674 Shares 6785 views

Wiertarko Bosch GSR 1440-LI: opinie, opisy, specyfikacje, instrukcje i informacje zwrotne

Jeśli przed tobą w domu często stają przed zadaniem wiercenia otworów w różnych materiałach i potrzebę pracy z osprzętem, można kupić śrubokręt. Nowoczesny sprzęt tego typu jest wyposażony w funkcjonalność, która pozwala rozwiązać wiele problemów. Cechy te odpowiadają śrubokręt BOSCH GSR 1440 LI.

Dlaczego wybrać wiertarkę

Model posiada uchwyt wiertarski z unikalną funkcję producenta Auto-Lock, który umożliwia wygodną i szybką wymianę sprzętu z jednej strony, co jest koniecznością podczas tych lub innych prac budowlanych i remontowych. Urządzenie jest wyposażone w dwa-biegową skrzynią biegów, co gwarantuje odpowiedni wybór dla określonej prędkości potrzeb (dzięki czemu można rozszerzyć zakres stosowania urządzenia). Pierwsza prędkość służy do pracy z osprzętem, podczas gdy druga jest idealna do wiercenia otworów, można je zrobić na przykład ze stali i drewna. W tym ostatnim przypadku, możliwość bardziej imponujące. Moment dokręcania regulowany od 15 do 30 metrów Newton, użytkownik może skorzystać z jednej z 20 pozycji do wyboru, między innymi, narzędzie może być ustawiony na określonym stanowisku, w którym łatwo będzie wiercić.

parametry techniczne

Wkrętarka Bosch GSR 1440-LI jest wyposażona w akumulator, którego napięcie 14,4 V. Jej pojemność wynosi 1,5 Ah. W metalu można zrobić z otworu narzędzi o średnicy 10 milimetrów lub mniej. Jednak korzystanie z funkcji uderzenia nie będzie działać, ponieważ dodanie takiego producenta sprzętu nie dostarczył. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przy zakupie. Jeśli potrzebujesz tej funkcji, należy wybrać model, który ma takie możliwości. Wkrętarka Bosch GSR 1440-LI ma niewielkie rozmiary, co jest równe 204 x 229 milimetrów, co jest bardzo wygodne podczas pracy. Dostarczane są dwie baterie. Podczas gdy jeden będzie naładowana, można pracować z innym. Urządzenie jest całkowicie naładowany, w ciągu jednej godziny. Podczas pracy, można skorzystać z jednej z dwóch prędkości, ale do skorzystania z podświetlenia nie działa, ponieważ nie jest dostępny, co można nazwać minus. Sprzęt waży tylko 1,3 kg, więc nie spowoduje nadmiernego obciążenia na ręce.

Model Przegląd

Wkrętarka Bosch GSR 1440-LI posiada uchwyt wiertarski, który ułatwia wygodną i szybką wymianę wiertła i bitów. Specjalne sprzęgło pozwala zainstalować wymaganą wartość momentu obrotowego, mistrz będzie mógł optymalnie dostosować do pracy z materiałów, które mają różne gęstości. Wykorzystujący przełącznik znajdujący się w górnej części ciała, operator może wybierać pomiędzy dwoma prędkościami roboczymi. Jeden służy do wkręcania elementów złącznych, a drugi – do wiercenia. Wybieranie wiertarka Bosch GSR 1440-LI, można liczyć na komfortowy i bezpieczny chwyt. Opisany model jest wyposażony w uchwyt, który jest wygodny gumowanej powlekane wkładki. Nawet jeśli twoje ręce są w trakcie trochę vspoteyut, nadal będzie w stanie bezpiecznie trzymać narzędzie.

Opis modelu

Wiertła Bosch GSR 1440-LI ma odwrotną funkcję i imponujący zasób pracy. Konsument będzie mógł skorzystać z prędkością e-regulacyjnego i systemu, który jest odpowiedzialny za ochronę akumulatora przed przegrzaniem, przeładowaniem i rozładowaniem. Nie należy bać się tego, że silnik przegrzewa się podczas działania urządzenia, ponieważ obudowa jest wyposażona w otwory wentylacyjne dobrych niezbędne do chłodzenia silnika.

