527 Shares 7596 views

Hosting Reg.ru: recenzje. Reg.ru: recenzje budowniczy stronie

Jeśli kiedykolwiek stworzył stronę internetową, to już wiesz co jest hosting i domeny. Można również korzystać z niektórych budowniczy stronie internetowej, aby opracować i uruchomić stronę na ten temat, który Cię interesuje. A jeśli są przez długi czas szuka platformy do organizacji swojej stronie internetowej (hosting), następnie kilkakrotnie starli się z nonprofessionals. Jest to sygnalizowane przez wielu, którzy zostali zmuszeni do znalezienia niezawodne i niedrogie w formie decyzji.


O firmie, która zawsze może zapewnić Ci zyskiem (koszt) i prawo (w jego parametrach technicznych) hostingu, będziemy rozmawiać o tym w artykule. Na to na pewno nie słyszał. Jest liderem w branży, firma Reg.ru. Opinie wskazują, że jest to jeden z największych rejestratorów domen w Rosji. I oczywiście, ma wszystkie cechy lidera: niższe ceny usług, doskonałej obsługi klienta, umiejętność wybierz opcję, która najlepiej pasuje do ciebie.

przemysł

Mówiąc o obszarach, takich jak świadczenie usług hostingowych i rejestracji domeny, należy zauważyć, najwyższy poziom konkurencji. W tych nisz skoncentrowany największych graczy rynku internetowego, którzy są tu od początku 2000 roku.

Oczywiście, jeśli chcesz, aby otworzyć własną firmę specjalizującą się w takich usługach, trzeba będzie wymyślić jakiś genialny pomysł, że może po prostu wysadzić rynku. W każdym innym przypadku, nie ma potrzeby, aby myśleć o zdobyciu Everestu. Wszakże w rzeczywistości, jest teraz w tej dziedzinie z tysiącami sprzedawców, którzy po prostu siedzą w podnajem mocy pobranej od dużych „rekinów”.

Jako usługa charakteryzowania www.reg.ru opinie, to on jest taki „rekin”, zdolne do absorbowania mniejszych i słabszych graczy, wycisnąć je z rynku i po prostu gotować klientów. I zaskakująco to nic – firma za prawo do zajmowania pozycji lidera w branży usług internetowych. O niej wiedzieć tysiące klientów; tutaj regularnie kupować usługi w małych blogów i dużych projektów komercyjnych, firm powierniczych Reg.ru (opinie, o których będziemy wprowadzać trochę więcej) stabilną wydajność swoich usług oraz w ogólnej losy firmy.

Oczywiście, w Internecie, oprócz spółki są tysiące więcej tego samego, oferując usługi sąsiedniego profilu. Jednak sieć nie jest tak wiele projektów, działający w tej samej skali. Hosting Reg.ru (opinie są wyraźnie potwierdzają), że jest to platforma do pracy ciągłej dużej liczby stron. Dlatego nie należy lekceważyć tego olbrzyma, znacząca tyle w branży domen.

O firmie

Uderzyć cię kręci wystarczy przytoczyć kilka liczb, niektóre podstawowe statystyki. Tak, firma została wielokrotnie uznana przez rejestratora numer jeden w Rosji przez liczbę swoich klientów na łączną kwotę wszystkich zaakceptowanych domen i jakości pracy. Również ISP stale utrzymywać porządek 2,5 mln nazw domen. Przez cały okres swojej działalności firma świadczy usługi dla około 14 milionów razy. Obecnie kupuje hosting i domenę, a także innych odmian około 900.000 użytkowników. Jak donosi charakteryzowania opinie Reg.ru, wszyscy klienci otrzymują wsparcie zegara kompetentnych ekspertów na każdy interesujący temat.

Wszystkie te zasoby, które opisujemy, był w stanie osiągnąć w stosunkowo krótkim okresie czasu – od 2006 r. Jednocześnie ze względu na dużą liczbę użytkowników stało się jednym z liderów w zakresie rejestracji domen w Europie! Oto jest to, że wysoki poziom firma.

operacje wektorowe

Jak wiecie, usługa zapewnia rejestrację domeny i świadczy usługi hostingowe. Oczywiście, w rzeczywistości wektor firmy jest znacznie szerszy. Jak opinie, Reg.ru posiada wiele innych opcji i propozycji, które mogą być interesujące dla przedsiębiorców, firm, a nawet osoby prywatne. Wszystko zależy od tego, co robią, jak wyciągnąć z tej usługi. Wszystko z najbardziej popularnych usług dostępne https://www.reg.ru miejscu (opinie – w zestawie), powiemy nieco dalej.

