118 Shares 9790 views

Co nosić z czarnym płaszczu, stylowy wygląd?

Czarny płaszcz – to uniwersalny rzeczą w szatni. Jest to, jak słynny małą czarną sukienkę od Chanel, mogą łatwo tworzyć podstawę obrazu i zmienić całkowicie jego właściciela. Ponadto, ponieważ kolor ten jest wizualnie zrobić każdy kształt szczuplejsze sylwetki z dobrze dobraną taki ciuch może po prostu przemienić ciebie. I w dość chłodnym klimacie w sezonie jesienno-zimowym, ta sprawa również pomóc każda kobieta nie zostaną zamrożone, ale nie zamieni się w bezkształtną bryłę, jak czasami się dzieje z dół kurtki. Więc na porządku dziennym pytanie: co nosić z czarnym płaszczu?

Opcje

Ta rzecz jest uniwersalna w każdym znaczeniu tego słowa. Wydaje się, że w widmie jest kolor, które mieszają się z czarnym ubogich. Wybór zespół do tego płaszcza jest bardzo szeroki. Jeśli powłoka nie jest zbyt długa, prosta lub lekko dopasowany sylwetkę, to pójdzie dobrze nie tylko sukienki, ale z różnych spodni. Dlatego przy wyborze co nosić z czarnym płaszczu, nie zapomnij o prostych lub obcisłe dżinsy. Szczególnie uderzający wygląd modelu odcienie światła. nie powinien odmówić sobie także z klasycznych spodni – robią taki płaszcz zyskiem sojuszu. Ale przycięte spodnie, szeroki ładunek i sportowy model jest lepiej nie łączyć z klasyczny krój odzieży, zwłaszcza średniej długości. Byli w towarzystwie czarnym wełnianym płaszczu nic nie robić.

Jeżeli jesteś miłośnikiem kobiecego stylu i twoja szafa jest zdominowany przez spódnic i sukienek, należy wybrać odpowiedni model dla odzieży wierzchniej. Płaszcz średniej długości powinny być połączone z spódnice i sukienki, spódnice, które nieznacznie wystają spod lady, lub, wręcz przeciwnie, to będzie kilka centymetrów krótsze. Ale dwa radykalne modele – mini i maxi – wymagać tego samego podejścia. Są najlepiej nosić długie czarne płaszcze. Będzie to ukryć długości rażące krótką spódniczkę i chronić go przed posiadaczy nóg na zimno. A jeśli kochasz spódnice na podłogę, płaszcz nie sprawi, że będziesz wyglądać jak pagody wielowarstwowej, kiedy noszone na wierzchu.

Zalecenia te związane odzież. Ale co się ubrać z czarnym płaszczu butów? Oczywiście, powinien być wybrany w zależności od sezonu. Jak wspomniano w tym artykule jest o klasycznych modeli wykonanych z wełny lub kaszmiru, a następnie buty powinny również preferują klasyczny. Może być dogodne buty ze skóry i zamszu czerni w szerokim pięty lub odwrotnie, z opornych na buty trzpień płaskim torze. Ale to nie pasuje dokładnie, więc to buty, buty ugg, Boot turystyka i buty. Wymagają one bardziej sportową.

Jeśli zakupiono czarny płaszcz z kołnierzem z futra, takie coś będzie wyglądać całkowicie samowystarczalny – nie będzie objęty jest odebrać zbyt jasne akcesoria, buty i biżuterię. Lepiej skupić się na najpiękniejszej futra. I podkreślić jej tą różnicą, że można odebrać legginsy rajstopy z tonowe lub podobnego schematu.

Teraz, gdy wiesz, w co się ubrać z czarnym płaszczu. Ale co najważniejsze – to twoja pewność siebie. A następnie każdy zespół będzie wyglądać stylowo i organicznie.