228 Shares 8423 views

bieżnie zawodowe: Poglądy i opinie na temat producentów

Niezawodne bieżnie zawodowe są ważnym trener w każdym centrum fitness. Są one niezbędne do przywrócenia aktywności fizycznej osób z siedzącym trybem życia. Dlatego ci, którzy z tego czy innego powodu nie może sobie pozwolić na długie spacery lub jogging na stadionie, chętnie angażują się w tej maszynie na siłowni, lub kupić je na badania w domu lub w biurze.

Co brać pod uwagę przy wyborze

Ważne jest, aby wiedzieć, zanim kupisz, jak wybrać właściwą bieżnię. Szeroka gama firm i modeli prowadzi do tego, że wielu konsumentów są tracone. Dlatego konieczne jest, aby znać podstawowe czynniki, które neobodimo uwagę. Wszystkie profesjonalne bieżnie składają się z elementów, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu.

  • jakości silnik jest kluczowym czynnikiem przy wyborze bieżni. A jeśli do ćwiczeń w domu będzie na tyle mocy w mocy 2 koni, a następnie do siłowni nie wystarczy. A tym bardziej Zakłada jednostka ładunkowa, tym silniejsza powinna być.
  • Wszystkie bieżnie sportowe różnią się szerokością wstęgi, która zależy od budowy ciała ćwiczenia na symulatorze. Jeśli urządzenie nie jest zakupiony do użytku osobistego, konieczne jest, aby dbać o to na to było wygodne do wszystkiego, nawet właściciele ciała objętościowego.
  • Prawidłowo dobrane bieżnia amortyzacja zmniejsza obciążenie stawów i kręgosłupa. Następnie wykonywanie korekty nie daje skutków ubocznych dla innych organów.
  • Ważnym czynnikiem przy wyborze takiego symulatora jest wygodne sterowanie. Nowoczesne producenci bieżnie osiągnąć ten bezprecedensowy sukces: produkty dostarczane przez nich wyposażony jest w dotykowy panel przyrządów z dużą liczbą funkcji. Niektóre symulatory są budowane dla programów szkoleniowych, począwszy od złożonych ćwiczeń dla początkujących, a kończąc na przepisach wojskowych.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, można wybrać profesjonalne bieżnie do treningu w domu, siłowni lub klubu fitness.

Wiodący producenci bieżnie

symulatory produkcyjne zajmuje kilka dobrze znanych w sportowych okręgów firm. Koszt produkowanych wyrobów jest uzależniona od funkcjonalności modelu. Tak więc, jeśli bieżni elektrycznej, cena od niego będą wyższe.

Trenerzy, wydane przez różnych producentów, mają swoje własne cechy. Najpopularniejsze modele bieżnie są rosyjskich i zagranicznych firm Housefit, KAMPFER, Kettler, Larsen, Torneo i kilka innych.

Vision fitness

Bieżnie produkowane przez tej firmy wyróżniają się mocnym silnikiem, wysokiej jakości części i podzespołów, przeznaczony do długotrwałego intensywnego użytkowania. trenerzy jakość potwierdzona nie tylko przez odwiedzających centra fitness, ale również przez zawodowych sportowców.

Bieżnie są przeznaczone Vision Fitness, często zakupione dla małych siłowniach. Są one w stanie wytrzymać duże obciążenie i nie wymagają szczególnej opieki. Reprezentacyjna projekt będzie wyglądać świetnie w każdym wnętrzu.

Matrixs

Firma w ciągu ostatnich lat, projektuje profesjonalne bieżnie przeznaczone do najwyższej dyspozycji ludzkich prędkości ciała. Szerokie ostrze jest w stanie wytrzymać ciężar do 160 kg. Rozproszone w tym symulatorze może wynosić do 20 km / h. Wszystkie te wskaźniki techniczne nie są możliwe bez potężnego silnika i silnych składników jednostkowych.

Ważnym czynnikiem, który zwiększa zapotrzebowanie na produkty spółki Matrixs jest wyświetlacz przyjazny dla użytkownika interfejs. Pomimo faktu, że jest on wpisany w dużej ilości funkcji, w tym 5 trybów treningowych, początkujący mogą łatwo opanować zarządzanie bieżni.

Brąz Gym

Symulatory wyemitowane przez tego producenta, rozróżniane przez Wide Web i wytrzymują obciążenie nawet w największych i najbardziej uczęszczanych siłownie. Zdaniem ekspertów, te bieżnie są najlepsze połączenie ceny i jakości.

Wady symulatorze uważany jest ograniczona liczba funkcji panelu sterowania. Czasami trzeba zainstalować dodatkowy wyświetlacz ułatwia treningi. Kolejną wadą jest konieczność utrzymywania bieżni. Special Service Center powstała w celu rozwiązania tego problemu teraz.

