451 Shares 8484 views

Walka z wiatrakami. naiwny bohater

Walka z wiatrakami: co kryje się w ustalonych fraz? Mimowolnie każdy przynajmniej raz wypowiedziane tego wyrażenia. To może być wypłacona do siebie lub innej osoby. Najważniejszą rzeczą do takiego oświadczenia nikt nie jest obrażony na wszystkich. Interesujące jest to, aby dowiedzieć się, co to jest podłączone.


Naiwny rycerz w zbroi

Jeśli ktoś nie przeczytał powieść pisarza Hiszpan Cervantes, zalecamy, aby to zrobić jak najszybciej. Jest to produkt z „genialnego Hidalgo Don Kichota de la Mancha”. Powieść została napisana dawno temu, ale do dziś nie straciło na znaczeniu.

Wszystko dzieje się w głównego bohatera. Wysoki, chudy i niezgrabny Don Kichot – Image Comics. Ale ze swej natury jest tak lubiący czytelnikowi, że nikt nie chce go Mock czy odważy. Don Kichot – natura romantyczny i szczery. On wierzył opowieści o dzielnych rycerzy, opisanymi przez poetów, że postanowił się tak.

Hero zarejestrowany autor jest dość komiczny. Don Kichot nie jest już młody, nie jest zbyt zdrowe ciało. Wysoki, chudy długo twarz z długim nosem i śmiesznym wąsem. I najprawdopodobniej w jego umyśle nie było pewne zmiany, które spowodowały pasję za włóczęgostwo. I jego koń, Rosinante, był również chudy i komiczny. Funny pancerz ukończony obraz.

Jego sługa Sancho Pansa – antyteza bohatera, począwszy od wyglądu, a skończywszy na trzeźwo ocenić zdolność do rzeczy i nazwać je po imieniu. Ale los przynosi im. Jak to często bywa w życiu, prawda?

Te rycerze, według bohatera, z pewnością musiał dokonać walecznych czynów w imię pięknej pani, i powinny one pomóc w każdy wierny giermków. Rycerz określone sławić piękno wybrańcem i powiedzieć światu o swoich wyczynach w imię miłości. Don Kichot wybrał ulubione – Dulcynea z Toboso. Nawiasem mówiąc, jego wybór wcale nie był tak idealny do poświęceń dla dobra jej w ogóle. Ale nasz rycerz był ślepy i głuchy, w jego wyobraźni Dulcinea była najpiękniejszą kobietą na ziemi.

Jaki jest sens walki z wiatrakami

W gorączkowych wyobraźni młynów Don Kichot firmy – ogromnych potworów, które w jakiś sposób stanowią zagrożenie dla ludzkości. Oczywiste jest, że Don Kichot nie było w pełni uzasadnione. Ale poświęca jego wyczyny pani serca. W powieści, walka z wiatrakami jest dla bohatera o szczególnym znaczeniu. Ten niezwykły dobroć, w połączeniu z wyłączeniem czuwania naiwność.

Szczerość zawsze zmiękcza serca ludzi. To było przed i pozostaje prawdą dzisiaj. Don Kichot gorączkowo ścigał jego anemiczny konia i zaatakował potwory – „Dragon”, one przebite włócznią, próbując go zabić. To było w rzeczywistości, pośmiewiskiem innych.

Tak więc staje się oczywiste dla czytelników o wartości i znaczeniu nowej ekspresji. „Walka z wiatrakami” jako niezależny frazy poszliśmy na spacer na całym świecie, nie jest już zależny od M. Cervantesa.

Jest to strata energii, aby przeprowadzić niezbędne czynności do nikogo. Bezsensowne wyszukiwania niemożliwe. Maj wiara w niegodnych ludzi. Czy można podać następujące sformułowanie: głupie zachowanie, które nie prowadzi do wyniku.

Knights wśród nas

Dlaczego jest bohaterem powieści jest tak kochany przez ludzi? Wszystko jest proste. Don Kichot nie byłoby pogodzić się z codzienności i rutyny. Jego oczy były w stanie zignorować Filth, wulgarność i chciwość. Dusza jest zobowiązana do najwyższego lotu. Nadal był zaskoczony w czasie tych cech innych.

Gdy głęboka medytacja zaczynają rozumieć moc wyrażenia „walka z wiatrakami”, którego wartość jest odwrócona.

Teraz hojność nie można znaleźć na każdym kroku. Ale są tam, „rycerz bez lęku i bez zarzutu.” Osoby te podkreślają „Walka z wiatrakami”: nie chcą pogodzić się z niesprawiedliwości w społeczeństwie lub przemocy. Bojownicy o prawdę, działają one z protesty przyciągnęły uwagę opinii publicznej, poświęcić się w imię wysokich (często nieosiągalnym) bramki. Wolontariusze, bojownicy dla obrońców praw zwierząt, członkowie stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody – wszystkie one walczą o „smoki”. I żaden z nich nie śmiać.

Dziękuję Don Kichota

Chcielibyśmy, aby radować, że obraz „Rycerza Bolesnej Oblicza” będzie zawsze żyć w pamięci ludzi. On jest miły i otwarty, uczciwy i odważny człowiek. Skupia się tak cenne właściwości, że śmiech powoduje mały bohater siebie i swoich działań.

Walka wiatraków będzie trwać wiecznie. W przeciwnym razie świat byłby nudny, monotonny i powszechne. Ludzie stają się ubodzy w duchu, i zapomni swoje cele wysoko, tracą podstawowe wartości ludzkiej duszy. Świat pogrążony w filisterstwa, zachłanność, chciwość i lenistwo. „Szaleństwo odważnych” Zawsze podziwiałem i podziwiam. I poeci i pisarze będą czerpać inspirację z najbardziej bezsensownych (pozornie) czyny!

Poziom kultury i jej koncepcji
209 shares 1229 views
Dla dają rozkaz garbić?
626 shares 8908 views
820 shares 3854 views