86 Shares 7581 views

Aktor Euclid Kyurdzidis: Biografia, kariera, życie osobiste

Evklid Kiriakovich Kyurdzidis – rosyjski aktor, który podbił serca publiczności z ich utalentowanego gra w filmie i teatrze. O tym, jak popularny aktor zyskał sławę, dowiesz się z tego artykułu.


dzieciństwo aktor

Po zakończeniu II wojny światowej dziadków Euclid przeniesiony do Związku Radzieckiego i zamieszkał w małym miasteczku, gdzie ludność grecka zdominowanym głównie. I tam urodziła małą Euklidesa. Chłopiec urodził się w rodzinie wielodzietnej. Mama – Lamar K. – poświęciła swoje życie pracy w teatrze. To jest jej praca często uciekają się małą Euklides do zapoznania się z najnowszymi filmami. Ojciec chłopca – Kyriakos Antonowicz – zdecydował się studiować matematykę. Warto zauważyć, że jest to papież zaoferował mu głośne imię greckiej.

Później rodzina zdecyduje się przenieść do miasta Essentuki, gdzie Euclid idzie do szkoły średniej. Mówi się, że od wczesnego dzieciństwa chłopiec lubił wywołać uśmiech innych. Zainspirowany jednym z filmów oglądane Euclid postanawia, że gdy pracownik staje się cyrk.

Jak oni się interesy starszego chłopca zmieni. W szkole średniej, Euklides Kyurdzidis poważnie interesuje się literaturą. Jak upadek chłopiec poemat Gumilev i Puszkina, produktów Nabokova, opowiadania Gogola.

młodzież

W Essentuki Euclid Kyurdzidis ukończył 8 klasie. Po otrzymaniu certyfikatu przyszłego aktora decyduje się zostać aktorem. W tym celu młodzi ludzie ubiegający się o dopuszczenie do Dniepropietrowska Szkoły Teatralnej. W szkole oprócz działającego Euklides był nowy w przypadku – badanie języka ukraińskiego.

W 1987 Euclid rozprowadzane w mieście Łucku do pracy w Teatrze Dramatycznym. Euklides Kyurdzidis czasu, aby zagrać kilka scen przed wcieleniem do wojska. Służył facet w Astrachaniu, w wojsk rakietowych, w miejscu startu, zwany Kapustin Jar.

po wojsku

Po służbie w wojsku Euclid Kyurdzidis zdecyduje się kontynuować naukę. Tym razem składa dokumenty w Państwowym Instytucie All-Russian Kinematografii, na wydziale aktorskim. Egzaminy wstępne, jednak, jak wszystkie następne, Euklides wynajmuje doskonała. Ale nauczyciele instytucji nie widzą przyszłą gwiazdę młodego mężczyzny. Walcząc Kyurdzidis próbuje udowodnić złych nauczycieli. W rezultacie, ze względu na jego poczucie celu, Euklides ukończył z wyróżnieniem.

greckie obywatelstwo

Podczas studiów w Instytucie rodziny Euclid Kyurdzidis postanawia przenieść się do Grecji. Młodzi ludzie często odwiedza swoich rodziców. Później przyznał, że on po prostu chciał porzucić studia i mieszka w Grecji. Ale pragnienie, aby stać się aktorem był silniejszy.

Trzeba powiedzieć, że w 1996 Euclid wybitne obywatelstwa greckiego, który jest dumny ze do dnia dzisiejszego. Warto również zauważyć, że w 2010 Kyurdzidis działa na burmistrza miasta Saloniki. Aktor nie oczekiwać, aby wygrać. Euklides po prostu chciał podnieść nastrój miejscowych ludzi, którzy doświadczyli ciężkie czasy z powodu złej sytuacji ekonomicznej w kraju.

Praca w teatrze

Po walce Euclid Kyurdzidis, filmy, które wyglądały na miliony widzów, uczestniczy w produkcji teatralnej o nazwie „Hamlet”, który trwa zaledwie 7 role.

