538 Shares 9360 views

Londyn Ferris koło historii, wysokość

Koło "London Eye" Ferris w Londynie jest jedną z atrakcji brytyjskiego kapitału pełnej równi z Westminster Abbey, Tower of London i Houses of Parliament. Ale w przeciwieństwie do zabytków architektonicznych, to regularnie służy potrzebom turystów. To także ciekawy i ekscytujący atrakcją. Wprowadzony w 2000 roku, na tysiąclecia, to ma swoją nazwę "Millennium Wheel". I jak budka atrakcją jest przezroczysta kapsuła, co daje 360 stopni, dostał przydomek, który wkrótce stał się oficjalną nazwą trzeci – „London Eye”. W pierwszym roku od diabelski młyn został wpisany na listę „Must B” w stolicy Wielkiej Brytanii. Ale w tym przypadku konieczne jest nie tylko zobaczyć tej atrakcji, ale również używać go zgodnie z jego przeznaczeniem niego. „Maszt Tri” – „należy spróbować” – taka sekcja istnieje w wielu przewodnikach różnych krajów. Zasadniczo istnieją wymienione naczynia korony i napoje kuchni narodowych. Ale rozmowa Ferris za „Must Tri” jest również zbliża się do Londynu kierownicą. Uwierz mi, czekają niezapomniane wrażenia.

Historia „London Eye”

W 1993 roku gazeta Sunday Times ogłosił konkurs na budowę nowego tysiąclecia zabytkowym budynku w Londynie. Małżonkowie architekci David Marks i dzhuliya Barfild złożył projekt – Diabelskie koło. Ale jury oszczędził propozycja uwagę. Następnie para zdecydowała się umieścić swój pomysł w życie na własną rękę. budowa pieniędzy zostało znalezione przez przypadek. Architekci przedstawili swój pomysł i niepowodzenie spotkało je jury Bob Elling, szef „British Airways”. On przeznaczyła fundusze (oczywiście pod warunkiem, Logotyp firmy). Londyn diabelski młyn, który stał się znany jako British Airways London Eye, został zaprojektowany jako tymczasowe struktury. To był eksperyment, a atrakcją dokumenty powinny zostać zdemontowane po pięciu latach, w 2005 roku. Ale los postanowił inaczej. „London Eye” jest mocno wyrażone w stolicy Wielkiej Brytanii i stał się jedną z jego atrakcji.

budowa

Taki ogromny zestaw budowlany nie jest łatwe. Po tym wszystkim, waga tylko części stalowych w przyciąganiu siedemnastu sto ton. Ale nadal istnieją 32 stoisk! I każdy z nich waży dziesięć tysięcy kilogramów. Wysokość London Diabelski, jeśli liczyć na podstawie podpierającej do góry, – sto trzydzieści pięć metrów. Chodzi o wielkości 45-piętrowego budynku. W czasie budowy, „London Eye” był najwyższy diabelski młyn na świecie. Fakt ten natychmiast się atrakcją w Księdze Rekordów Guinnessa. Palm „London Eye”, która odbyła na długo, natomiast w Singapurze nie został zbudowany Ferris koło wysokość 165 metrów. Collect miał taką strukturę w części. Segmenty zostały wniesione przez barki wzdłuż Tamizy i zostały dołączone do specjalnie zainstalowany w środku platformach rzecznych. Następnie powinien podnieść koło. Nawiasem mówiąc, to nie należy w pionie, ale pod pewnym kątem, dzięki czemu jazda bardziej interesujące. Podniesiona konstrukcja jest bardzo powolny, dwa stopnie na godzinę, aż osiągnął obecną sytuację.

Gdzie jest koło London Ferris

English atrakcja o nazwie London Eye i to jest łatwe do znalezienia na turystycznej mapie. Położony jest nad brzegiem Tamizy. Aby dostać się do „London Eye” może być w metrze. Najbliższa stacja metra – „Waterloo”. Trzeba kierować się drogowskazami na „South Beach» (South Bank). Można wyjść i stacji Embankment lub „Charing Cross”. W tym przypadku trzeba będzie przejechać przez most na Tamizie, Hungerford. Od stacji metra „Westminster”, też mogą przyjść na diabelskim młynie, jednocześnie badając Parlamentu i Big Ben.

przyciąganie

Aby zaprojektować funkcjonowały normalnie i był bezpieczny, jej potrzeba do naśladowania. Ale to nie był problem. Sponsorzy w kolejce, tylko spędzić PR firmy. Po Zdjęcia London Diabelski młyn już błysnął w każdym przewodniku miasta. Stało się tak popularne jak Big Ben. Każda firma przyczyniła się do jego ulepszenia w „London Eye”. Pod koniec 2006 roku, koło posiada podświetlenie LED, co pozwoliło kontrolować światła w trybie elektronicznym. Booth tej atrakcji przypominają kapsułkę szkło jajowaty. Każdy z nich może pomieścić 25 osób.