W międzyczasie, możemy zauważyć, że pomimo różnych usług, które firma dostarcza, w ogóle, wektor jego działalności pozostaje raczej wąskie. Ta usługa w dziedzinie telekomunikacji internetowych. Cokolwiek dodaje tu produktów dodatkowych (np samego projektanta Reg.ru witryn, recenzje z których będziemy prezentować na swojej uwagi, itd.), Nadal pozostają centralnych nazw domen i hosting stron internetowych. Opierając się na nich, firma zaczyna tworzyć jakieś nowe usługi, kierunki swojej działalności, dzięki czemu operacja proste, ale wygodne i łatwiejsze.

Rejestracja domeny

Porozmawiajmy o podstawowych opcji regularnej służby adresy ponad 2,5 miliona osób. Liczby te pokazują dużo. Po pierwsze, pokazują one, że ta firma ma ogromny wybór stref domeny nazw, które podlegają rejestracji. W chwili pisania tego tekstu, obsługa działało 750 stref. Dlatego, nawet jeśli użytkownik chce mieć miejsce z nazwą innej niż .mobi strefy, może on ubiegać się o więcej niż pierwotnej powierzchni (w tym nazw geograficznych dostępnych co niektóre wyspy lub tematycznych nowych domen, takie jak .hotel .travel i itd.).

Po drugie, praca z dostawcą jest wiarygodne. Dla każdej strony, nazwa domeny jest podstawą dla przyszłych działań. To dzięki nim każdy zasób Internet staje się sławny, są rozpoznawane przez innych. Dlatego, jeśli klient chce stworzyć swój własny zasób, który będzie działał bez żadnych problemów z nazwą domeny, konieczne jest, aby zwrócić się do sprawdzonego, niezawodnego rejestratora, który będzie również kontynuować swoją pracę w przyszłości (aby nie mieć do czynienia z transferem domeny i wykonać inne tego typu niepotrzebnych działań ). Jeśli czytasz opinie opisujące Reg.ru sekretarza, można zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób stabilny jest obsługa.

Jak stwierdzono na swojej stronie internetowej, odpowiedzialność rejestrator jest ubezpieczony za milion dolarów „Rosgosstrakh” firm. Jako minimum, powinien mieć zaufanie klientów. I niezawodność aktów w tym przypadku jako jeszcze jeden argument za wykorzystaniem Reg.ru. Recenzje hostingu, który oferuje swoim klientom firmę zostaną zaprezentowane w następnym rozdziale. Tutaj można również dowiedzieć się więcej o polityce prywatności. A teraz wróćmy do nazwy domeny i dać jeden trzeci argument, potwierdzający, że współpraca z „Reg.ru” – jest idealnym wyborem.

Ten argument jest wycena. Pomimo faktu, że usługa jest liderem na rynku rosyjskim, nie jest po dużym zysku przy użyciu wysokie ceny za swoje usługi. Można to sprawdzić, odwiedzając odpowiednią zakładkę „koszt usługi”.

Oto ceny do utworzenia nazwy w każdej z dostępnych nazw domen. W ogromnej listy (składające się, wycofanie się z ponad 700 odmian), można znaleźć zarówno domen międzynarodowych i regionalnych, jak również tematichnye obszaru w celu identyfikacji firmy. Ze względu na elastyczny system zniżek (które są, na przykład, aby zarejestrować wiele nazw na raz), użytkownik otrzymuje możliwość zdobycia Adresy internetowe są tańsze niż wiele innych firm-rejestratorów. I to pomimo faktu, że są zachęcani do pracy z liderem!

Na przykład, domena .ru kosztuje tylko 199 rubli, .com – 784 rubli, .net – 756 rubli rocznie. Aby sprawdzić ceny więcej szczegółów można na odpowiedniej stronie.

Kolejnym plusem obsługi – prosty interfejs. Jak charakteryzujących opinii Reg.ru, domena tutaj, można zarejestrować w ciągu kilku minut po wpisaniu swoich danych osobowych i wybierając żądaną nazwę.

hosting

Innym ważnym obszarem pracy jest dostarczanie usług hostingowych do organizacji witryn w Internecie. Opis tej czynności można znaleźć w innej części zasobu poświęconej różnych planów taryfowych. Muszę powiedzieć, że Reg.ru hosting opinie, które przeanalizowaliśmy w trakcie pisania tego artykułu, przedstawił szeroką gamę planów taryfowych, które są podzielone na trzy grupy: nieograniczona, klasyczne i VIP-pakietów.

