705 Shares 3693 views

Jak wykorzenić różę z bukietu? Kilka porad

Rose, w rzeczywistości może być nazywany królewski kwiat, który urzeka swoim zapachem i niesamowite piękno. Ale w bukiecie to piękno jest krótkotrwały i zawsze żal zwiędłych kwiatów.

Ale na wszelki wypadek nie jest sposobem róż. Załóżmy, że dano nam piękny bukiet. Niech pokazać kilka dni w wazonie, korzystnie nie więcej niż 4 dni. A potem kwiaty mogą mieć drugie życie. Jak wykorzenić różę z bukietu? Wystarczy pamiętać, że nie ma nic skomplikowanego, po prostu trzeba wiedzieć jak to zrobić poprawnie.

Tak, Twój bukiet spełniła swój cel, i nadszedł czas, aby zabrać się do pracy. Warto zauważyć, że jeśli zdecydujesz się po prostu użyć kilka rosną róże z sadzonek, to nawet lepiej. I oryginalna kompozycja może być wykonana z pączków, będą nadal trzeba przyciąć.

Zapoznaj się z wyraźną szeroki wazon, wlać wodę z powrotem i obniżyć rosebuds. Okazuje się bardzo ładnie, a zapach wypełni swój pokój.

Pąki są odcięte od łodygi wybrać bardziej elastyczne i sztywne z zielonymi liśćmi. W celu uzyskania z sadzonek z bukietem róż, konieczne jest, aby pomiędzy łodyga i liście było uśpione pąki: to nie będzie działać bez niego.

Jeśli taka nerka jest, to można rozpocząć cięcie sadzonek. Jedna średnia macierzystych otrzymał dwie sadzonki, które będą dwa lub trzy pąki. Wytnij sadzonki musi być bardzo ostrożny, że jest to ważne i kierunek cięcia, a odległość od nerki.

. Górna cięcia, powinno być wykonane bezpośrednio i płynnie, powinna być wyższa niż zarodku na odległość od 1 do 1,5 cm dolnej cięcia wykonanego ukośnie w dół od nieaktywnych pąków, odległość, z których – około dwóch centymetrów. Dno puszki i odejść, ale można zrobić kilka cięć. Wystarczy pamiętać, że cięcia powinny być gładkie, nie postrzępione, inaczej to krzew będzie chorować.

Kontynuuje historię jak korzenia bukiet róży. Teraz, z sadzonki trzeba poświęcić kilka operacji. Po pierwsze, na spodzie liści łodygi powinny być całkowicie odcięta, ale tych, którzy są na szczycie nerek połowę. Ta manipulacja będzie stymulować wzrost korzeni. Po drugie, część dolna cięcia powinny być zanurzone w każdym przygotowania sadzonek ukorzenienia.

Teraz trochę o ziemi, w którym zamierzają posadzić swój przedmiot. Na początek można zrobić specjalną szkółkę lub po prostu posadzić łodygi do stałego miejsca. W każdym przypadku, ziemia musi być nasycony próchnicy, a jego powierzchnia jest lepiej Powder River piasku o grubości do 3 cm.

Jeśli ziemia jest przygotowana, posadzono je tak, że na powierzchni nie było tylko górna pączek z liśćmi. Każdy łodygi obejmujące słoik, korzystnie 5 litrów. Wąska szyjka na butelce należy wyciąć. Pamiętaj, aby wzmocnić słoik lub butelkę, posypać je z ziemi. Dla ochrony przed ostrym słońcu i mrozie na górze, zastosowanie liści lub gałęzi, a zimą pokrywa je śnieg.

Nie można sadzić sadzonki w otwartym terenie. Jak korzenia bukiet róży w pokoju? To bardzo proste. Podobnie, nie puste, po prostu upuść je, na przykład, w dużej plastikowej butelce, i należy zakrywać górnej części innej butelki. Umieścić go w chłodnym i niezbyt jasnym miejscu.

Bardzo ważny punkt z początkiem ciepła nie może być usunięty, gdy w schronie (puszki i butelki). powinno się to odbywać stopniowo. Początkowo tylko podnieść do banku o krótkim czasie, dzięki czemu stopniowo przyzwyczaić wzrosła do środowiska. To może być rozszerzona w ciągu dnia, aw nocy do opuszczenia przez Bank. I wraz z nadejściem cieplejszych dni, można usunąć całkowicie pokrywę. Kiedy sadzonki są w bankach, nie zapomnij, aby je wodą. Należy to zrobić wokół schroniska.

Teraz, gdy wiesz, jak wykorzenić różę z bukietu. Po prostu nie spróbować zrobić to z holenderskich róż. Fakt, że te kwiaty są traktowane ze specjalnym roztworze, tak oni utrzymują się dłużej, a tym samym ich zakorzenienia – daremne ćwiczenie.