379 Shares 1000 views

Zima slingokurtka: jak go wybrać?

Takich jak ubiór zimowy slingokurtka, pojawił się na półkach rosyjskich sklepach jest stosunkowo nowe. Rzecz natychmiast zyskał ogromną popularność wśród młodych matek, i nic dziwnego – wynalazek jest bardzo wygodne. Jest łatwo się domyślić z nazwy, że slingokurtka 3w1 zima jest przeznaczony zarówno dla kobiety i dziecka. Tajemnicą jest to, że zamocowany wewnątrz specjalnej wkładce: można umieścić dziecko w nim i ubrać się. Należy jednak pamiętać, że sam obiekt nie posiada okruchy: najpierw należy umieścić go do torby. Jego rolę może odgrywać temblaku-szalik lub plecak.


zalety

Zima slingokurtka ma szereg zalet. Po pierwsze, umieścić na nim, nie można się martwić, że twoje dziecko będzie zamrażać i przeziębić. Po drugie, będzie bardzo ciepłe i wygodne. Wreszcie, nie ma potrzeby, aby torturować dziecko długo opatrunek zakutyvaya niej w ciągu kilku swetry, czapki i koce. Ponadto, jeśli odłączyć wkładkę, kurtka może być noszona jak normalne ubranie. Wygodne, prawda?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ponieważ zima slingokurtka jest zaprojektowany, aby chronić siebie i swoje dziecko przed zimnem, aby go wybrać, aby być przede wszystkim przez grzejnik. Nowoczesne producenci używają różnych gatunków – od nieco przestarzałej syntepon do najnowszej termoteksa, hollofaybera, izosofta, polifaybera etc. Wszystkie te opcje są równie dobre: są one nie tylko nie ustępują tradycyjnym fuzz, ale przewyższają je w parametrach, takich jak trwałość, hipoalergiczne i łatwe. Grzejniki tego typu są łatwo usuwane, szybko wysycha i nie absorbuje wilgoć (a więc zapachu). Gęstszy materiał, cieplej będzie to rzeczą. Gęstość minimalna powinna być 250-300 gramów: W tej kurtce nie będzie boi się nawet w najcięższych mrozów. Eksperci radzą, aby skupić się na własnych szczególności: Jeśli lubisz długie spacery i zrelaksowanym, wziąć super-gęsty izolację. W przypadku jeśli planują wizyty na ulicy na zasadzie „do sklepu iz powrotem,” polubisz slingokurtka zimowy z dowolnej gęstości. W każdym razie, nie powinniśmy zapominać, że na dole będzie mieć sweter, zawiesia i dziecko. Ważnym czynnikiem przy wyborze podszewkę, a jeśli jest ona wykonana z polaru, psychicznie dodać do minimalnej temperaturze pięciu stopni. Co do zasady, wszystkie te informacje są podane na etykiecie produktu. W tych samych stanach jak trzeba umyć produkt.

Adresatami

Po prostu nie mogą się zdecydować, czy konieczne slingokurtka zimę? Opinii na temat tego materiału mogą być bardzo różne: niektórzy użytkownicy nie stanowią życia bez niego, inni bronić tradycyjnych Koperty futra i kombinezony. Najprawdopodobniej tego typu odzieży będziesz zadowolony, jeśli prowadzą aktywny tryb życia, dużo jeżdżąc – zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Slingokurtki doskonale wytrzymać zmiany temperatury: idąc od ulicy do supermarketu lub centrum handlowym, ani ty, ani dziecko nie poci. Ponadto, siedzą idealnie na rysunku i może być używany od późnej jesieni do wczesnej wiosny.