Każdy z nich działa na kilku planach, które mają swoje własne cechy i właściwości. Na przykład, aby mieć nieograniczony planu Host-Unlim, która obejmuje całkowity brak ograniczeń w ilości pasma, miejsca na dysku, bazy danych, i tak dalej. Pakiet ten rozpoczyna się zaledwie 199 rubli miesięcznie, ale prawdopodobnie cena wzrośnie jako nowe opcje połączenia klienta. Ostateczny koszt, więc zależy od użytkownika zasobu.

Klasyczne taryfy grupy – to 5 planów hostingowych, których koszt jest różny pomiędzy 149-389 rubli podstawowym sycące. Klient może zmienić konfigurację każdego z planów, a tym samym zwiększyć ich koszt. Szczegóły Jakie cechy charakteryzują każdej z taryf, można zobaczyć w zakładce Hosting. Reg.ru. Opinie donoszą, że nie ma szczegółowych informacji o planach i warunków ich stosowania.

inne usługi

Oczywiście, nie jest to lista składająca się z innych usług, które firma oferuje swoim klientom. To jak sekcjach odnoszących się do wyżej wymienionych produktów, i zupełnie różnych, związanych opcji. Pierwszy z nich, na przykład, zapewnia możliwość wynajęcia lub VPS- dedykowanego serwera; dostęp do cloud hostingu lub zamówić obrony swojej stronie internetowej za pomocą SSL certyfikat. Co do drugiej grupy usług pokrewnych, obejmują one projektant witryn Reg.ru.

Odpowiedzi o nim sugeruje, że użytkownicy bardzo doceniane możliwości tego narzędzia. Wszystko jest proste: jeśli dana osoba ma możliwość rozwijania witryny bez udziału jakichkolwiek usług obcych, na własną rękę, więc projektant będzie to po prostu nie jest to konieczne. Z drugiej strony, jeśli użytkownik jest zainteresowany możliwością uruchamiania usługi internetowej, bez znajomości języków programowania, a nawet bez posiadania podstawy html-znaczników zrobić, więc może po prostu użyć konstruktora Reg.ru. Opinie o nim w lewo do ludzi, aby zwrócić się do niego o pomoc, a oni są w większości pozytywne. Mówili, że narzędzie jest idealne dla początkujących, jak i tych, którzy nie chcą tracić czasu nauki podstaw i pieniędzy na specjalistów.

Usługa charakterystyczną Reg.ru opinie o nocie projektanta, że narzędzie to jest bardzo przydatne. Posiada szeroki wybór szablonów i wszystkie niezbędne funkcje, które są potrzebne do uruchomienia zasobu. A co najważniejsze – jest bardzo łatwy w obsłudze i, sądząc po komentarzach, jak duża liczba użytkowników.

Opinie klientów

Rozpoczęliśmy już charakterystyczne komentarzy pozostawionych na stronie producenta, opracowane przez firmę. Teraz chciałbym, aby przynieść jak opisujący opinie Reg.ru i oceny klientów, hostingu dedykowanego. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do pojedynczej transakcji w formie rejestracji domen, trwałe utrzymanie serwerów – zadania trudniejsze. A jeśli chcesz zostać klientem firmy, trzeba wiedzieć, jak dobrze radzi sobie z nim.

Po analizie około setki opinii, możemy stwierdzić, że średni wynik utrzymuje się na poziomie 3,5 punktów na 5. Powód jest prosty: część użytkownikowi określić, że usługa firma zapewnia najwyższy poziom, dzięki czemu możliwe do rezerwacji opłaty w najniższych cenach. Druga część, wręcz przeciwnie, charakteryzuje negatywnie na wyniki spółki w zakresie usług hostingowych, notując ciągłe awarie w działaniu swoich projektów internetowych. Co spowodowało taki kontrast w komentarzach, to trudno powiedzieć. Być może właściciele niektórych zasobów i naprawdę mieliśmy problemy, ale może to być również, że takie komentarze zostali specjalnie w celu zmniejszenia rating hosta. Mimo to, trochę trudno uwierzyć, że taka firma jak „Reg.ru” nie śledzić swoje serwery i nie mogą zapewnić im wysoki „uptime” i stabilnej pracy.

Ponadto wiele pochwalił dzieło dostawcę usług hostingowych jest również z tego powodu, że firma jest w stanie zapewnić szereg usług dodatkowych (oprócz podstawowego hosting). Natychmiast widoczne ich poważne podejście: Reg.ru może zająć wynająć swoje serwery dedykowane, więc na pewno nie mogą zapewnić normalne funkcjonowanie taryf wirtualnego hostingu? To jest po prostu nierealne, według wszystkich wskazań, firma jest liderem w usługach Internet / telekomunikacyjnych, gdyż jest to gwarancja jakości obsługi klienta.

