518 Shares 4971 views

dziecko w domu w Moskwie dzisiaj: jak pomóc sierotom i zawiłości przyjęcia

Sierocińce wywołują smutek i strach w każdym, kto nigdy nie był z nimi osobiście. Rzeczywiście, co może być smutniejsze niż tysiąc dzieci dorasta bez rodziców w placówkach w całej naszej ogromnej kraju? Tymczasem, zamiast martwić i sympatyzować z daleka, każdy z nas może osobiście pomóc sierotom. dziecko w domu w Moskwie stale potrzebują nowych pracowników i wolontariuszy, a finansuje jakieś konkretne rzeczy, i chętnie podejmują ludzie, którzy zdecydowali się zostać rodzicami.

Każdy może pomóc

Pojęcie filantropii w naszym kraju dzisiaj jest subiektywna. Prawie co tydzień oglądać i czytać wiadomości na temat nowych raportów charytatywnych i funduszy. Najczęściej organizacje pochwalić podniesienia miliony do leczenia poszczególnych dzieci, dokonać napraw pod klucz w ośrodkach opieki nad dziećmi i innych działań globalnych. Sytuacja ta sprzyja rozwojowi stereotypu – dobrego może zrobić tylko bogatych ludzi finansowo i miłość jako zjawisko – drogie przyjemności. Wszystko to jest bardzo mylące, a nawet w domu dziecka w Moskwie, mimo dobrobytu regionu chętnie przyjąć żadnej pomocy. I nie ma nic złego z tym, co chcesz zrobić dobry uczynek, ale teraz mają okazję spędzić trochę czasu i pieniędzy.

Od czego zacząć?

Pomoc może być różna – to inwestycje, komunikacja ze studentami, praca w zakładzie na zasadzie dobrowolności. Zdecyduj, jak ciężkie są wasze intencje, jakie środki trzeba. Jeśli obawiasz się, że nie zawsze mogą uczestniczyć w domu dzieci, uzasadnione jest ograniczenie transferu funduszy na cele charytatywne lub wizytę jednorazową do instytucji. Dla tych, którzy planują poświęcić większość swojego życia do sierot, warto pomyśleć o regularnych wizytach lub nawet patrona wybranych dzieci. Zdecyduj się na specyficznych domu dzieci lub spróbuj zapoznać się z doświadczonych wolontariuszy. Cały dom dziecka w Moskwie mają swoje specjalne zasady i rygorystyczne wymagania dla wolontariuszy. To ważne, aby jak najszybciej się ich uczyć i pamiętać.

Potrzeby Domu Dziecka

Wiele instytucji posiadają własne strony internetowe, gdzie terminowe aktualizowane temat z listą potrzebnych przedmiotów. Potrzeby mogą być różne od określonych zabawek pozycji wnętrz i przedmiotów. Osoby pragnące pomóc może sobie kupić żadnej z tych rzeczy lub przelać pieniądze na ich zakup. Zbadać politykę odbioru danej organizacji. Nie każde dziecko sierociniec w Moskwie trwa b / odzież i zabawki. Przez szereg instytucji obowiązkowy warunek – obecność etykiet i paragonów potwierdzających, że przedmiot jest nowy. Trudno jest też rzeczy z jedzeniem. Niektóre dziecko do domu w Moskwie chętnie akceptują Infant Formula, płatki, soki i przeciery w oryginalnym opakowaniu, inni kategorycznie odmówić takiej pomocy.

Czym jest sponsoring?

ośrodki opieki nad dziećmi w Moskwie i regionie jest dobrze finansowane. Z tego powodu często potrzebują pomocy nie materialne i fizyczne. Wszyscy wiemy, że „praca, House of Babies (Moskwa)” praca nie są prestiżowe. W instytucjach dla niemowląt i małych dzieci czasami pozwalają oddziały ochotników (w przeszłości badanie lekarskie) obchodzi. Również wielu sierocińce nie są przeciwko organizacji wakacji wolontariuszy i okazjonalnych wizyt. Jednak jedną z głównych potrzeb sierot – komunikacja. Najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy są pewni swoich umiejętności i chęć pomocy, – patronat. Ten typ relacji polega przyjaźń. Zazwyczaj wolontariusz spotyka się z wybranym dzieckiem korespondencyjnie, a dopiero po tym styki zostały ustalone, nadchodzi osobiście. Ta opcja jest najlepsza, ponieważ dziecko doświadczy mniej plastyczny w przypadku, gdy szef przestaje komunikować.

House of Babies: Przyjęcie (Moskwa)

Najbardziej namacalnym pomoc dla domów dziecka jest to, że są one opróżniane. Według badań statystycznych, duża liczba dojrzałych par ubolewa, że w poprzednich latach nie dostał dzieci lub nie odważył się narodzin drugiego. Niewykorzystane miłość zawsze może podzielić się z tych, którzy rozpaczliwie potrzebują – z baby-refuser. Nie musimy zacząć poszukiwania dziecka, a także z części biurokratycznej procedury. Początkowo należy skontaktować się z władzami kurateli. Tam, potencjalni rodzice powie, jakie dokumenty muszą być gromadzone. Po tym, inspektor przyjdzie do odwiedzenia inspekcję nieruchomości i rozmowy z potencjalnych rodziców adopcyjnych. Jeśli się powiedzie przejście tego etapu może zawiadomić organy nadzoru o zamiarze podjęcia do rodziny danego dziecka. Obecnie kwestie adopcji dzieci muszą rozwiązać w sądzie, ale przez większość spotkania to czysta formalność.