387 Shares 2819 views

Maternity Hospital №3, Czelabińsk: opinie, zdjęcia, lista rzeczy

Wybór domów macierzyńskich w różnych miastach zróżnicowane. W związku z tym pytanie, gdzie powinny się urodzić to dziecko, konfrontuje tragiczne przyszłych rodziców. Zawsze chcesz uzyskać wysokiej jakości opieki medycznej, zwłaszcza w czasie porodu. Dlatego konieczne jest, aby nauczyć się widoki dziewcząt danej instytucji. Dziś jesteśmy zainteresowani w szpitalu №3 (Czelabińsk). Jak jest dobra instytucja? Co należy wziąć ze rodzić? Jakie są zalety i wady istnieją w organizacji? Wszystko to jest ważne, aby wiedzieć każdą kobietę, która przyjdzie tu rodzić. Może ona zmienić zdanie, gdy dowiedział się o niektórych niedociągnięć w organizacji. Jest możliwe, że korzyści z placówki medycznej w celu przyciągnięcia nowych „gości”.


Nie tylko do szpitala

Pierwszym punktem, na który należy zwrócić uwagę – to właśnie szpital №3 w Czelabińsku – to nie tylko miejsce do rodzenia. Chodzi o to, że instytucja jest w szpitalu. Jest to bardzo wygodne.

Zjawisko to podoba kobietom. Po tym wszystkim, można rzeczywiście występują w czasie ciąży w szpitalu, wybierając się do lekarza do porodu, a następnie udać się do oddziału położniczego w tej samej organizacji. Zawsze będzie w stanie zapewnić wysokiej jakości opieki tutaj. Dlatego №3 szpital (Moskwa) przyciąga wielu dziewcząt. Nie trzeba będzie jeździć po mieście, aby przekazać wszystkie niezbędne badania i podpisania wymiany karty. Można łatwo i po prostu być w stanie zrobić to w jednym miejscu.

adres

Jaki jest adres do kontaktu, jeśli trzeba odwiedzić szpital №3 ciążowa w Czelabińsku? Szczerze mówiąc, pod względem lokalizacji Organizacji kobiet są spełnione. Mówi się, że ten szpital znajduje się w szpitalu miejskim. Jest to bardzo dobra rzecz. Ponadto organizacje te znajdują się pod tym samym adresem.

Przez co dokładnie? Jeśli chcesz skontaktować się ze szpitalem №3 (Czelabińsk), trzeba będzie skontaktować się ze szpitala №3. Wystarczy znać adres drugiej organizacji, aby dostać się do pierwszego. Są one w bezpośredniej bliskości siebie, w tym samym obszarze. W rzeczywistości, szpital – to tylko dział szpitala, co oznacza „poza” z kliniki.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą kontaktować się z: Czelabińsku, Victory Avenue, Building 287. To jest, gdy do domu macierzyństwo №3. Położenie jego szczęśliwy poród. Po placówce medycznej znajduje się w centrum miasta. Tak, to tutaj nie jest trudne.

usługi

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Na jakie usługi są świadczone przez OKB „3 szpitalu” (Czelabińsk). Chodzi o to, że organizacja oferuje różnorodne możliwości pracy. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju usług system wybrać.

Można rodzić za darmo. Będzie to wymagało jedynie politykę MHI. Będziesz pracy, ale nie ma specjalnych warunków nie zostanie poproszony. Ogólne oddział położniczy, oddział ogólny dla kilku osób – to jest bezpłatne. Nic więc dziwnego, po prostu dać minimum przewidzianych przez prawo do normalnego porodu.

Jeśli chcesz szczególną uwagę i komfort trzeba płacić. I nie chodzi tu o przekupstwo lub przekupstwo. To wystarczy, by podpisać kontrakt z №3 szpitalu położniczym. Następnie, w zależności od płatności, będzie nadawać specjalne pokoje.

Na przykład:

  • Indywidualne sali porodowej;
  • możliwość partnerstwa porodu;
  • Pokój jednoosobowy Superior;
  • wybrać lekarza i położnej;
  • Wybór metody znieczulenia.

