607 Shares 6706 views

Stomatologia w Tsaritsyno. Klinika stomatologiczna numer 62: adres, tryb pracy

Jeśli potrzebujesz dobrej dentysty w Tsaritsyno, niedaleko metra, powinieneś zapoznać się z "Gabinet stomatologiczny nr 62 DZU" GAUZ. Znajduje się w dosłownym znaczeniu 5 minut spacerem od stacji metra pod adresem: ul. Caspian, 38 (tylko w metrze, trzeba odejść od kierowcy, jeśli wyjdzie z centrum). Klinika przyjmuje pacjentów 7 dni w tygodniu, od 8.00 do 20.00, a w niedzielę w tym samym czasie (numer 105) można uzyskać nagłą opiekę dentystyczną.

Krótkie informacje

Ta klinika stomatologiczna pracowała przez prawie 20 lat – od grudnia 1997. Klinika stale aktualizuje sprzęt medyczny i wprowadza najnowsze technologie leczenia. Więc w 2012 r. Przeprowadzono kompletną modernizację, w której pojawiły się w szafkach bloki włoskich stomatologii, nowoczesne radiowizjografy, tomografia komputerowa najnowszej generacji, ortopotomogram i inne nowoczesne urządzenia.

W 2013 roku stało się możliwe w klinice implanty stomatologiczne i protetyka stomatologiczna, nowe technologie w zakresie estetycznego odbudowy stomatologicznej, technologii laserowych w leczeniu zębów i przyzębia.

Dziś nowoczesne centrum dentystyczne oferuje takie usługi dentystyczne:

 • Usługi w ramach programu gwarancji państwa (polityka OSM);
 • Dentoprotetyka na preferencyjnych warunkach;
 • Zaawansowana opieka dentystyczna;
 • Usługi endoskopowe i periodontologiczne;
 • Zaawansowane usługi w zakresie chirurgii, implantologii, stomatologii estetycznej i ortopedycznej, ortodoncji na zasadzie honorarium.

Klinika jest uważana za największy ośrodek dentystyczny w Moskwie , zapewniający bezpłatne usługi w systemie ubezpieczeń zdrowotnych.

O osiągnięciach i pracach naukowych

Klinika stomatologiczna nr 62 – to nie tylko placówka medyczna, ale także baza kliniczna dwóch wiodących placówek medycznych w Moskwie: Katedra Wydziału Chirurgii Stomatologicznej pierwszego Moskiewskiego Uniwersytetu Medycznego. IM Sechenov i Wydział Stomatologii Terapeutycznej Rosyjskiej Akademii Medycznej Edukacji Podyplomowej. Pracownicy departamentów przyjmują pacjentów (numery nieparzyste, od 9.00 do 13.00).

Personel medyczny instytucji medycznej stale uczestniczy w profesjonalnych zawodach dentystycznych w Moskwie, a wielu specjalistów wielokrotnie stało się ich zwycięzcami i zwycięzcami.

W 2016 r., Z okazji Dnia Oficera Medycznego, Honorowy Oficer Medyczny miasta oraz Honorowy Doktor Miasta.

Poliklinika

Każdego dnia ta szeroka gama dentystyczna może obsługiwać 2600 pacjentów ambulatoryjnych.

Stomatologia nr 62 w Tsaritsyno ma 10 oddziałów, w tym:

 • 3 stomatologia terapeutyczna (1, 2 i 3 wydziały);
 • 2 oddziały ortopedyczne;
 • Chirurgia stomatologiczna;
 • Płatna gałąź;
 • Fizjoterapeutyczne;
 • Pomieszczenie rentgenowskie;
 • Laboratorium protetyczne stomatologiczne (istnieje ponad 60 techników dentystycznych).

Tu oferowane są wszystkie typy terapeutycznych zabiegów stomatologicznych, przeprowadzane są operacje chirurgiczne: ekstrakcja zębów (w tym skomplikowane przypadki), korekta zgryzu. Ponadto stomatologia nr 62 zapewnia płatne usługi diagnostyczne i leczenie chorób gruczołów ślinowych, leczenie zapalenia zatok, usuwa ciało obce z zatok szczękowych przy pomocy nowoczesnego sprzętu endoskopowego, przy czym za pomocą nowoczesnego sprzętu laserowego leczono brodawki przyzębia i jamy ustnej.

Innym ważnym kierunkiem działania terapeutycznego tej kliniki jest stomatologia estetyczna (płatna): wymiana uszczelek, montaż szpilki, odbudowa zębów przednich i bocznych (instalacja fornirów, dekoracja stomatologiczna).

W operacjach chirurgicznych opłacony jest protokół piezochirurgiczny, na tkankach miękkich – laser diodowy, który czyni operacje mniej traumatyczne, pozwala na przywrócenie złożonych zębów.

Ortodoncja obejmuje wszystkie typy protez: korony (w tym na wkładki kultowe), mosty, implanty, sztuczne szczęki. Stomatologia jest prowadzona w tym nowoczesne cermetyki.

