146 Shares 2210 views

Ogórek Conny F1: opinie z oceną

Natura dała warzywa ludzkości. Każda kultura ma swoją wartość odżywczą i pewne warunki wzrostu. Ogórki – rośliny należące rodziny dyni. Ich ojczyzną są Indie. Cechą charakterystyczną tego warzywa kultury jest to, że korzystanie z niedojrzałym owocu w formie. Najlepsze typy smaczne chrupki ogórki, których długość nie przekracza 10 lub 12 cm.


Jak wybrać gatunek?

Przychodzi czas siewu. Ogrodnicy wysiewane są testowane głównie na własnych odmian doświadczenia, które są dobrej jakości plonów. Ale to nie znika chęć zakupu i wypróbowania rosnąć nowe uniwersalne obiecujących gatunków. W tym samym czasie brać pod uwagę nie tylko obiecujących opisów, które są podane w jasnych i kolorowych worków z nasionami. Przede wszystkim wybór tego czy innego rodzaju wpływa widoku ogrodników, którzy go uprawnych i może podzielić się swoimi doświadczeniami. Które z nich są najlepsze?

uniwersalny korniszon

Ogórek Conny F1 – wczesne dojrzewanie hybrydowe, które mogą być uważane przez wielu hodowców-fanów, zwany najlepszy. doceni pierwsze owoce w czterdziestym siódmym i pięćdziesiątego dnia po posadzeniu. Odmiana jest samopylnych Ogurtsov Konni F1. To pozwala na uprawę w szklarni we wczesnych stadiach. Energiczne wiązki srednepletistaya pnącza ma zakładki jajników. Funkcja ta zwiększa produktywność zakładu. Cylindryczne owoce o małych rozmiarach. Od siedmiu do dziewięciu centymetrów dotrzeć Ogórek Conny F1. Opinie ogrodnicy podkreślają jej doskonałą jakość. Gęste, chrupiące kornishonchiki mają jasnozielony kolor i światło białe pokwitania. Charakteryzują się one brakiem goryczy. Zastosowanie uniwersalne.

Connie F1 dobre świeże, solone lub w postaci konserw. odpornych na choroby roślin.

sianie

Przed sadzeniem, przygotowanie złóż ogórków z góry. Zrobić nawóz organiczny i rozluźnionym gruntem. Po ustaleniu stabilnej ciepłej pogody i gleby ocieplenia do czternastu stopni Celsjusza może siać ogórki Connie F1. Liczba ogrodnicy, którzy uprawiane tej odmiany, zaleca się przeprowadzenie zaprawiania nasion. Oni ogrzania się i moczyć. Zwiększa to kiełkowanie nasion i przyspiesza pojawienie polubownego pędów. W przypadku wcześniejszych produktów można stosować metodę siewek.

Materiał do sadzenia: czas uprawy i sadzenia w otwartym terenie

Sadzonki ogórka uprawianych wcześniej. Odpowiednia do sadzenia sadzonek w wieku dwudziestu pięciu dni. W tym przypadku dobrym sadzonka powinna mieć co najmniej dwa liście. Zazwyczaj sadzenia hodowano w kubeczkach, co uniemożliwia uszkodzenie systemu korzeniowego przy przenoszeniu do łóżka. To wydarzenie jest możliwe w różnych momentach. Sadzenia zależy od sposobu uprawy. W szklarniach termin przypada na XV – XX dzień kwietnia. W otwartym terenie sadzenie Zdjęcie można sadzić:

• stosując materiał pokrywający – dziesiątego do piętnastego maja;

• bez dachu nad głową – drugiego do dziesiątego czerwca.

Należy wziąć pod uwagę właściwości klimatyczne, które czynią ich korekty w czasie. Głównym warunkiem – jest to niezbędne temperatura gleby i powietrza.

uprawa

Zalety odmiany połączone z odpowiednich technik uprawy – ma kluczowe znaczenie dla powodzenia hodowcy podczas uzyskiwania jakości i obfite zbiorów.