Livestrong

Produkty tego producenta wysokiej jakości i zaawansowanej technologii. Konstrukcja zawiera symulator systemu amortyzującego trzy pasma. Tablica rozdzielcza wyposażona jest w oprogramowaniu wielofunkcyjnym, który pozwala na szybkie przełączanie prędkości i kąta izmenenyat internecie.

horyzont

Projektanci tych symulatorów znaleźli prosty sposób regulować czas obsługi i kosztów silnika poprzez wykorzystanie większych magnesów. Cena elektryczna bieżnia Horizon i jej utrzymanie zależy od mocy silnika, intensywność jego pracy i zużycia energii elektrycznej. Wielkość magnesów może stworzyć szybki tor przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

W związku z tym, bieżnie Horizon mają długą żywotność, co w połączeniu z solidnego systemu zawieszenia i łatwość obsługi sprawia, że ten producent popularnego modelu w ośrodkach sportowych.

Duch fitness

Bieżnia fitness jest z powodzeniem stosowany w klinikach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Symulator jakość w połączeniu z 12 programów treningowych może być stosowany w rehabilitacji po operacji, czy w pracy z ludźmi, którzy mają problemy z sercem.

Cybex

Symulatory tej firmy zdolną do obsługi długich ładunków. Silniki tego produktu są wyposażone w wentylator dwubiegowy, dzięki czemu urządzenie nie będzie cierpieć z powodu przegrzania w wyniku długiej pracy. Łatwość treningu przyczynia się do systemu automatycznego przenoszenia ciężaru, który pozwala zmniejszyć obciążenie stóp przy każdym dotknięciu płótnie.

Cybex bieżnie cechą nowej generacji było wprowadzenie funkcji wyświetlania, aby połączyć się z systemem iPod lub iPhone. Ta innowacja pozwala wykonywać nie tylko wysokiej jakości, ale również wygodne. Na przykład, człowiek biznesu na bieżni można uzyskać najnowsze wiadomości, filmy lub grać swoją ulubioną muzykę.

Torneo

Symulatory tego producenta są cenione za ich dostępność i niską cenę. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest to, że bieżnia Torneo tworzone bez silnika elektrycznego. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach produktu. Prędkość przepływu zależy od tkaniny wysiłku mięśni ćwiczącego. Dlatego te agregaty są przeciwwskazane dla osób z żylakami i innymi chorobami nóg.

Płótno bieżni spoczywa na magnesy, które zapewniają jej cichy poślizg i zmniejszenie prędkości podczas ruchów człowieka stają się wolniejsze. Eksperci zalecają Torneo jogging toru wyścigowego na spacery. Okresowo wymagane w celu sprawdzenia ewentualnego przesunięcia sieci, aby zapobiec pękaniu.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Poza pytanie, jak wybrać bieżnię, ważnym czynnikiem jest właściwe korzystanie z niej. Do szkolenia na symulatorze to być przydatne, trzeba pamiętać o kilku ważnych punktów.

  • Ustal cel. Zadaniem pomogą znaleźć właściwe podejście do liczby i intensywności treningów. Niektóre pragnienie może wymagać więcej niż tylko ćwiczenia. Na przykład, korekta ta obejmuje przegląd diety.
  • Musisz zdecydować, czy wykonywać tylko to sesje na bieżni lub coś innego. Jeśli szkolenie obejmuje różnorodne, można to zrobić na torze trzy razy w tygodniu. Każda sesja treningowa będzie zawierała 3 serie 15 minut. Jeśli bieżnia nadal jest jedynym sposobem zwiększenia aktywności, liczba godzin powinna być zwiększona do pięciu razy w tygodniu przez okres do godziny.
  • Jeśli klasa dopiero się rozpoczął, nie powinniśmy natychmiast zacząć wykonywać bardzo skomplikowane ćwiczenia. Może to prowadzić do niechęci do dalszego szkolenia lub przynieść szkody dla organizmu. Eksperci uważają za normę, jeśli w trakcie zatrudnienia człowiek jest zmęczony, ale może prowadzić rozmowę bez łapiąc oddech. Więc na początku konieczne jest zacząć od małych ćwiczeń, stopniowo zwiększając obciążenie.

Niezbędnym dokumentem, który jest wyposażony w każdej bieżni, – instrukcje użytkowania. Szczególnie ważne jest zapoznanie się z nim, jeśli symulator jest używany w domu. Ponieważ w ten sposób można dowiedzieć się o ograniczeniach nałożonych przez producenta na jego produktów i usług, które pozwolą na korzystanie z bieżni przez lata.