Gabinet stomatologiczny № 62 oferuje szeroką gamę usług z zakresu stomatologii w nowoczesnym sprzęcie przy użyciu wysokiej jakości materiałów najnowszej generacji.

W jaki sposób pacjenci są leczeni w ramach polityki MHI?

Ta stomatologia w Tsaritsyno zapewnia opiekę stomatologiczną tylko przez system ubezpieczeń zdrowotnych dla dorosłej populacji (po 18 latach) mieszkającej w południowym okręgu administracyjnym w Moskwie. Tutaj, w przypadku bezpłatnych usług dentystycznych, pacjenci, którzy są przyłączeni do następujących placówek służby zdrowia mogą stosować:

 • Miejscowość polikliniczna № 52 (oddziały № 1, 2, 3).
 • Miejscowość polikliniczna № 166 (oddziały № 1, 2, 3).
 • Miejscowość polikliniczna № 214 (oddziały № 1, 2).

Pacjenci w ramach polityki MHI są obsługiwani przez wszystkie oddziały terapeutyczne i oddziały chirurgiczne i mogą otrzymać bezpłatną terapię (próchnica, zapalenie jamy ustnej, leczenie przyzębia), jak również usługi chirurgiczne (resekcja zębów i torbiel, ropnia otwarcie na leki).

Stomatologia w Tsaritsyno zapewnia preferencyjną protezę dentystyczną zgodnie z ustawodawstwem. Jednakże, zgodnie z obowiązkowym ubezpieczeniem medycznym, nie będzie możliwe wykonywanie protetyki zębów ani przygotowań do tego, nie jest wliczone stomatologia estetyczna, profilaktyka stomatologii (czyszczenie dentystyczne).

Aby otrzymać darmowe usługi, musisz przejść procedurę przyłączenia. Stomatologia nr 62 w Tsaritsyno oferuje swoim klientom mianowanie na 8 (495) 539-30-00 lub na portalu "State Service", a także poprzez EMIAAS (EMIAS.INFO, ale teraz ten system chwilowo nie działa).

Aby móc stale korzystać z usług dentystów w poliklinice dla CHI, musisz przejść procedurę rejestracji w rejestrze (codziennie, od 9.00 do 19.00, z wyjątkiem weekendów). Wymaga to: dokumentu, który poświadcza tożsamość pacjenta, a także kopię tej polityki, a osobista obecność nie jest konieczna.

Stomatologia w Tsaritsyno zapewnia opiekę dentystyczną poprzez system bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego pacjentom niebędącym rezydentami. Aby to zrobić, muszą przejść do pokoju 101 od 9.00 do 16.00 (z wyjątkiem weekendów), aby się przyłączyć.

O cenach usług i nowych taryfach

Jest również opłacona stomatologia, Tsaritsyno ma 11 klinik tego profilu w obszarze metra. Usługi kliniki stomatologicznej nr 62 DZM jest jednym z najtańszych w tej części Moskwy.

Cena opodatkowania będzie oparta na klasie ekonomicznej. Ta stomatologia uważa, że jej usługi są niedrogie. Tak więc sztuka wznawiania zęba będzie zarządzana w 2200 r. (Średnia cena w Moskwie wynosi 2500 rubli).

Dziś jednak strona internetowa zawiera listy cen, które obowiązują do 16 września 2016 roku. Jeszcze nie nowe.

Kto może otrzymać płatne leczenie?

Aby otrzymać leczenie za opłatą, musisz zarejestrować się przez telefon. 8 (906) 038-35-35 i 8 (495) 321-31-12 lub w biurze numer 101. Każdy pacjent może otrzymywać takie usługi, niezależnie od miejsca zamieszkania i dostępności CHI.

Tutaj, leczenie odbywa się bez list oczekujących i w dogodnym dla pacjenta czasie, nagrywanie danego lekarza zależy od jego obciążenia.

Co piszą pacjenci

Nowe systemy nagrywania w celu odbioru, nowoczesne materiały kompozytowe do pracy oraz najnowsze sposoby leczenia i przywrócenia zębów wprowadzają do życia dzisiaj największe stomatologia Tsaritsyno. Poliklinika i jej przyjazny personel przez wiele lat pracy zyskały dobrą reputację i znakomite recenzje pacjentów.

Pozytywne recenzje zajmują większość forów o tej klinice. Najczęściej na swoich stanowiskach pacjenci dziękują personelowi medycznemu za jakość leczenia. Dość często wypowiedzi na temat uważnej postawy wobec problemów odwiedzających, wysokiej kwalifikacji personelu, szybkiego i jakościowego leczenia.

Często użytkownicy sieci społecznościowych zauważają dobre usługi podczas podróży do domu i do pomocy w nagłych wypadkach w weekendy.

W niektórych przypadkach pacjenci są niezadowoleni – oferowane są usługi płatne (znieczulenie) podczas bezpłatnego leczenia. Powinieneś jednak wiedzieć, że lista usług dla CHI jest nieco zawęziona, a jeśli pacjent chce uzyskać dodatkowe leczenie, musisz zapłacić. Kolejnym problemem jest duża lista oczekujących na bezpłatną recepcję.