Co jest szczególną atrakcją

Wiele osób w moim życiu naprawdę jazda na diabelskim młynie. Wielu może pomyśleć, że jest tak wyjątkowy? Po co płacić tyle pieniędzy, a nawet stać w długiej kolejce? Faktem jest, że koło porusza się bardzo powoli – 26 centymetrów na sekundę. Dlatego lądowania i lądowania pasażerów w kapsułce odbywa się na bieżąco. Zatrzymaj Londyn Ferris koło sprawia, że jedynie w szczególnych przypadkach, gdy jest to konieczne do zabierania na pokład osoby na wózku inwalidzkim, etc. A to sprawia, że pełny obrót na pół godziny z małym. W tym czasie można i cieszyć się widokiem i zrobić dużo zdjęć. Biorąc pod uwagę lot do wyboru jasny dzień. Następnie z wysokości diabelski młyn Windsor nawet widział (a przed nim, z Londynu godzina drogi). Ale w tym konkretnym przyciągania nie jest wyczerpująca. Za kierownicą, można zamówić specjalną budkę, tzw kapsułki Kupidyna. Tam na wycieczkę tylko we dwoje (z wyjątkiem kelnera, który będzie służył w miłości z parą szampana i świeżych truskawek). Zgadzam się, ta opcja nie można znaleźć w innych kołach Ferris.

Ceny i jak kupić bilet

Koło „London Eye” Ferris – jazda nie jest tanie. Standardowy bilet dla dorosłych kosztuje 25 funtów, a dla dzieci – 20. W tym przypadku nie jest niuans: Wykorzystaj swoje umiejętności jazdy jest niezbędne w określonym czasie. A jeśli masz pecha z pogodą, będzie traktowana jako szara mgiełka mgły szkło. Można kupić bilet z elastycznego czasu. To będzie kosztować 27,5 funtów. Jeśli płacisz za dwie jazdy w jasny i ciemny, będziesz cieszyć się będzie kosztować £ 30. usługi przewodnika na pokładzie kapsuły to 28 funtów. Korzystanie prywatną kapsułę oferuje liczne opcje: z romantyczny wyjazd dla dwóch osób do imprez firmowych i uroczystości weselnych. Powyżej £ 2800 pracowników przyciągania spełnić każdą swoją zachciankę. Bilety można kupić w kasie, znajduje się po drugiej stronie nasypu. Ale jeśli kupisz je w Internecie, można zaoszczędzić 10 procent kosztów.

Jak uniknąć kolejek

Prawie każdy gość z miasta chcą dostać się na London Eye. Dlatego kolejka przy wejściu do kabiny poważnego. Ale jeśli kupiłeś bilet kombinowany, masz przewagę nad innymi atrakcji turystycznych. Istnieje kilka punktów widokowych. Przez „London Eye” można kupić jazdę czterdzieści minut na Tamizie na łodzi turystycznej lub odwiedzić akwarium lub wizytę w muzeum Madame Tussauds, czy podróż do podziemnego miasta. Warto łączyć bilet od 32 funtów. Kolejną zaletą jest to, że wizyta w diabelski młyn nie jest ustalona.

Jakie opcje są dostępne dla klienta w standardowej kapsułce

London Eye jest wyposażony w najnowszą technologię. Kiedyś to było tylko, że małe ławki dla zmęczonych pasażerów więc system klimatyzacji. Teraz udogodnienia w kabinie jest znacznie zwiększona. „Samsung Galaxy Tab” – interaktywny przewodnik, który pokaże Ci szczegóły wszystkich miejsc, które można zobaczyć jako wejścia i zejścia. Właściciele smartfonów mogą skorzystać z bezpłatnej aplikacji „London Eye Offishial”, który będzie dostępny okrągłe panoramy i wiele innych ciekawych informacji. Na podłodze kapsuły ma oznakowanie. Jeśli stoisz na tych miejscach podczas schodzenia w dół, można dostać się do obiektywu aparatu, który automatycznie wykonuje zdjęcia za każdym stoisku. Zapłacić i uzyskać obraz może być w sklepie z pamiątkami obok przyciągania.