Urządzenie jest zasilane przez baterie litowo-jonowe, które nie mają efektu pamięci, są one w stanie zapewnić stałą moc przez cały okres użytkowania. Baterie te nie wykazują samorozładowania. Użyj urządzenie będzie przydatny jako i zapisać go jako dołączonym futerale.

gęstość

Pomimo dość imponującej mocy, można liczyć na zwartość. Długość korpusu nieznacznie większą niż 20 cm, to jest w połączeniu z niską wagą i sprawia, że opcja wkrętaki korzystna dla długiego na ograniczonej przestrzeni. Aby opanować manipulowanie danymi nie będzie nudny. Obecność odwróconych za Oś obrotu w przeciwnym kierunku, dzięki czemu odkręcić łączników, w razie potrzeby. Korzystanie wiertarka Bosch GSR 1440-LI Professional można sterować optymalną liczbę obrotów potrzeba, aby wykonać określone zadanie.

instrukcja obsługi

wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 1440-LI być stosowane z zastrzeżeniem pewnych zasad: nie zaczynaj pracy z elektronarzędziami, jeśli warunki są różne wybuchowy. Ważne jest, aby wykluczyć znalezienia liczby łatwopalnych cieczy, pyłów i gazów palnych. Jest tak, ponieważ narzędzia elektryczne w procesie wytworzenia iskry, które mogą spowodować zapalenie się pyłu lub oparów. Nie wolno zmieniać wtyczki, która pochodzi z narzędziem. Jest to konieczne, aby wykluczyć zastosowanie wtyczki adaptera do urządzeń z uziemieniem ochronnym. Fabryka korki, dostarczone przez firmę Bosch, zmniejszyć ryzyko porażenia prądem elektrycznym.

Podczas pracy, powinien zostać usunięty z ciała kontaktu uziemionych powierzchniach chłodziarek typu, elementy grzejne, rury i kuchenki. Jeśli będziemy ignorować te zalecenia, to zwiększa ryzyko porażenia prądem. Wiertarko Bosch GSR 1440 LI zawsze musi być przechowywany w odpowiednich warunkach, które charakteryzują się niską wilgotność. Jeśli woda dostanie się do wnętrza ciała, użycie narzędzia może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Jeśli nie można uniknąć pracy elektronarzędziem w wilgotnym miejscu, konieczne jest podłączenie wiertarki poprzez prądowych.

Opinie na temat ćwiczeń operacyjnych

Konsumentów, którzy korzystają z wkrętarki akumulatorowej Bosch GSR 1440-LI Professional, powinni przestrzegać pewnych zasad działania narzędzia. Masters polecam uniknąć przeciążenia urządzenia, ważne jest, aby wybrać moc urządzenia prawidłowo. Jeżeli mówimy o modelu opisanego zakres proponowanych prac nie powinien być taki, że silnik doświadczył nadmiernego obciążenia.

Jeżeli przełącznik znajduje się wadliwy, należy go wyrzucić z pracy urządzenia. Kiedy urządzenie nie może być wyłączony, a na jego używanie może być niebezpieczne w tym samym czasie, należy skontaktować się z serwisem. Jak podkreślił kupujących, jeśli zdecydujesz się angażować w mocy debugowania i wymiany materiałów eksploatacyjnych, konieczne jest, aby zatrzymać pracę, odłącz go od gniazdka sieciowego, jeśli chodzi o elektronarzędzi. Alternatywnie, akumulator może dokonać wypłaty.

Komentarze na temat narzędzia konserwacji baterii

Śrubokręt do Bosch GSR 1440-LI Professional służył przez długi czas, że nie było potrzeby prac remontowych, ważne jest, aby przestrzegać zaleceń do obsługi urządzenia. Zdaniem nabywców, aby naładować akumulatory modelu musi być wyłącznie ładowarkę zalecaną przez producenta. Pewien typ baterii przeznaczone dla odpowiedniej ładowarki. W przypadku naruszenia zasad ładowania, może to spowodować pożar.

Masters, które używają opisanego modelu, trzeba pamiętać, że ważne jest, aby wykorzystać narzędzie tylko w połączeniu z przewidzianych do tego akumulatorów. W przypadku użycia innych akumulatorów, może to spowodować pożar lub zranienia. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest w pełni radzi sobie z zadaniami przypisanymi do niego.