W teatrze, wydaje się wielką okazję pracować z takimi postaciami jak Irina Kupczenko kulturalnych, Vladimir Etush Michaił Kazakow, Aleksander Feklistov. Zespół występował z powodzeniem w różnych krajach. Wśród nich – Japonii, Bułgarii, Chin, Niemiec i tak dalej ..

Euklides z powodzeniem bierze udział w muzycznej produkcji „Annie”, „Nina Chusovoi Venetian Night”, gdzie gra markiza de La Ronde. Doskonałe wykonanie podano w spektaklu „Hej, Truffaldino!” W reżyserii Olgi Anohinoy w roli Truffaldino.

Po udanych występach Euclid odgrywa w reżyserii Wiktora Shamirova „For Women Only”. Mówi się, że aktor przez długi czas nie chciał podpisać umowę z dyrektorem, jako zakończenie spektaklu została przeprowadzona przez striptizer. Ale po przeczytaniu scenariusza rozebrana do naga Euklides nie jest przestraszony. On doskonale spełnił swoją rolę.

role filmowe

Aktor Euclid Kyurdzidis grał w różnych wzorach. Jednym z pierwszych – „Carry moje konie” w reżyserii Władimira Motyla, który pobrał próbki bez aktora do głównej roli. Z tego Kyurdzidis musiał zrobić wielką ofiarę – puścić wąsów i włosów wyciąć nalyso.

Następnie ról w serialu „Work męska” (2001) i „Special Forces” (2002). Niezwykła wydajność w filmie „War” (2002), gdzie zagrał Ruslan Euclid – 50-letni owczarek ze złotymi zębami. Do tej roli, aktor wziął dużo makijażu i zdolność do uzyskania żądanego obrazu. Ponieważ większość publiczności, że zrobił to dla chwały.

Rola w „Babim Jarze”

Euklides Kyurdzidis, filmy z udziałem, które są popularne wśród wielu widzów, przyjmuje oferty do odegrania w filmie o nazwie „Babi Jar” Amerykański reżyser Dzheffri Kenyu. Ta rola dała aktorowi krok do sławy. Euklides będą dzielić wspomnienia później z dziennikarzami, że byłoby dość trudno nadano ten spektakl, jak sama ta historia jest ciężki. Film jest opowiadane o tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Przyzwyczaić się do roli i poczuć, że osoby przeniesione w tych okropnych czasach, to było dość trudne.

kolejne projekty

Po ciężkiej pracy w nocy Kobiet Play Euclid Kyurdzidis rozpoczyna prace nad projektem Victor Shamirova «Savages». Wraz z nim w komedii są zaangażowane takich wspaniałych aktorów jak Gosha Kutsenko Aleksieja Gorbunov, Konstantin Yushkevich, Vladislav Galkin i Marat Bashara.

W tym obrazie Euclid działa przez około dwa lata. Następnie aktor zaproponował rolę w serialu „Mleczarka z Hatsapetovki” w kinie „jest ważniejsze niż miłość”, „Love-marchewki”. To jest po wykonaniu w filmie „1612 Kroniki niejasne czasu”, „180 lub więcej”, „Fate monarcha” i inne.

W 2006 Euclid prezentuje nagrodę dla udzielenia pożądania Peacemaker, aby pomóc ludziom, robić jak najlepiej.

Euklides Kyurdzidis: miłość życia

Jego życie osobiste Euclid Kiriakovich starannie stara się ukryć, więc dziennikarze od dawna uważany za człowieka kwalifikują kawalerem. Później w rozmowie z papieru Moskwie przyznał, że był żonaty trzy razy. W tej chwili, aktor Euclid Kyurdzidis (żona aktora – ani pierwszym, ani w przyszłym – nie jest znane) to jedno i aktywnie poszukuje drugiej połowie.

Euklides przyznaje, że dość kochliwy mężczyzna, więc trzymać się blisko kobiety jest wystarczająco trudne.

Powodzenia dla aktora w pracy iw życiu osobistym!