzinie muzycznej.

Co ciekawe, drugi mąż Postnikova dał synowi imię żony przez Spiwakowa, oficjalnie przyjęty chłopca. Alexander Rożdiestwienski otrzymał znakomite wykształcenie, ukończył Konserwatorium w Moskwie, a następnie w Paryżu Royal College of Music. Przez pewien czas, skrzypek mieszka we Francji, ale największy sukces czekał na niego w jego ojczystym kraju.

Ciekawostką

W sławy pianista licznych hobby, a wśród nich istotną rolę odgrywa podróży. Skład orkiestry symfoniczne Postnikov Victoria Valentinovna podróżował do wielu zakątków świata. Celebrity często zapraszany do krajów europejskich, jak to się stało się w Australii, Ameryce Południowej i Japonii.

W 2016 roku, gwiazda odwiedziła Francję. Fani mogli cieszyć się muzyką Wiktorii w murach Filharmonii Paryżu. Za rolę wybrała utwory Rachmaninowa, jeden z jego ulubionych autorów. Dalsze plany twórcze Postnikova są utrzymywane w tajemnicy. Wiemy tylko, że sława w najbliższej przyszłości nie planuje pożegnać się sceny.