500 Shares 5005 views

Werber. Książki w celu – jak to czytać?

Miłośnicy dobrych ciekawych prac, oczywiście, znane są takie nazwy jak Werber. Książki w celu być odczytywane przez tego autora, albo po kawałku? Ten problem stoi wiele wielbicieli jego literackich arcydzieł.


Sam (książki zostaną wymienione w kolejności poniżej) zaleca czytanie dzieł sztuki w porządku chronologicznym, jak jego wewnętrznym świecie każdego roku zmieniła Werber, tematy – także, choć nieznacznie. Szczególnie przestrzegać priorytetów jest niezbędne, jeśli chodzi o odrębnej serii.

Werber. Aby czytać książki lub po kawałku?

Tak więc, należy rozważyć kwestię bardziej szczegółowo. Przed nami jest pisarz Bernard Werber. Książki w porządku? Tak więc, czy są one warte czytania? Autor twierdzi, że nie jest to konieczne. Ogólnie ciekawy i ekstrawagancki osoba jest Werber. Książki w porządku w pewnym cyklu, w zasadzie przedłużeniem wzajemnie, pomagają zobaczyć powstawanie autora prześledzić bieg jego myśli, i tak dalej. D.

W każdej pracy autor przedstawia krótki opis poprzednich imprez. W zasadzie, osoby również nie są zbyt podłączone. Ale czytając dzieła porządku, nie dostaniesz prawdziwą przyjemność z pełnego zrozumienia idei autora.

„Mrówki” seria (najbardziej znany)

należy zacząć od najbardziej znanych dzieł autora. Co Werber napisał książkę? Według „mrówki” są na porządku pierwszej serii. W tych książkach, czytelnik dowiaduje się o najciężej pracujących w świecie istot, ich zdolności do przestrzegania zasad. W skrócie, mrówki są marzeniem każdej dyktatora. Autor twierdzi, że, którego cywilizacja byłoby realne, owady i ludzi. Pierwsza książka została opublikowana w 1991 roku. To się nazywa – „mrówki”.

Kolejna książka została opublikowana w 1992 roku. Jest to kontynuacja trylogii o nazwie „Dzień mrówek”. Działania odbywają się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Mrówki organizuje kampanię przeciwko ludziom, jedli z kolei opracowanie trucizny przeciwko małe ale strasznych stworzeń. W świecie ludzi ginie chemików. Została ona przyjęta w celu zbadania detektywa i dziennikarz.

Trzecia książka – „Rewolucja mrówek” w wydaniu z 1996 r. Działka bardziej interesująca. A młoda dziewczyna odnajduje tajemniczą książkę w jaskini. W tym samym czasie, bezpłciowy stary mrówka wraca do domu, aby powiedzieć coś o ludziach. Jednym słowem, cała seria spodoba się fanom science fiction.

Inne książki

Między dwóch ostatnich tomów „mrówki”, napisał autor i inne prace. Więc, co jeszcze mówił czytelników Bernard Werber? Wszystkie książki w porządku, oprócz wyżej wymienionej serii, przyjrzeć się bliżej.

„Encyklopedia względnej i absolutnej wiedzy” został opublikowany w 1993 roku. To właśnie ta książka w ostatnim tomie „mrówki” jest młodą litseistka. Stąd czerpie wiele mądrości, dzięki czemu pewne wnioski. Zawiera artykuły na różne tematy, które zebrane Bernard Werber (książki w kolejności omówione w artykule). Oni nie mają indeks lub chronologii. W skrócie, encyklopedia jest tylko zbiór zabawnych opowiadań i zabawny informacji.

W 1994 roku urodziła się książki „Tanatotavty”. To dzieło pilotów testowych, które muszą przejść do następnego świata. Roman jest w stanie zmienić reprezentację urodzenia danej osoby, śmierć, mitologii, miłość, podróże, powraca, śmiech, smutek …

out "Travel Book" w 1997 roku. To wciąga czytelnika w podróż, czyniąc go bohaterem. Nie można zadowolić fanów książki z odległych krajów.

1998 – czas uwalniania książki „Ojciec chwały.” Jest to ulubiona powieść Werber. Początkowo wygląda kryminału, ale potem zamienia się w fantastycznej wersji ludzkiej ewolucji.

„Imperium aniołów”, wydanej w 2000 roku. W książce główny bohater umiera na pierwszej stronie. W niebie, jego „garnitur do pracy,” anioła stróża trzech zupełnie różnych ludzi.

W 2001 roku ukazała się książka "The Last Secret". W nim autor zaprasza czytelnika do wnikania w tajemnice ludzkiego umysłu. Naukowiec gra z komputerem w szachy i nagle umiera. rozpoczyna dochodzenie.

2002 – opublikował zbiór „Drzewo możliwych” historie. Tutaj autor wysuwa hipotezę o tym, jak świat byłby, gdyby tylko …

W 2003 Werber napisał książkę „Nasi przyjaciele człowieka”. Autor zaprasza czytelnika do tak zwanej wersji reality show „za szybą”. Człowiek o to przypadek szkło z kobietą. Obaj są ofiarami tajemniczego eksperymentu.

2004 – Książka „Jesteśmy bogami”. Guardian Angel Michel muszą stać się uczniem Boga. On znowu oglądać ich braci śmiertelników, spotkać starych znajomych i nową miłość.

autor publikuje książkę "The Shadow of the Gods" w 2005 roku. Wszystkie takie same, Michelle wpada w niebezpieczeństwie. Musi zmierzyć się z okrutnym „Deicide”.

Kolejna książka nazywa się „Motyl Gwiazda”. Wyszła w 2006 roku. Książka opowiada o ludziach, którzy wyjechali w poszukiwaniu nowego domu w przestrzeni.

2007 – "The Mystery of the Gods". 2008 – zbiór opowiadań „Raj na zamówienie.” Książka „Kasandry Lustro” pojawia się w 2009 roku. Ta praca jest o młodym wróżbita musi szczególnie kobiet seksapilu.

W 2010 roku opublikował książkę „Cyklop” śmiech najlepszych komik na świecie, który zmarł w tajemniczych okolicznościach. Werber najnowsze dzieło – „Jedna trzecia ludzkości” – ukazał się w 2012 roku. Wspaniała powieść fantasy, podobnie jak poprzednie, zdobył wielu fanów.

czytelnicy są zadowoleni

Jednym słowem, w rzeczywistości jest on utalentowany pisarz Bernard Werber. Książki w kolejności lub niezgodne będzie czytać fanów fiction – nie są tak ważne. Co ważne, prace te są spełnione. Pisarz jest w stanie zrobić jego powieści i opowiadań ekscytujące, fascynujące, niesamowite. To dlatego, że w swojej pracy i nadal pojawia się coraz więcej zwolenników.