W zasadzie, nic zaskakującego. To oddzielenie nie znaczy, że „besplatnikov” zapewniają słabą jakości opieki. To nie jest tak. Właśnie wtedy, gdy płacisz dostajesz specjalny komfort i spokój psychiczny. Najczęściej szpital №3 (Moskwa) pozytywny charakter opinie otrzyma od tych, którzy wybrali odpłatnie poród. Takie decyzje są często ze względu na możliwość wyboru lekarza, pojedynczą dostawę komory i partnerstwa. Pomimo faktu, że zgodnie z prawem ostatni akapit powinien być świadczone za darmo, prawdopodobieństwo pomysłów realizacyjnych prawie zero. Po tym wszystkim, usługa ta jest dostępna tylko z wolnego indywidualnego sali porodowej. I są one znane, zawsze zajęty „płacąc studentów.” Fakt ten niepokoi niektórych, ale nie ma wyjątków wykonane. Kto płaci za zamówienia, a on dostaje wszystkich wymaganych usług, jakie w całości. Podobna sytuacja panuje we wszystkich domach Rosji rodzicielskiej.

lekarze

Lekarze – osoba z każdej organizacji medycznych. Dlatego też odgrywają ważną rolę. Dla szpitali położniczych, nadal są kluczem do jakości usług. Ma do zaoferowania szpital №3 (Czelabińsk)? Tutejsi lekarze pracują inaczej. I nie można powiedzieć dokładnie, ile są one dobre czy złe.

W każdym razie, mówiąc tu, na pewno może mieć pewność, że komunikować się z ludźmi wykształconymi, którzy wiedzą co robią. Lekarze wyższych kategorii (na przykład noworodków i położnych) i kandydatów Nauk Medycznych (korzystnie ginekologów) zebrano tutaj. Zasadniczo, cały personel bogate doświadczenie, wiedzą, co robią. Nowi pracownicy nie są zbyt wiele niedoświadczonych „studenci” również nie starać. Jeśli widzisz ten młodzieńczy lekarza, to znaczy, że naprawdę talent w dziedzinie medycyny. Takie warunki obiecuje GKB szpitalnego №3.

młodszy personel

Ważne jest to, że dzieło, które wciąż personel pielęgniarski w organizacji. Zazwyczaj są one odpowiedzialne za poporodowej opieki i pomocy dla kobiet w pracy. Również bardzo ważnym elementem każdego szpitala położniczego, która ma ogromny wpływ na ranking organizacji.

W tym obszarze odwiedzający opinia podzielone. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, jak dobre pielęgniarki i pielęgniarki pracujący tutaj. Po tym wszystkim, ktoś wskazuje na istotne braki w zachowaniu młodszych pracowników, a niektóre wręcz przeciwnie, pochwal go.

Należy zauważyć, że można usłyszeć chamstwa i surowości w boku przez pielęgniarkę lub innych „małoletni” pracowników służby zdrowia. Zazwyczaj wszystkie „wypadki” stało zaraz po matek w siedzibie jednostki po porodzie. Będziesz pomagać niewielu, którzy muszą czekać na lekarza lub codziennych rund. Że takie widoki można często zobaczyć na różnych stronach, otzovikah. Ale nie ma dowodów jest podana według sprawozdania.

Niektórzy wskazują na fakt, że młodszy personel w szpitalu Prezydium „3” (Moskwa), pomocny, uprzejmy i taktowny. Dokładnym przeciwieństwem poprzednich wypowiedzi. Zawsze pomocy, wsparcia, pokaże, jak dbać o noworodków. Nie można się martwić o chropowatości lub chamstwa – to po prostu nie istnieje tutaj. Według sprawozdania również nie mogę znaleźć potwierdzenia, ale chcą wierzyć już. Po odnosząc się do tej czy innej organizacji, mamy nadzieję, że będzie traktowana ze zrozumieniem i szacunkiem.