Ogórek Conny F1 jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jednak roślina ta ciepłolubne. Do uprawy ziemi powinna być wybrana prawidłowo. Powinno być dobrze oświetlone i zabezpieczone przed przeciągami. Należy również zadbać wcześniej o żyzności gleby. Lepiej jest, aby przygotować miejsce na jesieni. Zrobić nawóz organiczny i kopać go. Pozioma lub pionowa sposób uprawiane ogórek Connie F1. Obraz pokazuje jak kornishonchiki wygodnie osiedlili się na kracie. Metoda ta ma wiele zalet. Krata jest łatwe do zbudowania. Wymaga kołków i przewodem, który jest rozciągnięty pomiędzy nimi. Ogórki – to wino, które jest niezbędne do zwijania. Na poparcie to bezpiecznie i czuje się dobrze. Zakład otrzymuje więcej światła i nie wchodzą w kontakt z glebą. Owoce są bardzo wygodne, aby zbierać. Nie są one zanieczyszczone. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia chorób infekcyjnych. Zwiększa wydajność i upraszcza konserwację.

Ponadto ogórków w długie, wąskie grzbietów. W tym przypadku, bicz powinny być swobodnie umieszczone na nich. Wśród krzewów, aby zachować odległość co najmniej pięćdziesięciu centymetrów, co zapewnia prawidłowy rozwój Warzywnictwa.

pielęgnacja

Przez cały okres wegetacji roślin wymagają usuwania chwastów i rozluźnianie gruntu. Dla jakości upraw wymaga regularnego podlewania. Odbywa się to tylko z ciepłą wodą. Ściśle kontrolować wilgotność gleby. Nie może być wysuszenie. Okres owocowania co dwa tygodnie karmione roślin. Dokonać alternatywne nawozy mineralne i organiczne. Zwiększenie wydajności może poprawić tworzenie buszu. Aby to zrobić, pędy, które są na trzecim lub czwartym liściu, szczypta.

Ogórek Conny F1: opinie, zdjęcia

kultura zaskakujące, która wynosi 98% z wody, ma długą historię. Więcej popularnych warzyw na świecie, aby znaleźć. Trudno wyobrazić sobie posiłek bez ogórków. Szczególnie cenione odmiany uniwersalnego celu. Wczesne dojrzewanie owoców jest powszechnie stosowany wyłącznie w postaci świeżej. Najlepsze są te, które mają uniwersalne zastosowanie. Piękne sałatkowe i sól powlekania cechy mają ogórki Connie F1. Liczba gospodynie powiedzieć, że bardziej udany dla przygotowania do przyszłości nie zostanie znaleziony. Są one niewielkie rozmiary i świetny smak. W postaci konserw są gęste i chrupiące. Ale one są dobre i świeżo przygotowane sałatki.

Szczególnie zadowolony odmiany, ogrodników, którzy rosną ogórki w szklarniach. Nie wymagają zapylania przez pszczoły Ogórek Conny F1. Recenzje obsługują odmiany wczesnej produkcji w warunkach zamkniętego ziemi. Samopylnych hybrydowy vysokourozhaen. Dlatego jest odporna na choroby. Pozwalając uprawa w szklarniach bez strat.

Ogórki upodobanie doskonałą wczesnego wysoką wydajnością. Kiedy łóżka dopiero początek siewu ogórki, mała kornishonchiki już dojrzewają w szklarniach filmowych. Wpływa na wydajność belki jajniki tab. Na rozgałęzionych krzewów tworzą się pąki. W każdym z nich do uruchomienia co najmniej siedem kornishonchikov. Ogrodnicy obchodzony plony nie mniej niż siedem kilogramów na rośliny. Jednocześnie zebrane owoce zachować dobrze bez blaknięcie i bez zmiany smaku. Są przenośne.