760 Shares 2814 views

„Scrubs” dla jelit. Przepisy, recenzje

Nudny spadające włosy, łamliwe paznokcie, problem ze skórą, nadwaga, ociężałość, uczucie dyskomfortu, wzdęcia – są to najbardziej oczywiste problemy, które pociąga za sobą nietrzeźwym, nieregularne jelita do pracy. Oczywiście, można udać się do lekarza, który zaleci jakiekolwiek przeczyszczający bakterie w postaci sproszkowanej … Ale jest wielkie przepisy krajowe „zarośla” w jelitach, które pomogą oczyścić przewód pokarmowy i skonfigurować go do pracy we właściwy sposób.


owsianka

Od dawna znane i bardzo przydatny produkt. Ale płatki owsiane, które pomogą Ci osiągnąć pożądany cel, konieczne jest, aby wiedzieć, jak go przygotować, a więc regularnie jeść śniadanie.

Wieczorem do pięciu łyżek płatków owsianych , dodać pięć łyżek zimnej przegotowanej wody, przykryć i pozostawić tak do rana. Rano, dodać łyżkę owsianki z mlekiem i miodem, pięciu posiekane orzechy. Jeść śniadanie trzeba pusty żołądek codziennie i lepiej po trzeciej pić tylko wodę. odbieranie ciągu miesiąca, można powtarzać w nieskończoność. Przeciwwskazania – zaostrzenie chorobami przewodu pokarmowego.

warzywa

I to nie byle warzywa, kapusta, marchew, buraki. W takim połączeniu, mogą być klasyfikowane jako „zarośla” do jelita „są wykonane z tych warzyw sałatkowych :. kapusty strzępka, marchew i buraki rusztu, trochę soli i sezonu sałatki oleju roślinnego o nazwie”. Turk „: z uwagi na sztywną konstrukcję kapusty z marchwi i buraków działanie przeczyszczające, ma silne działanie oczyszczające. to nie jest zalecany do codziennej konsumpcji (co najmniej co drugi dzień).

Ziaren i nasion

pszenicy kiełkujących (sucha), siemię lniane i włókna – wszystko to także „zarośla” do jelit. Wszystkie składniki trzeba wziąć w równych częściach, kotlet. Przyjmować jedną lub dwie łyżki na czczo z wodą. Bardzo przydatne skład i wyraźne działanie ma na celu usunięcie z jelit pozostałości spożywczych, odpady i toksyn.

Otręby dla oczyszczenia jelita

Prawdopodobnie najbardziej popularny z kategorii „zarośla” dla jelit. „- otręby Działają niezawodnie, są łatwe w użyciu i bardzo tanie.

Zacznij od jednej łyżeczki przed śniadaniem. Uważaj na tydzień na stanie: czy istnieje ból, wzdęcia i inne nieprzyjemne zjawiska. Jeśli nie ma – stop. – jeśli nie, należy dodać kolejną łyżkę przed obiadem, a następnie w ciągu tygodnia – przed obiadem. Można jeść tak jak tego – pralnia, można zaparzyć wrzątkiem przez piętnaście minut. Może być dodawany do napojów, jogurtów, płatków śniadaniowych, ciast – w dowolnym miejscu. Jedna łyżka rodzinnych posiłków smak nie zmienia się, a ile korzyści przyniesie!

Dobre i na czczo dni z otrąb. Osiemnaście litrów chudego jogurtu, pół szklanki otrębów i jabłka (dwa lub trzy). Dokładamy wszelkich tego musu i powoli sączyć przez cały dzień.

Ważne! Gdzie otręby, powinno być dużo wody – napój, w przeciwnym razie efekt może być odwrócona.

Dwukropek Czyszcząc: Opinie

Wszyscy jesteśmy indywidualne. Każdy próbuje znaleźć coś bardziej odpowiedniego dla Ciebie. Ale w ogóle, „Scrubs” dla toksyn jelitowych, normalizują perystaltykę niż dają poczucie lekkości. Często promować utratę masy ciała (przy dłuższym i regularnego stosowania). Poprawy wyglądu.

Spróbuj rozwiązać problem z samych jelitach – smaczne i korzyści!