Jak mogłoby w rzeczywistości rzeczy są tutaj? Praktyka pokazuje, że nikt nie jest wolny od błędu ludzkiego. Chodzi o to, że leczenie w szpitalu położniczym – jest często „gra w ruletkę”. Nikt nie może wiedzieć dokładnie, jak będziesz traktowany. Nadzieja musi być na najlepsze, przygotować się na najgorsze. W większości przypadków, tam naprawdę uprzejmy dla rodzących. Tak, organizacja biura „3 szpitalne” (Czelabińsk) pracownicy mają młodszy personel nie jest bardzo przyjazny i odpowiedzialny. Ale starają się radzić sobie z nimi. I istnieje mniejszość. Ogromna masa młodszy personel szczęśliwych użytkowników. Nie można bać się ufać im najcenniejsze, że może być tylko kobieta – dziecko i jego zdrowie.

umeblowanie

Ważną rolę odgrywa sytuacji jaka panuje w danym zakładzie opieki zdrowotnej. „Zewnętrzne” komponent jest czasem dla kobiet w połogu jest jednym z najważniejszych momentów. To pragnienie jest jasne – Chcę urodzić, gdzie można komfortowo. Ma do zaoferowania szpital №3 (Czelabińsk)? Recenzje w 2016 roku wskazują, że sytuacja jest dość wygodne tutaj. Naprawy, na pewno nie „euro”, ale zawsze lekki, czysty i schludny. Nie bój się być w murach uczelni. Odnosi się to również do oddziału położniczego i poporodowym Ward.

Spełnione i pozostanie „beslpatniki” i „paysite”. Jednak druga kategoria gości są usługi świadczone bardziej radośni. Po tym wszystkim, którzy zapłacili za umowy i dom będzie ze względów formalnych są specjalne warunki komfortu. Oni nie mogą nie zadowolić. „Paid” matki wskazują, że czują się świetnie w pokojach typu superior. Możemy powiedzieć, jako ośrodka lub w sanatorium. Zjawisko to podoba. „Besplatnikov” również nie narzekają. Tak, większy komfort, że nie będzie widać, ale wszystko, co potrzebne jest dla nich dostępne w całości. Z jego małych wad, ale wciąż. Na przykład, niektórzy mówią, że toalety w szpitalu №3 nie jest zbyt wygodne. Nowe matek, szczególnie po naturalnym porodzie, jest dość problematyczne, aby udać się tutaj. Niewielka wada, ale podkreślają dość często.

Stosunek lekarzy

Rodd GKB №3 (Moskwa) otrzymał różne odpowiedzi. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, ile organizacja jest w dobrej wierze. Każdy ma swój własny osobisty wrażenie zakładu. Należy zwrócić uwagę na wiele cech podkreślono w przeglądzie.

Na przykład, bardzo często mówią o postawie lekarzy do kobiet w pracy. To był starszy i nie Oddziały młodszego personelu. I tu opinie są podzielone. Jednak, jak gdzie indziej. Niektóre kobiety twierdzą, że lekarze nie wykonują swoich obowiązków (na przykład w sprawie zawarcia umowy musi jeszcze rodzić straży na służbie) i może być niegrzeczny. Dyskusja na temat kilku pogardliwym stosunkiem do melomanami. I bez względu na to, jaką formę służby został wybrany – płatne lub bezpłatne. Podkreśla ona, że przed negatywne strony było mniej lekarzy.

Ale ktoś mówi inaczej. 3 szpital w opinii Czelabińska (2016) dla swoich lekarzy otrzymuje pozytywne. Ktoś zwraca uwagę, że postawa starszego personelu szpitala macierzyńskiego po prostu wspaniały. Każda kobieta jest traktowana ze zrozumieniem, uwagą i życzliwością. Zawsze można skorzystać z pomocy lekarza, on odpowie na wszystkie Twoje pytania. Że takie poglądy są przyciągane do placówki medycznej.

W co wierzyć? Twoja intuicja. Wszakże w rzeczywistości, nie ma dowodów na znaczące zaniedbanie lekarzy zauważył. Istnieje tylko liczne negatywne opinie kobiet w połogu. Jednocześnie potwierdził pozytywne opinie zarówno. Jest to okazja do refleksji. Jak pokazuje praktyka, często negatywne opinie innych znajdują się w różnych miejscach-otzovikah. Jest to świetny powód, aby sądzić, że jest ona dobra organizacja. Wystarczy pamiętać: nikt nie jest wolny od negatywnych doświadczeń. Możesz mieć szczęście i nie można mieć szczęście. Podobnie sytuacja wygląda tak samo z innych szpitali położniczych. Bezpośrednio "Russian Roulette" – Lucky-pecha.

zbiór dokumentów

Wiele osób uważa, że aby wziąć do szpitala №3 (Czelabińsk). To jest zupełnie normalne pytanie, bo w każdej instytucji medycznej w tym zakresie zasady. Dlatego dokładne informacje potrzebne do nauki w wybranym szpitalu położniczym.