Praca

Tak, rozmawialiśmy o tym jak firma współpracuje ze swoimi klientami poprzez zapewnienie usług rejestracji domen i hostingu witryn. Może nawet nie wiedzieć, ale jest również wykonywane automatycznie SEO promocji. Reg.ru (recenzji jest wielokrotnie potwierdzone) jest multiprfilowe firma stanie zapewnić szeroki zakres usług. Ale niech nie wrócić do obsługi klienta. W ostatnim rozdziale chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, jak pracować w ramach usługi są jej pracownicy. I do tego celu, dlatego analizować pozycje dostępne w firmie (przynajmniej jak to pisze).

Tak, odwiedź zakładkę „Kariera” Reg.ru „” okazało się, że firma gromadzi pracowników w różnych dziedzinach jej działalności. Na przykład w służbie klienta wymaga specjalistów wsparcia technicznego, konsultantów migrować witryn z jednego hosta na inny, ekspertów o poradę w sprawie prac nazw domen. Wszystkie te zadania są interesujące i obiecujące pod względem kariery i, oczywiście, wysoko płatne.

Drugi kierunek – projektowanie i rozwój. Wymaga UX-projektant i programista w Perlu. Te oferty, z kolei, firma przynosi inne wymagania. Najogólniej rzecz biorąc, istnieją bardzo różne kryteria wyboru ekspertów.

Informacje zwrotne od pracowników

Co o pracy w firmie jest napisane przez tych, którzy już tam pracować? Aby dowiedzieć się, zwracamy się o pomoc do zasobów, po Prawdziwe opinie ekspertów na temat konkretnej usługi (lub raczej, co to jest – pracować tutaj). A potem widzieliśmy informacji z kilku ekspertów w dziedzinie rozwoju, który miał miejsce w firmie Reg.ru.

Informacje zwrotne od pracowników, należy zauważyć, patrząc bardziej pozytywne niż komentarzach klientów. zgłoś oni, że się na to zadanie było bardzo proste. Zobowiązany do poddania się poważną rozmowę, a następnie przez menedżerów HR w celu ustalenia, czy są one odpowiednie specjaliści. Okazało się, że udało im się podjąć, po których zostały one oficjalnie zarejestrowany w państwie.

Oprócz podstawowych korzyści w postaci legalnego zatrudnienia i „białe” wynagrodzenia, a także przyjemnym personelem i całego zestawu gwarancji socjalnych, w każdym z recenzjami również zauważyć, że, jak interesująca jest praca w takiej spółce. Tutaj, rzeczywiście, od pracownika nie musi wykonywać żadnych mechanicznych maszynowe i przejaw kreatywności i znaleźć niezwykłe rozwiązania problemu. Jeśli jesteś – osobą kreatywną, gotów spróbować w życiu jest coś nowego, nie będzie pracować dla Ciebie przyjemnością.

odkrycia

Więc, co możemy powiedzieć o takim słynnym i tak udanej firmy jako „Reg.ru”? Bez fałszywej skromności można zauważyć, że jest to jeden z najbardziej udanych firm IT, nie wliczając w wyszukiwarkach i sieciach społecznych. Biorąc pod uwagę, że usługa ma charakter komercyjny, liczba zarejestrowanych użytkowników wskazuje na wysoką jakość usług oraz prawidłowego podejścia do jego twórców do tego biznesu i właściwe priorytety, oprócz działań projektu na rynek.

Ze względu na wszystkie te czynniki, jak również za pośrednictwem właściwej czasu uruchomienia firmy Obsługa była bardzo dynamiczna i aktywnie rozwija swoją działalność. Jeśli oryginalny profil obsługa była rejestracja domeny, ale teraz jest to również hosting projektów internetowych, a także szereg usług wspierających. Takie podejście sprawia, że usługa prawdziwym ośrodkiem technologii internetowych. Ponadto, firma była w stanie odnieść sukces w tak konkurencyjnym i ruchliwego rynku, który jest już przepełnione silnymi graczami. Jest to kolejny wskaźnik, jak uzasadnione były wszystkie inwestycje dokonane przez założycieli na początku.

Dzisiaj „Reg.ru” – udany projekt, zdolne do działania w sposób niezależny. Oczywiście, nadal się rozwijać i doskonalić swoje usługi wyłącznie w celu interakcji z klientami jeszcze bardziej wygodne i łatwe.