274 Shares 8279 views

Nina Ozornina: aktorka, który poświęcił całe swoje życie do epizodów filmowania

Nina Ozornina jako aktorka jest mało znana opinii publicznej z powodu jej życiu osobistym i karierze opracowali niezauważony przez oczach opinii publicznej. W okresie od 75 th do 2015 roku. Aktorka zagrała w 12 filmach w ogóle, a wszędzie odegrał małą scenę. Co było życie Nina Aleksandrowna i co robi dzisiaj?


Ozornina Nina Aleksandrowna: biografia

Nina urodziła się 26 lutego 1953. W 1971 roku został studentem Szkoły Shchukin, uczestniczących w kursach Lyudmily Stavskoy i Vera Lwowa.

Nina Ozornina, biografia, że w sensie twórczym, nie było bardzo dobre, zaczęli zachowywać się w filmach, jako student, „Szczupak”. Jednak więcej części bitowe, ona nie postępuje.

Od 75 th do 85 th roku Nina serwowane w teatrze. Wachtangowa. Potem poszedł do pracy i zajmowała się domem. W filmie aktorka pojawia się tylko sporadycznie, natomiast w dalszym ciągu odgrywa niewielką rolę.

„Droga”

W 1975 roku, ekrany z melodramat Leonid Popow „Droga”, w którym pojawił się student Ozornina w epizodzie Niny. Bohaterka Ozornin ciągu kilku minut czasu ekranowego rozmawia przez telefon z matką i bezwstydnie wędkowania jej pieniądze. W pewnym momencie w rozmowie zakłóca telefon, który otwiera oczy matki na jej córka leżą.

Nina Ozornina: Filmografia. "The Meeting Place Can not Be Changed"

Ozornina raz w programie „Niech mówią,” przyznał, że najbardziej godnym rolą w jej karierze była rola barmana w filmie „miejsce nie może być zmieniona.” Tym razem aktorka wzięła trochę więcej czasu na ekranie, ale nawet wspólny epizod z Władimirem Konkin aktorka nie przyniesie dużo szczęścia.

„Great Magia”

Nina Ozornina 80-metrów, grany przez Anna Maria w spektaklu telewizyjnym "The Great Magic." Reżyser dokonaniu tego Miroslav Belovich. Partnerami aktorka na scenie stał Irina Kupczenko Jurij Jakowlew, Vladimir Etush Alla Kazan.

„Great Magia” – historia iluzjonisty, który odwrócił się do góry nogami świat prostaka nazwie Kolodzhero niszcząc jego małżeństwa i życia w ogóle.

„Świat Dziecka”

W komedii Valeria Kremneva „Dětský Mir” Ozornina zagrał rolę sprzedawcy działu papeterii. Obsada w filmie wykonaniu Natalii Gundareva, Valery Zolotukhin i Valentina Talyzina.

W centrum fabuły filmu – powieść, która wybuchła między jubilera i solidnej młodej atrakcyjnej kobiety.

„Córka”

dramat społeczny „Córka” Aleksandra Blanka została wydana w roku 1987. Główną rolę w tym projekcie poszedł Olge Mashnoy, która później staje się gwiazdą filmu „Naval Kadetów, do przodu!”.

Dwuczęściowy film jest poświęcony problemowi ojców i dzieci.

„Powództwo cywilne”

„Powództwa cywilnego” – film w 1988 roku, w którym udział wzięli Peter Velyaminov Witalij Sołomin i Mariana Vertinskaya. Jesteśmy w obraz jest o losach głównego zakładu chemicznego Marlena Butov, o tym, jak odmówił poprawić, aby poprawić nadzór, co czyniło miejsce ich usług. Ozornina pojawił się w małym niepozornym roli.

"Żołnierze-13"

Po 20-letniej przerwie w filmie Nina powraca na ekrany w „żołnierze” z popularnego serialu komediowego 13. sezonu. Film został wyemitowany na kanale telewizyjnym "Ren-TV" i "Pepper". Przez cały czas swego istnienia 17 sezonach został zwolniony i ponad 500 odcinków. Obsada w show w wykonaniu Oskar Kuchera i Aleksey Maklakov Alexey Oshurkov.

„żołnierzy. Album Discharge "

Rok później Ozornin ponownie zaproszony do wzięcia udziału w „żołnierza”: to było w tym czasie kręcenia następnego sezonu, zatytułowany „Album Discharge”. Dyrektor projektu został złożony przez Michaił Iluchin. Obsada Wiaczesław Grishechkin (pułkownik Aleksandr Stepanovich Starokon) i Ilya Mitrofanov (Sierżant Ford).

„Dar losu”

W 2009 roku Alexander Karpilovskaya dla kanału telewizyjnego „Rossija 1” odbył serię „dar od losu.” Obsada w filmie wykonaniu Marii Poroshina ( "Night Watch"), Catherine Rednikova ( "Obejmując niebo") i Irina Lachin ( "praca psa").

Jesteśmy w melodramat jest o los Mariny i jej niepowodzenia Rakitinoy. Zestaw standardowych zdarzeń: rozwód, wypadku samochodowego i innych kłopotów. Film zawiera elementy detektywistyczne.

„Niewidzialny”

Nina Ozornina grał Oksana Fiodorowna Awdiejew multiserial detektywa w "Invisible Man". Według opowieści, Awdiejewa jest mama z Maksima Voronina, który stracił dziecko.

Istotą detektywa że ujawnienie zbrodni zaangażowanych w rodzinie, mama i tata w których – byłego KGB-Schnick.

„Prawo do prawdy”

W 2012 roku, ekrany z detektywem „prawo do prawdy” z Elena i Boris Ksenofontova Hvoschyanskim rolach głównych. I znowu w środku działki – różne przestępstwa. Ozornin bohaterka spotyka się krótko na ekranie w trakcie dochodzenia w tej sprawie.

„Aby poznać przyszłość. Życie po Vanga "

Nina Ozornina w 2014 roku wziął udział w filmie dokumentalnym „Wiedz Future”, który został poświęcony na los wizjonerskiego Vanga. W tym projekcie, aktorka otrzymała rolę dyrektora sierocińca.