Ważną część kolekcji dokumentów. Do bezpośredniego dostarczenia aktualnej i okresu poporodowego nie jest taki ważny moment, ale dokumenty wymagane do rejestracji ciebie jak kobiety w ciąży, a następnie do wydawania odpowiednich dokumentów do was o narodzinach dziecka (Pomoc). Co zabrać ze sobą?

Pierwszą rzeczą będzie wymagany paszport i kartę wymiany. Bez tych dokumentów nie można zrobić w ogóle. Trzeba będzie również zabrać ze sobą kopię polisy, snils i metryki. Jeżeli ostatni dokument nie, nie martw się. wyda szpitala, lub ktoś z członków rodziny może mieć zaświadczenie z poradni przedporodowej, w którym obserwowany. W zasadzie, to prawie cała lista dokumentów wymaganych do dostarczenia.

Co zabrać do szpitala №3 (Czelabińsk)? Dokumenty nie są wystarczające, aby zapewnić, że cały proces był udany. Musisz zbierać rzeczy na oddziale położniczym, poporodowy Ward, jak i rozładowania.

Pierwszy pakiet – higiena. Kiedy umieścić wszystkie rzeczy w celu utrzymania higieny. Wystarczy pamiętać, nie każdy może to zrobić. Zazwyczaj ten pakiet jest potrzebny natychmiast po urodzeniu. Zabrać ze sobą: pasta do zębów, szczotki, mydło, ręcznik, loofah oraz żel pod prysznic (dostępny mydła w płynie), zmywalny kapcie, grzebień, szampon, kanapki (przy urodzeniu, jest napisane na oficjalnej stronie internetowej, że można zabrać ze kanapki sera) czekolada i woda. Ponadto, z telefonem komórkowym lub można wziąć książkę. Jeśli wziąć te gadżety nie zapomnij ładowarek przed nimi.

Następny pakiet – dla dziecka. Lista rzeczy do szpitala №3 (Czelabińsk) dla dziecka jest tylko kilka punktów. Są to ubrania, czapki, Scratchy, skarpety – 2 pary. Nie zapomnij pieluch! Na oficjalnej stronie internetowej, informacja ta nie jest określona, ale wskazane jest, aby nosić małą paczkę pieluch.

Next – pakiet dla mamy. Trzeba będzie podjąć: talerz z łyżką, widelcem i filiżanki (płyta nie jest wymagana), podpasek (1-2 opakowań), biustonosz pielęgniarskiej, jednorazowych spodenek (około 5 jednostek), podkładek klatki piersiowej. Kobiety są nadal powinni chwycić krem popękanych brodawek. Na przykład, "Bepanten". To będzie na tyle.

zostać zakończona

Ostatnim punktem, który należy brać pod uwagę tylko, – oświadczenie. Chodzi o to, że to wydarzenie jest bardzo ważne. Zazwyczaj nowi rodzice zrobić niezapomniane zdjęcia i filmy. Chciałbym wyglądać pięknie w takim krytycznym momencie. Więc nie zapomnij przygotować osobny pakiet, aby wyodrębnić.

Umieścić z powrotem ubrania, w których mają być odprowadzane, a także makijaż. Dla dzieciak będzie musiał wziąć specjalny zestaw (zazwyczaj: kamizelki „bodykit”, skarpety, szorstki, kapelusz, bluzka klamrami), koperty i taśmą klejącą. To będzie na tyle.

odkrycia

Jak widać, nie można bać się zastosować do tej organizacji. To nie jest najgorsze, i wygląda dobrze. Zdjęcia ze №3 szpitalnego (Czelabińsk) i jego oddziały były reprezentowane. Można oszacować, jak wygodne będziesz w obiekcie. To nie jest najgorsze miejsce do rodzenia. Można ufać lekarzom, ale nie sądzę, że 100% idzie gładko. Mówi się, że robociznę – „gry w ruletkę” a Nikt nie jest odporny na negatywny, który znajduje się w szpitalach w Rosji.